16:35

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:34
Σχόλιο

Με γκολ του Μέσι, ο Πανσερραϊκός επικρατεί με 1-0 της Τρίγλιας και επιστρέφει στις νίκες.

16:34
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τέλος αγώνα.

16:33
Κίτρινη Κάρτα

90+4': Kίτρινη στον Καβουσάκη, λόγω καθυστέρησης.

16:32

90+3': Κίτρινη στον Μασκανάκη.

16:31
Αλλαγή

90+1': Αλλαγή για τον Πανσερραικό. Ο Μασκανάκης αντί του Πέτρου.

16:30
Καθυστερήσεις

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:28
Αλλαγή

89': Aλλαγή για την Τρίγλια. Ο Ευθυμιάδης αντί του Βοσκόπουλου.

16:28

88': Kίτρινη στον Άγγελο Παπαστεριανό.

16:25
Αλλαγή

86': Aλλαγή για την Τρίγλια. Ο Σμυρλής αντί του Ποζατζίδη.

16:25
Corner

86': Κόρνερ για την Τρίγλια. Ο Σενγκέργκης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:22
Οφσάιντ

83': Οφσάιντ ο Ποζατζίδης.

16:21

Υπάρχει μία μικρή ένταση στις εξέδρες από τους φίλους των δύο ομάδων.

16:20
Αλλαγή

81': Αλλαγή για τον Πανσερραικό. Ο Γιανναράκης αντί του Τσιμίκα.

16:19
Σχόλιο

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο της αναμέτρησης, Πανσερραικός - Τριγλια 1-0.

16:17
Κόκκινη Κάρτα

Αποβάλλεται λόγω έντονων διαμαρτυριών ο τεχνικός διευθυντής των γηπεδούχων.

16:10
Αλλαγή

71': Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραικό. Οι Πράντο και Μαρκιόνι αντί των Γκούρτσα και Ψάλτη.

16:06
Out

66': O Ποζατζίδης κάνει ωραίο κατέβασμα μέσα στην περιοχή και δεξιά και στη συνέχεια κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνάει ψηλά άουτ.

16:01
Out

61': Ο Μέσι κάνει το μακρινό σουτ, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:01
Αλλαγή

60': Aλλαγή για την Τρίγλια. Ο Μπρίτο αντί του Σαρβανίδη,.

15:56

Ο Γκούρτσας δίνει στον Μέσι και ο Ιβοριανός με ωραία κίνηση κάνει ένα ωραίο σουτ έξω από την περιοχή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

15:56
Goal

56': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟ!

15:53

54': O Τσιμίκας εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά και ο Γκούρτσας πίανει την κεφαλιά στο ύψος της περιοχής και η μπάλα σταματάει πάνω στο χέρι του Σαρβανίδη, αλλά ο διαιτητής είπε «παίζεται»

15:53
Απόκρουση

54': Ο Μέσι κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, ο Παπαστεριανός απομακρύνει με το κεφάλι σε κόρνερ.

15:51
Out

52': Ο Ποζατζίδης δίνει στον Δόρη και εκείνος μπαίνει μέσα στην περιοχή και πλασάρει, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι.

15:50
Οφσάιντ

51': Οφσάιντ ο Ζκούρι.