0
21:51

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:50

Η «Βασίλισσα του Βορρά» παίρνει μία δίκαιη νίκη με δύο γκολ μέσα σε πέντε λεπτά στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου.

21:50

90'+4: Τέλος στο ματς. Βέροια - Καβάλα 2-0.

21:50

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Ορφανίδη για διαμαρτυρία.

21:48

90'+2: Κόρνερ για την Βέροια από τα δεξιά, εκτελείται πλασαριστά για να κερδιθεί χρόνος.

21:46

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος...

21:46

90': Κίτρινη κάρτα στον Βελλίδη για διαμαρτυρία.

21:45

89': Σε θέση οφσάιντ ο Βαλαβανόπουλος.

21:45

89': Κόρνερ για την Καβάλα από τα αριστερά με τον Ορφανίδη, διώχνει ο Πασάς.

21:41

85': Διπλή αλλαγή για την Βέροια. Ντι Τζιοβάνι και Αποστολόπουλος στις θέσεις των Βεργώνη και Πόζογλου.

21:40

84': Αναγκαστική αλλαγή για την Καβάλα. Παπαδόπουλος αντί Θωμαϊδή.

21:39

83': Γιαλαμούδης το γύρισμα στον Κολλά από τα δεξιά, συρτό σουτ, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

21:37

81': Κόρνερ για την Καβάλα από τα δεξιά με τον Ορφανίδη, απομακρύνεται η μπάλα στο πρώτο δοκάρι.

21:36

80': Αλλαγή για την Βέροια. Ο Λουκίνας δίνει τη θέση του στον Στάμου.

21:34

78': Ευκαιρία για την Καβάλα. Κόκκορης την σέντρα από τα αριστερά, γυριστό σουτ του Γαβριηλίδη, λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Βελλίδη η μπάλα.

21:31

75': Η Βέροια πετυχαίνει γκολ, αλλά ο Ντάουλας το ακυρώνει για επιθετικό φάουλ του Βεργώνη. Υπάρχει οφσάιντ πάντως.

21:29

73': Αναγκαστική αλλαγή για την Καβάλα. Γιαλαμούδης στη θέση του Καζαντζίδη.

21:29

73': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Βαλαβανόπουλος για φάουλ στον Σιμόνι.

21:27

71': Σουτ του Πόζογλου στην κίνηση από πλάγια και αριστερή θέση, η μπάλα άουτ.

21:26

70': Αλλαγή για την Βέροια. Σιμόνι στη θέση του Καραγιάννη.

21:19

63': Σουτ του Βαλαβανόπουλου, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

21:18

62': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά, περνάει ανκεμετάλλευτο.

21:17

61': Ευκαιρία για την Καβάλα. Δυνατό σουτ του Γαβριηλίδη από μακριά, αποκρούει σε κόρνερ ο Βελλίδης.

21:16

60': Αλλαγή για την Καβάλα. Κολλάς αντί Αδαμάκη.

21:15

59': Κόρνερ για την Καβάλα από τα αριστερά με τον Ορφανίδη, η μπάλα περνάει άουτ.

21:13

Ο Πασάς παίζει το 1-2 με τον Πόζογλου και με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή στέλνει την μπάλα στο δεξί «παραθυράκι» του Κυρίτση για το 2-0.

21:13

57': ΓΚΟΛ για την ΒΕΡΟΙΑ!

21:11

55': Διαγώνιο σουτ του Κόκκορη, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

21:09

Παπαχρήστος στον Πασά, το γύρισμα από τα αριστερά, πλασέ του Λουκίνα από ύψος της μικρής περιοχής και 1-0.

21:08

52': ΓΚΟΛ για την ΒΕΡΟΙΑ!

21:04

48': Ο Λουκίνας βγαίνει σε τετ α τετ με τον Κυρίτση, επιχειρεί να τον περάσει, αλλά ο γκλοκίπερ της Καβάλας μπλοκάρει την μπάλα.

21:01

46': Έναρξη στο δεύτερο μέρος.