1
18:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

17:57

Πανηγυρίζουν οι Ούγγροι μετά το σφύριγμα της λήξης, καθώς μπορεί να μην κατάφεραν να κρατήσουν το προβάδισμα μέχρι το τέλος, αλλά με τον βαθμό που κέρδισαν έμειναν ζωντανοί στο κυνήγι της πρόκρισης.

17:56

Λήξη της αναμέτρησης. Ουγγαρία - Γαλλία 1-1.

17:55

90+5' Μεγάλη στιγμή για την Γαλλία με τον Βαράν να αστοχεί με κεφαλιά από πλεονεκτική θέση μετά τη σέντρα του Λεμάρ.

17:51

4 λεπτά έξτρα χρόνου.

17:47

87' Αναγκαστική αλλαγή για την Γαλλία. Ο Ντεμπελέ που είχε περάσει λίγο πριν αφήνει τη θέση του στον Λεμάρ.

17:43

84' Αλλαγή για την Ουγγαρία. Ο Κλάινχαϊσλερ αποχωρεί και την θέση του παίρνει ο Λόβρενσιτς.

17:42

82' Ο Εμπαπέ υποδέχθηκε τη μπάλα μέσα στην περιοχή και προς τα αριστερά και σούταρε δυνατά, με τον Γκουλάτσι να απομακρύνει εντυπωσιακά.

17:41

81' Κόρνερ για τη Γαλλία. Εκτελεί ο Γκριζμάν, αλλά ο Γκουλάτσι μπλοκάρει με άνεση.

17:36

76' Αλλαγή και για την Ουγγαρία. Ο Σέρι παίρνει τη θέση του Σάφερ.

17:35

76' Διπλή αλλαγή για την Γαλλία. Ο Τολισσό περνάει στη θέση του Πογκμπά και ο Ζιρού στη θέση του Μπενζεμά.

17:34

73' Ωραίο σουτ του Σάλαϊ, μπλοκάρει ο Λιορίς στην αριστερή του γωνία.

17:30

Cooling break...

17:27

Ο Κιλιάν Εμπαπέ κέρδισε μια φαινομενικά χαμένη κατοχή από το βολέ του Λιορίς, γύρισε την μπάλα από δεξιά στην μικρή περιοχή, με τον Γκριζμάν να εκμεταλλεύεται την κακή απομάκρυνση του Όρμπαν και να σκοράρει από κοντά για την ισοφάριση!

17:26

65' ΓΚΟΛ για την ΓΑΛΛΙΑ!

17:23

Μοιάζει εγκλωβισμένος ο Κιλιάν Εμπαπέ. Πέφτουν δύο και τρεις πάνω του κάθε φορά που έχει τη μπάλα.

17:19

59' Εξαιρετική ατομική ενέργεια του Ντεμπελέ, με το δυνατό σουτ να βρίσκει το αριστερό κάθετο δοκάρι του Γκουλάτσι.

17:18

Αναμενόμενη η αντικατάσταση του μέσου της Γιουβέντους, που ήταν φανερά εκτός κλίματος αγώνα.

17:17

57' Πρώτη αλλαγή για την Γαλλία. Ο Ντεμπελέ παίρνει τη θέση του Ραμπιό.

17:15

Σηκώνει Λεμάρ και Ζιρού για προθέρμανση ο Ντιντιέ Ντεσάν.

17:11

51' Μακρινό σουτ του Πογκμπά, η μπάλα άουτ.

17:09

50' Κόρνερ για την Γαλλία. Εκτελεί ο Γκριζμάν, αλλά η μπάλα απομακρύνεται.

17:09

49' Σέντρα-σουτ του Πογκμπά από δεξιά, απομακρύνει ο Γκουλάτσι.