0
18:53

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

18:52

Μεγάλο τρίποντο για την Βέροια που είναι πλέον μόνη στην κορυφή του Βόρειου Ομίλου με 31 βαθμούς. Ωστόσο, η δεύτερη Καβάλα έχει 28 πόντους και δύο ματς λιγότερα.

18:52

90'+7: Τέλος στο ματς. Βέροια - Πανσερραϊκός 1-0.

18:51

90'+6: Σε θέση οφσάιντ ο Σιμόνι.

18:49

90'+4: Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό από τα αριστερά με τον Τσιμίκα, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:48

90'+3: Σουτ του Αποστολόπουλου από αριστερή πλάγια θέση, μπλοκάρει ο Καβουσάκης.

18:47

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Βελλίδη για καθυστέρηση.

18:45

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

18:45

90': Εκτελεί το φάουλ ο Τσιμίκας, κεφαλιά του Ολαϊτάν, η μπάλα άουτ.

18:44
Κόκκινη Κάρτα

89': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Πεταβράκης γιατί έπιασε την μπάλα με τα χέρια.

18:41

86': Αλλαγή για την Βέροια. Ο Μούργος παίρνει τη θέση του Λουκίνα.

18:41

85': Σουτ του Μέσι, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

18:35

81': Κόρνερ για την Βέροια από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Καβουσάκης.

18:34

80': Κίτρινη κάρτα στον Μπουκουβάλα για φάουλ.

18:32

78': Σε θέση οφσάιντ ο Λουκίνας.

18:31

77': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ολαϊτάν στη θέση του Κόντσι.

18:27

73': Δύο αλλαγές για την Βέροια. Μέσα οι Σιμόνι και Αποστολόπουλος, έξω οι Καραγιάννης και Πόζογλου.

18:23

69': Σουτ του Πασά από τα αριστερά της περιοχής, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

18:21

66': Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Τσιμίκας και Γκούρτσας στις θέσεις των Πράντο και Μαρκιόνι.

18:20

65': Αλλαγή για την Βέροια. Ο Οικονόμου παραχωρεί τη θέση του στον Μπλέτσα.

18:19

Ο Πόζογλου εκτελεί ένα φάουλ, ο Λουκίνας πιάνει την κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής και σκοράρει για το 1-0.

18:18

64': ΓΚΟΛ για την ΒΕΡΟΙΑ!

18:17

63': Στο έδαφος ο Οικονόμου, μικρή διακοπή στο ματς.

18:11

57': Ευκαιρία για την Βέροια. Ο Λουκίνας αφήνει για τον Πασά, εκείνος κάνει το σουτ, μπλοκάρει την μπάλα ο Καβουσάκης.

18:05

51': Υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Πόζογλου. Λανθασμένη απόφαση.

18:03

49': Παπαχρήστος τη σέντρα από τα αριστερά, ο Βεγώνης πετάγεται προ του Λουκίνα, αλλά κάνει κακή κεφαλιά που φεύγει άουτ.

18:01

46': Σέντρα του Πασά από τα δεξιά, κεφαλιά του Λουκίνα, η μπάλα άουτ.

17:59

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.