0
24:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:58

Λογίζεται ως γκέλα για την Ισπανία αυτό το Χ. Οι Ίβηρες αφυπνίστηκαν στο τέλος, αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό, είχαν πετάξει όλο σχεδόν το β' ημίχρονο. Υπερπολύτιμος ο πόντος για τους Σουηδούς, πήραν αυτό που ήθελαν ξεκάθαρα.

23:57

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ισπανία - Σουηδία 0-0.

23:55

90'+5: Κόρνερ από τα αριστερά για την Ισπανία με τον Τιάγκο Αλκάνταρα, Μορένο κεφαλιά καρφωτή, άουτ.

23:52

90'+2: Ο Μορένο σουτάρει από πλάγια και δεξιά μέσα στην περιοχή, άουτ.

23:51

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:51

90'+1: Καλή ευκαιρία για την Ισπανία. Σέντρα Σαράμπια, κεφαλιά Μορένο από κοντά, ο ΄Όλσεν σωτήρια με τα πόδια διώχνει.

23:49

89': Σέντρα από τα αριστερά, Μορένο την προβολή υπό πίεση στο πρώτο δοκάρι, άουτ, σηκώνεται όμως το σημαιάκι για οφσάιντ.

23:47

87': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή η Ισπανία. Ο Φαμπιάν στη θέση του Κόκε.

23:43

84':Δύο αλλαγές και κλείνει τις κινήσεις της Σουηδίας ο Γιάνε Αντερσον, Καγιούστε αντί Όλσον και Μπένγκτσον αντί Φόρσμπεργκ.

23:42

Στο 82' πλέον... Κρατά άνετα το μηδέν στο β' ημίχρονο η Σουηδία.

23:35

75': Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή της Σουηδίας. Ο Κραφτ αντί του Λούστιγκ, που έχει πρόβλημα.

23:33

74': Άλλες δύο αλλαγές από τον Ενρίκε για την Ισπανία. Ογιαρθάμπαλ και Μορένο στις θέσεις Τόρες και Όλμο.

23:28

69': Δύο αλλαγές και η Σουηδία τώρα... Κουάισον αντί Μπεργκ και Κλάεσον αντί Ίσακ.

23:28

68': Σουτ Όλμο απέξω και δεξιά, πολλά μέτρα άστοχο.

23:25

66': Δύο αλλαγές για την Ισπανία. Τιάγκο Αλκάνταρα και Σαράμπια στις θέσεις Ρόδρι και Μοράτα.

23:23

Ο ρυθμός έχει πέσει, η Σουηδία στέκεται με μεγαλύτερη άνεση αμυντικά. Η Ισπανία είναι φλύαρη σε αυτό το διάστημα του β' ημιχρόνου, κατοχή μπάλας, πολλές πάσες, αλλά καθόλου ουσία.

23:21

61': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σουηδία. Ο Ίσακ από τα δεξιά κάνει... πανηγύρι την άμυνα της Ισπανίας, ντρίπλες και σέντρα, μόνος στο δεύτερο δοκάρι ο Μπεργκ, περισσότερο αιφνιδιάζεται, κάτι σαν σουτ μέσα από τη μικρή περιοχή, άουτ!

23:15

55': Κίτρινη στον Λούστιγκ.

23:10

50': Όλμο, η μπάλα κοντράρει, στρώνεται σε Μοράτα, συρτό δυνατό σουτ από τα αριστερά στο ύψος της περιοχής, ένα μέτρο έξω από το δεξί δοκάρι του Όλσεν.

23:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου... Χωρίς αλλαγές καμία ομάδα.