Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:01

Άξιζε το τρίποντο η Νίκη Βόλου, ωστόσο μία στιγμή αδράνειας της κόστισε.

18:59

90'+4: Τέλος στο ματς. Νίκη Βόλου - Καλαμάτα 2-2.

18:59

90'+4: Αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Νατσιόπουλος στη θέση του Μέτσε.

18:58

90'+4: Σκλήρο τάκλιν του Αλεξόπουλου πάνω στον Ντομίνγκεθ και κίτρινη κάρτα.

18:54

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

18:54

89': Διπλή ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου. Ο Κρουθ εκτελεί κόρνερ από τα δεξιά, Αργυρίου το σουτ μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Ταϊρης και στην εξέλιξη της φάσης ο Μπαλάφας έστειλε άουτ την μπάλα σχεδόν πάνω στη γραμμή.

18:52

89': Ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου. Ντομίνγκεθ το μακρινό σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Ευαγγέλου και φέυγει λίγο έξω από την εστία.

18:49

86': Αναγκαστική αλλαγή για τη Νίκη Βόλου. Πολίμος αντί του Καλουτσικίδη.

18:47

84': Αλλαγή για την Καλαμάτα. Ο Παυλίδης δίνει τη θέση του στον Σαλίνες.

18:46

82': Σουτ του Τζοβάρα, πολύ ψηλά η μπάλα.

18:42

78': Δύο αλλαγές για τη Νίκη Βόλου. Ντομίνγκεθ και Κρουθ στις θέσεις των Γκαρσία και Γκονζάλες.

18:41

Ο Ηλιόπουλος πιάνει στον ύπνο την άμυνα της Νίκης Βόλου και πλασάρει τον Καραγκιόζη για το 2-2 από τα δεξιά της περιοχής.

18:41

77': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΑΜΑΤΑ!

18:38

75': Λανθασμένη υπόδειξη οφσαίντ στον Ροχάνο.

18:37

73': Κίτρινη κάρτα στον Γκαλίτσιο για αντικανονικό μαρκάρισμα στον Ροχάνο.

18:34

70': Κόρνερ για τη Νίκη Βόλου από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:33

69': Σουτ του Γκονζάλες, η μπάλα στα σώματα.

18:31

67': Αλλαγή για την Καλαμάτα. Σουμπίνιο αντί του Παπατόλιου.

18:29

Ωραία ατομική ενέργεια του Γκαρσία, το γύρισμα από τα αριστερά, Ροχάνο την προβολή στο πρώτο δοκάρι και 2-1.

18:29

65': ΓΚΟΛ για τη ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ!

18:27

64': Τριπλή αλλαγή για την Καλαμάτα. Μέσα οι Ηλιόπουλος, Αλεξόπουλος και Αναστασόπουλος, εκτός οι Μπουσπίμπα, Φελίπε και Μπακαγιόκο.

18:26

62': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλάφα για διαμαρτυρία.

18:24

61': Κεφαλιά του Ροχάνο μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Ταϊρης.

18:23

59': Εκτέλει κόρνερ από τα αριστερά ο Γκαρσία, αποκρύνεται η μπάλα από τους αμυντικούς της Καλαμάτας.

18:22

59': Ο Γκαρσία εκτελεί στο κέντρο της εστίας, αποκρούει με τα πόδια ο Ταϊρης.

18:21
Πέναλτι

57': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Νίκη Βόλου. Ο Μαβινγκά ανατρέπει τον Τζοβάρα μέσα στην περιοχή και ο Κατσικογιάννης σφυρίζει σωστά παράβαση.

18:19

55': Ο Γκαρσιά εκτελεί ένα φάουλ, ο Τσιμπούκας την κεφαλιά, ψηλά η μπάλα.

18:16

53': Ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου. Ο Γκαρσία βρίσκει τον Γκονζάλες, το σουτ από αριστερή πλάγια θέση, αποκρούει ο Ταϊρης.

18:15

52': Σουτ του Μαβινγκά έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

18:11

47': Κόρνερ για τη Νίκη Βόλου από τα δεξιά με τον Γκαρσία, σουτ του Γκονζάλες, μπλοκάρει ο Ταϊρης.

18:09

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.