Σχόλιο

Ο Ολυμπιακός επικράτησε με 1-0 χάρη στο γκολ του Σουρλή στο 81'.

20:39
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Η καταρρακτώδης βροχή αναγκάζει τον διαιτητή να σφυρίξει τη λήξη του παιχνιδιού.

20:38

Στο 83ο λεπτό λόγω πολύ έντονης βροχής το παιχνίδι ολοκληρώνεται.

20:37
Κίτρινη Κάρτα

83': Κίτρινη στον Σπέτσιαν.

20:36

Ο Ελ Αραμπί στην κόντρα επίθεση δίνει στον Σουρλή και ο νεαρός ανοίγει το σκορ για το 1-0.

20:36
Goal

81': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:34
Απόκρουση

79': Ο Καμπελά πλασάρει από κοντά, σε ετοιμότητα ο Κρίστινσον.

20:33
Απόκρουση

78' Σουτ του Ραντζέλοβιτς μέσα από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει σε αμυντικούς και καταλήγει κόρνερ.

20:31
Σχόλιο

Πρώτη εμφάνιση του Κουντέ με τα ερυθρόλευκα.

20:29
Αλλαγή

75': Τριπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Έξω οι Βρουσάι, Τικίνιο και Παπαδόπουλος, μέσα οι Τσούμιτς, Καλογερόπουλος και Κουντέ.

20:27
Απόκρουση

72': Φοβερή μπαλιά του Ελ Αραμπί στον Ραντζέλοβιτς που μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή και σουτάρει με δύναμη και ο Αγκάτσεφ διώχνει με γροθιές.

20:25
Σχόλιο

Καταρρακτώδης βροχή στην αναμέτρηση, αυτή τη στιγμή.

20:24
Αλλαγή

70': Διπλή αλλαγή για την Κράσνονταρ. Έξω οι Ίλιν και Τσεμίκοφ, μέσα οι Βιλένα και Ιόνοφ.

20:21
Οφσάιντ

66': Οφσάιντ ο Παπαδόπουλος.

20:17
Σχόλιο

Έχει πέσει ο ρυθμός τώρα.

20:11
Οφσάιντ

57': Οφσάιντ ο Ελ Αραμπί.

20:10
Απόκρουση

55': Σουτ του Ραντζέλοβιτς μέσα από την περιοχή και αριστερά, εύκολα ο Αγκάτσεφ.

20:08
Corner

53': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Σουρλής εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:05
Out

50': Ο Καμπελά εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά και ο Τσερνίσοφ πιάνει την κεφαλια, η μπάλα περνάει άουτ.

20:04
Απόκρουση

50': Ο Καμπελά κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, ο Κρίστινσον αποκρούει σε κόρνερ.

20:03
Απόκρουση

49' Σουτ του Ίλιν έξω από την περιοχή, ο Κρίστινσον πέφτει στην αριστερή του γωνία και με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει.

20:02
Οφσάιντ

47': Οφσάιντ ο Τικίνιο.

20:01
Αλλαγή

46': Κρίστινσον, Ανδρούτσος, Παπασταθόπουλος, Αβραάμ, Αποστολόπουλος, Σουρλής, Πέπε, Ραντζέλοβιτς, Τικίνιο και Ελ Αραμπί, η 11αδα του δευτέρου μέρους.

20:01
Αλλαγή

46': Αλλαγή για την Κράσνονταρ. Τσερνόφ αντί Ραμίρες.

20:01

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο, αλλάζει σχηματισμό ο Πέδρο Μαρτίνς σε 4-4-2.

19:59

Άλλη 11άδα στο β' μέρος ο Ολυμπιακός.

19:45

Λήξη α' ημιχρόνου. Ολυμπιακός - Κράσνονταρ 0-0/

19:42
Απόκρουση

42': Ο Ίλιν κάνει το πλασέ μέσα στην περιοχή και αριστερά και ο Τζολάκης αποκρούει με το πόδι.

19:38
Out

39': Ο Ραμίρες κάνει το γύρισμα από τα αριστερά και ο Σουλειμάνοφ πλασάρει από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

19:36
Απόκρουση

37': Ο Βαλμπουενά δεν βλέπει τον Ραμίρες, που ερχόταν στην πλάτη του και χάνει την ευκαιρία να σουτάρει στο τετ α τετ, με τον Αγκάτσεφ.

19:34
Απόκρουση

35': O Σπετσιαν κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Τζολάκης.

19:27

Σηκώθηκε ο Βαλμπουενά, όλα έτοιμα για να ξεκινήσει πάλι το ματς.

19:26

Διακοπή να δροσιστούν οι παίκτες ενώ ο Βαλμπουενά δέχεται τις πρώτες βοήθειες του ιατρικού επιτελείου.

19:25

25': Ο Ραμίρες προσπαθεί να σουτάρει, ο Βαλμπουενά βάζει την κόντρα και ο Γάλλος πέφτει στο έδαφος και σφαδάζει από τον πόνο.

19:22
Out

23': Ο Ραμίρεζ κάνει την σέντρα από τα αριστερά και ο Σπέτσιαν παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα άουτ.

19:20
Out

21': O Bαλμπουενά κάνει την σέντρα από τα αριστερά και ο Χασάν πιάνει την γυριστή κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνάει ελάχιστα άουτ.

19:17
Απόκρουση

17': Ο Καμπελά μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά και σουτάρει με το αριστερό, μπλοκάρει ο Τζολάκης.

19:13
Οφσάιντ

14': Ο Καμπελά σκοράρει βρισκόμενος στην πλάτη της άμυνας, αλλά είναι εκτεθειμένος και υποδεικνύεται οφσάιντ.

19:12
Out

13': Ο Βαλμπουενά κάνει την σέντρα από τα αριστερά και ο Χασάν πιάνει την κεφαλιά από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.