1
18:03

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr

17:58

«Αυτοκτόνησαν» οι Ελβετοί, οι οποίοι μέχρι το 60' μπορούσαν να είχαν καθαρίσει το ματς, αλλά ο Μουρ τους τιμώρησε και χάρισε πολύτιμο πόντο στους Ουαλούς.

17:55

Φινάλε στην αναμέτρηση. Ουαλία - Ελβετία 1-1.

17:53

90+4: Κόρνερ για την Ελβετία. Ο Ροντρίγκεζ εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:52

90+3': Αλλαγή για την Ουαλία. Ο Αμπάντου αντί του Ράμσει.

17:51

90+2': Οφσάιντ ο Γκαβράνοβιτς χάνει μεγάλη ευκαιρία, αλλά υποδεικνύεται οφσάιντ.

17:50

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

17:49

90': Κορνερ για την ΕΛβετία. Ο Ροντρίγκεζ εκτελεί, ο Εμπολό πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά της περιοχής, ο Γουόρντ αποκρούει εντυπωσιάκα σε κόρνερ.

17:48

89': Ο Μπέιλ επιχειρεί το σουτ, η μπάλα κοντράρει και μπλοκάρει ο Ζόμερ.

17:47

88': Ξανά οφσάιντ ο Γκαβράνοβιτς.

17:44

85': Οφσάιντ! Ο Γκαβράνοβιτς σκοράρει από κοντά με κεφαλιά, αλλά είναι οφσάιντ. Ο φορ των Ελβετών στο ριπλέι ήταν εκτεθειμένος.

17:43

84': Αλλαγή για την Ελβετία. Ο Γκαβράνοβιτς αντί του Σεφέροβιτς.

17:42

83': Ο Ντέιβις κάνει την παράλληλη σέντρα από τα αριστερά, ο Ράμσει δεν προλαβαίνει να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.

17:39

79': Ο Ντέιβις επιχειρεί ένα φιλόδοξο σουτ, το οποίο δεν έχει τύχη.

17:36

77': Οφσάιντ ο Εμπολό.

17:35

75': Aλλαγή για την Ουαλία. Ο Μπρουκς αντί του Τζέιμς.

17:33

Ο Μορέλ κάνει την σέντρα από τα δεξιά και ο Μουρ αμαρκάριστος στο πρώτο δοκάρι πιάνει την γυριστή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

17:33

74': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΥΑΛΙΑ!

17:32

Οι Ουαλοί έχουν πάρει μερικά μέτρα στο γήπεδο, αλλά δεν έχουν καταφέρει να απειλήσουν.

17:25

66': Αλλαγή για την Ελβετία. Ο Ζακάρια αντί του Σακίρι.

17:25

65': O Εμπολό προσποιείται μέσα από την περιοχή και αριστερά και πλασάρει, η μπάλα περνάει ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι.

17:23

64': O Ράμσει εκτελεί το φάουλ από τα αριστερά, η μπάλα περνάει επικίνδυνα δίπλα από ολους και καταλήγει άουτ.

17:22

63': Kίτρινη στον Μπαμπού.

17:20

61': Ο Ντέιβις πιάνει το μονοκόμματο σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει.

17:19

Διακοπή στο ματς, ο Εμπολό δείχνει να έχει πρόβλημα στον αριστερό του αστράγαλο.

17:13

Ο Εμπολό είναι εκπληκτικός απόψε, κάνει ότι θέλει μέσα στον αγωνιστικό χώρο.

17:11

52': O oδοστρωτήρας Εμπολό περνάει οποίον βλέπει μπροστά του και δίνει στον Μπαμπού, ο οποίος μέσα από την περιοχή και δεξιά, αστοχεί.

17:11

Το άξιζαν και με το παραπάνω οι Ελβετοί.

17:09

Ο Σακίρι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά και ο Εμπολό με ωραία κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

17:08

49': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΒΕΤΙΑ!

17:08

49': Ο Εμπολό με εξαιρετική προσπάθεια ξεπερνάει τους αντίπαλους και κάνει το σουτ, αλλά ο Γουάρντ αποκρούει εξαιρετικά.

17:07

Διακοπή στο ματς, ο Φάμπιαν Σερ φαίνεται να πονάει από το μαρκάρισμα του Μουρ.

17:06

47': Κίτρινη στον Μούρ.