1
23:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό ξημέρωμα από το a-sports.gr.

23:52

Η Κροατία ήταν ανώτερη στο β' μέρος και επικτάτησε στον «τελικό» της Σκωτίας, παίννοντας την πρόκριση στη επόμενη φάση.

23:51

Τέλος αγώνα. Κροατία - Σκωτία 3-1.

23:50

90+2' Kόρνερ για την Σκωτία, η μπάλα φεύγει.

23:47

4' έξτρα χρόνος.

23:44

87' Κόρνερ για την Κροατία. Εκτελεί ο Μόντριτς με πάσα. Παίζουν με τον χρόνο...

23:41

84' Αλλαγές για την Σκωτία. Ο Νίσμπερτ στη θέση του Άνταμς και ο Πάτερσον στη θλεση του Ο’Ντόνελ.

23:38

80' Αλλαγή για την Κροατία, ο Ρέμπιτς στη θέση του Πέρισιτς.

23:37

Ανώτερη η Κορατία στο β' μέρος, φαίνεται να καθαρίζει το ματς, αλλά υπάρχει ακόμα σχεδόν ένα δεκάλεπτο χωρίς τις καθυστερήσεις.

23:36

Ο Μόντριτς εκτελεί στο πρώτο δοκάρι, με τον Πέρισιτς να πιάνει μια πανέμορφη κεφαλιά για το 3-1.

23:35

77' ΓΚΟΛ για την ΚΡΟΑΤΙΑ!

23:35

77' Κόρνερ για την Κροατία.

23:33

76' Αλλαγή για την Κροατία. Ο Βλάσιτς αφήνει την θέση του στον Ιβάνουσετς.

23:33

75' Σουτ του Κόβασιτς από το όριο της περιοχής, μπλοκάρει ο Μάρσαλ.

23:31

74' Μακρινό σουτ του Φρέιζερ, η μπάλα άουτ.

23:28

71' Αλλαγές για την Κροατία. Ο Κράμαριτς περνάει στη θέση του Πέτκοβιτς και ο Μπάρισιτς στη θέση του Γκβάρντιολ.

23:28

70' Αλλαγή για την Σκωτία. Ο Άρμσρτονγκ αφήνει την θέση τυ στον Φρέιζερ.

23:25

68' Κόρνερ για την ΣΚωτία. Νέα απόμάκρυνση στην καρδιά της άμυνας.

23:23

66' Κόρνερ για την Σκωτία. Ο Ρόμπερτσον άσχημα στο δεύτερο δοκάρι, με τον κίνδυνο να απομακρύνεται.

23:20

Ο Ο Μόντριτς εκμεταλλεύται την πάσα του Κόβασιτς και με ένα μαγικό άγγιγμα με το εξωτερικό αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή, στένει τη μπάλα στο απέναντι παραθυράκι του Μάρσαλ για το 2-1.

23:19

62' ΓΚΟΛ για την ΚΡΟΑΤΙΑ!