0
18:57

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

18:56

Η Νίκη Βόλου ήταν πιο καλύτερη, αλλά δεν μετουσίωσε σε γκολ τις σημαντικές ευκαιρίες που είχε στο ματς , με αποτέλεσμα το ματς να λήξει ισόπαλο χωρίς τέρματα.

18:55

Τέλος της αναμέτρησης. Καλλιθέα - Νίκη Βόλου 0-0.

18:54

90+4': Kίτρινη στον Μουσταφίδη.

18:51

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:50

89': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Πάντος αντί του Καββαδία.

18:49

88':Αλλαγή για τη Νίκη. Μπιτσάκος στη θέση του Γκαρσία.

18:48

87': Μακρινό σουτ του Ντομίνγκεζ, άουτ η μπάλα.

18:47

Πέντε λεπτά ακόμη για τα 90' και το 0-0 παραμένει.

18:44

83': Οφσάιντ ο Πολύμος.

18:41

Δέκα λεπτά ακόμα, μέχρι να συμπληρωθούν τα 90'.

18:39

78': Aλλαγή για τη Νίκη. Ο Πολίμος αντί του Καλουτσικίδη.

18:38

77': Aλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ενγκουέμ αντί του Σταύρου.

18:36

75': Κίτρινη στον Καλουτσικίδη.

18:34

73': Αλλαγή για τη Νίκη. Ο Σαλαμούρας αντί του Κρουθ.

18:33

73': O Τζοβάρας μπαίνει μέσα στην περιοχή και σουτάρει, η μπάλα άουτ. Καλή στιγμή για τη Νίκη.

18:29

68': Διακοπή στο ματς, έχουμε cooling break.

18:28

67': Κίτρινες σε Καραγιάννη και Τζοβάρα.

18:28

67': Νέο κόρνερ για τη Νίκη. Ο Γκαρσία εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:26

65': Kόρνερ για τη Νίκη Βόλου. Ο Γκαρσία εκτελεί, ο Γκονζάλες κάνει την προβολή στο πρώτο δοκάρι, άουτ.

18:24

63': Mετά από μια αναμπουμπούλα, μέσα στην περιοχή, ο Σταύρου κάνει το σουτ, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

18:24

63': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ρόπας αντί του Παντελίδη.

18:20

59': Oφσάιντ ο Γκονζάλες.

18:15

54': Ο Τσιμπούκας κάνει το γυριστό σουτ μέσα από την περιοχή, αποκρούει με το ένα χέρι ο Κουρέπης.

18:12

51': Oφσάιντ ο Κρουθ.

18:06

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

18:05

46': Διπλή αλλαγή για την Καλλιθέα. Καραγιάννης και Βασιλειάδης αντί των Παπαγγελή και Χοτζάνι.

17:49

Η Νίκη είναι καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, χάνοντας δύο καλές ευκαιρίες που δημιούργησε.

17:48

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. 0-0

17:47

45': Kίτρινη στον Αργύρη.

17:45

44': Φάουλ σε καλή θέση για την Καλλιθέα. Ο Στούπης εκτελεί το φάουλ έξω από την περιοχή της Νίκης με τον Καραγκιόζη να πετάγεται στο δεξί "παραθυράκι" του και να βγάζει σε κόρνερ.

17:42

39': Ο Χοτζάλι θα επιχειρήσει σουτ από καλή θέση, όμως ο Αργύρης θα βάλει την κόντρα και η μπάλα θα απομακρυνθεί.

17:39

36': Ο Γκονζάλες μέσα στην περιοχή και αριστερά από καλό σημείο σουτάρει, αλλά ο Κουρέπης απομακρύνει.

17:37

35': Κίτρινη στον Μπόσιο.

17:35

33': Άστοχο το μακρινό σουτ του Μέτσε.