2
20:53

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:52

Η Σλοβακία εκμεταλλεύθηκε το αριθμητικό της πλεονέκτημα και παίρνει σπουδαία νίκη. Μοιραίος για τους Πολωνούς ο Κριχόβιακ, καθώς άφησε την ομάδα του με 10 την ώρα που είχε πάρει ξεκάθαρα το πάνω χέρι στο ματς.

20:52

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-2.

20:51

90'+3: Σουτ του Σβιντέρσκι εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Ντουμπράβκα. Δεν μπόρεσε σε αυτή τη φάση ο φορ του ΠΑΟΚ να ισοφαρίσει για τους Πολωνούς.

20:49

90'+1: Γκρέγκους αντί Ντούντα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Σλοβακίας.

20:48

90': Ο Μπέντναρεκ σουτάρει από το ύψος του πέναλτι κι ενώ σε πρώτο χρόνο έχει κάνει... τσαφ, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα, σπουδαία ευκαιρία χάνει η Πολωνία.

20:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:46

88': Ο Λεβαντόφσκι δεν πιάνει καλά την κεφαλιά μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Πούχαρζ, άουτ.

20:44

87': Ντούρις αντί Χάρασλιν, Σουσλόφ αντί Μακ, δύο αλλαγές για τους Σλοβάκους.

20:42

85': Μόντερ αντί Κλιχ, Σβιντέρσκι αντί Ζιελίνσκι, άλλες δύο αλλαγές για την Πολωνία.

20:42

85': Δυνατό σουτ του Πούχαρζ εκτός περιοχής μετά την εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

20:42

84': Κόρνερ κερδίζει ο Κλιχ για την Πολωνία.

20:36

79': Διπλή αλλαγή για τη Σλοβακία, Χροσόφσκι αντί Χρόμαντα, Κόσελνικ αντί Πέκαρικ.

20:31

74': Φρανκόφσκι αντί Λινέτι, Πούχαρζ αντί Ρίμπους, δύο αλλαγές για την Πολωνία.

20:29

72': Μακρινό σουτ του Ζιελίνσκι, χωρίς τύχη.

20:26

Ο Σκρίνιαρ γίνεται αποδέκτης της μπάλας μετά το κόρνερ που εκτελεί από δεξιά ο Μακ, σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και βρίσκει δίχτυα για το 1-2.

20:26

69': ΓΚΟΛ για τη ΣΛΟΒΑΚΙΑ!

20:25

68': Σουτ του Χάρασλιν από θέση μέσα δεξιά, κοντράρει η μπάλα, κόρνερ για τη Σλοβακία.

20:19
Κόκκινη Κάρτα

62': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Κριχόβιακ για φάουλ στον Χρόμαντα. Με 10 η Πολωνία.

20:16

59': Δύο συνεχόμενα κόρνερ εντέλει για την Πολωνία, αλλά περνούν χωρίς κάτι σημαντικό.

20:16

58': Ο Λεβαντόφσκι εκτελεί απευθείας φάουλ, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ για τους Πολωνούς.

20:15

57': Μεταμορφωμένη προς το καλύτερο η Πολωνία στο β' ημίχρονο, ισοφάρισε γρήγορα και κυνηγά και δεύτερο γκολ.

20:11

54': Σουτ του Χάρασλιν εκτός περιοχής και δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:10

53': Σέντρα του Ζιελίνσκι από δεξιά, κεφαλιά του Γκλικ, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:10

52': Κόρνερ για την Πολωνία παραχωρεί ο Χουμποτσάν, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:08

51': Πλασέ στην κίνηση από τον αφύλακτο Λινέτι ύστερα από πάσα του Κλιχ από δεξιά, μπλοκάρει ο Ντουμπράβκα.

20:06

49': Συρτό σουτ του Ζιελίνσκι από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

20:04

Με το... καλημέρα στο β' ημίχρονο το 1-1, ο Ρίμπους το γύρισμα από αριστερά της περιοχής, ο Λινέτι δεν κάνει καλό πλασέ από κοντά, αλλά δεν μπορεί να αντιδράσει ο Ντουμπράβκα και η μπάλα στα δίχτυα.

20:03

46': ΓΚΟΛ για την ΠΟΛΩΝΙΑ!

20:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.