0
23:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ από το a-sports.gr

23:53

Το Βέλγιο μπαίνει με το δεξί στο Euro, επικρατώντας εύκολα των Ρώσων στην πρεμιέρα τους στην διοργάνωση, με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Ρουμέλου Λουκάκου, ο οποίος πέτυχε δύο τέρματα.

23:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Βέλγιο - Ρωσία 3-0.

23:51

90+1' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μίραντσουκ, η μπάλα ψηλά άουτ.

23:50

Το βαρύ πυροβολικό των Βέλγων έβαλε το κερασάκι στην τούρτα της αναμέτρησης, πετυχαίνοντας μάλιστα το δεύτερο προσωπικό του γκολ.

23:48

Ο Μενιέρ βγάζει μία εξαιρετική κάθετη μπαλιά στον Λουκάκου, με τον άσο της Ίντερ να πατάει περιοχή και με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-0.

23:48

88': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟ ΒΕΛΓΙΟ!

23:43

84': Κόρνερ για την Ρωσία. Ο Μίραντσουκ εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:42

Μεγάλη ευκαιρία δεν έχει σημειωθεί στο δεύτερο μέρος, με το Βέλγιο να ελέγχει πλήρως το παιχνίδι.

23:36

76': Διπλή αλλαγή για το Βέλγιο. Ο Βερμάελεν αντί του Βερτόνχεν και ο Πράετ αντί του Καράσκο.

23:31

71': Αλλαγή για το Βέλγιο. Ο Αζάρ αντί του Μέρτενς.

23:30

Φτάσαμε στο 70', χωρίς φάση στο δεύτερο μέρος από τις δύο ομάδες.

23:29

70': Πάλι οφσάιντ ο Τζιούμπα.

23:27

67': Οφσάιντ ο Τζιούμπα.

23:23

63': Διπλή αλλαγή για την Ρωσία.Ο Τσερίσεβ δεν μπόρεσε να συνεχίσει, ο Μιραντσουκ στο παιχνίδι και ο Μούκιν αντί του Ζομπνίν.

23:21

62': Kόρνερ για το Βέλγιο. Ο Μέρτενς εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

23:18

59': Κόρνερ για την Ρωσία. Ο Γκολόβιν εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:16

56': Ο ρυθμός έχει πέσει στα τελευταία πέντε λεπτά, χωρίς κάποια σημαντική στιγμή.

23:09

Η Ρωσία θέλει να βγάλει κάποια αντίδραση στο δεύτερο μέρος και πιέζει.

23:05

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

23:04

46': Αλλαγή για την Ρωσία. Ντιβέεφ αντί Μπαρίνοφ.

22:50

45'+4: Λήξη α' ημιχρόνου, 2-0.

22:48

45'+3: Ωραία ατομική προσπάθεια και σουτ του Καράσκο από θέση μέσα αριστερά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

22:46

45': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:43

43': Και δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τους Ρώσους! Τραυματίας ο Ζιρκόφ, μπαίνει στο ματς ο Καραβάεφ.