Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:46

Λήξη φιλικού, τελικό σκορ 3-0 η Σαλτσμπουργκ να κερδίζει τον Ολυμπιακό.

20:46

90': Δοκάρι για την Σάλτσμπουργκ με σουτ του Αντεγιέμι, μέσα από την περιοχή.

20:44

88': Σουτ του Βρουσάι μέσα από την περιοχή και ο Κεν αποκρούει.

20:42

Αυτό ήταν το δεύτερο δοκάρι του Ολυμπιακού στο ματς.

20:40

84': O Τσούμιτς μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, περνάει εντυπωσιακά τον προσωπικό του αντίπαλο και σουτάρει με το αριστερό, η μπάλα κοντράρει και χτυπάει στο αριστερό δοκάρι καταλήγοντας σε κόρνερ.

20:38

83': Οφσάιντ ο Κουντέ.

20:37

Εχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

20:35

Δέκα λεπτά ακόμα για το τέλος της αναμέτρησης.

20:26

Έχουμε μπει στο τελευταίο 20άλεπτο του παιχνιδιού.

20:23

Κάθετη πάσα προς τον Αντεγιέμι που φεύγει στην πλάτη του Καλογερόπουλου και βγαίνει απέναντι από τον Κρίστινσον και πλασάρει για το 3-0.

20:22

67': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!

20:19

64': Αλλαγές για τον Ολυμπιακό! Οι Κρίστινσον, Λαλά, Καλογερόπουλος, Σαπουντζής, Τιάγκο Σίλβα, Κουντέ, Βρουσάι, Τσούμιτς και Αλγκασίμ Μπα πέρασαν στις θέσεις των Τζολάκη, Ανδρούτσου, Σωκράτη, Καμαρά, Μπουχαλάκη, Πέπε, Ραντζέλοβιτς, Μασούρας και Ελ Αραμπί.

20:19

62΄ Σέντρα του Ανδρούτσου από τα δεξιά, η μπάλα περνάει από όλους και ο Ελ Αραμπί στο δεύτερο δοκάρι σουτάρει και η μπάλα κοντράρει.

20:15

60': Ωραία ενέργεια του Ανδρούτσου από τα δεξιά που συνεργάζεται με τον Ραντζέλοβιτς, ο Έλληνας μπακ ξαναπαίρνει την μπάλα και δίνει στον Μασούρα που από πολύ καλή θέση μέσα στην περιοχή, σουτάρει χλιαρά και ο Κεν μπλοκάρει δίχως πρόβλημα.

20:15

Τσούμιτς, Καλογερόπουλος, Τιάγκο Σίλβα, Κρίστινσον, Αλγκασίμ Μπα, Λαλά και Σαπουντζής ετοιμάζονται για να μπουν στο παιχνίδι.

20:09

54': Σουτ του Μπέρνεντε από το ύψος της περιοχής, ο Τζολάκης διώχνει με το ένα χέρι σε κόρνερ.

20:08

53': Ο Καμαρά δίνει στον Ραντζέλοβιτς και ο Σέρβος μπαίνει στην περιοχή και δεξιά, κάνει το σουτ, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:05

49' Aλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ρέαμπτσιουκ αντί του Αποστολόπουλου.

20:04

49': Κόρνερ για την Σάλτσμπουργκ, ο Όκο πιάνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και η μπάλα περνάει άουτ.

20:04

Διακοπή στον αγώνα, ο Αποστολόπουλος έχει δεχτεί χτύπημα στα πλευρά και θα αντικατασταθεί.

20:02

46' Σουτ του Μασούρα έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και μπλοκάρει ο Κεν.

20:01

46' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μάρκοβιτς αντί του Σεμέδο.

20:01

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

19:45

Λήξη α' ημιχρόνου. Σάλτσμπουργκ - Ολυμπιακός 2-0.

19:43

44': Δοκάρι ο Ολυμπιακός. Ο Ραντζέλοβιτς κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Ελ Αραμπί πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι της αυστριακής εστίας. Στη συνέχεια, ο Μασούρας παίρνει το ριμπάουντ από τα αριστερά και σεντράρει και ο Σεμέδο πιάνει νέα κεφαλιά και ο Κεν μπλοκάρει.

19:41

42': O Κιάεργκααρντ κάνει το σουτ, ψηλά άουτ.