3
16:37

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:36

Η Καβάλα επικρατεί με 3-1 του Πανσερραικού μέσα στις Σέρρες και συνεχίζει να προελαύνει στην κορυφή του Βόρειου όμιλου της Football League.

16:36

Τέλος αγώνα.

16:32

90+1': Κίτρινη στον Κασμερίδη.

16:32

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:30

89': O Γαβριηλίδης κάνει ένα συρτό σουτ από δύσκολη θέση, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι.

16:29

88': Διπλή αλλαγή για την Καβάλα. Οι Βακιρτζής και Τενεκές αντί των Ορφανίδη και Κολλά.

16:28

Ο Κολλάς εκμεταλλεύεται το λάθος του Κασμερίδη και πλασάρει ιδανικά μέσα από την περιοχή για το 1-3.

16:28

87': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ!

16:27

86': Kίτρινη στον Τσιμίκα.

16:24

83': Nέο κόρνερ για τους γηπεδούχους. Ο Πόντσι περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:23

82': Kόρνερ για τον Πανσερραικό. Ο Πόντσι εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:19

78': Aλλαγή για την Καβάλα. Ο Βαλαβανόπουλος αντί του Κόκκορη.

16:18

Ο Κόκκορης βρίσκεται ξανά στο έδαφος, δεν μπορεί να συνεχίσει, θα αποχωρήσει από το παιχνίδι..

16:16

75': Κόρνερ για τον Πανσερραικό. Ο Πόντσι εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:16

75': O Mέσι κάνει το φαρμακερό σουτ έξω από την περιοχή και ο Κυρίτσης αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ.

16:13

72': Αλλαγή για τον Πανσερραικό. Ο Θεοδωρίδης αντί του Πέτρου.

16:12

71': O Kόκκορης κάνει την διαγώνια κίνηση προς τα δεξιά έξω από την περιοχή και κάνει το σουτ, η μπάλα περνάει πάνω από τα δοκάρια.

16:11

Διακοπή στο ματς. Ο Κόκκορης βρίσκεται στο έδαφος, δέχεται τις πρώτες βοήθειες.

16:09

Ο Πέτρου βρίσκεται στο έδαφος, πονάει πολύ. Τελικά συνεχίζει.

16:04

63': Aλλαγή για την Καβάλα. Ο Κέρθι αντί του Αδαμάκη.

16:02

61': Kίτρινη στον Κόντσι.

16:02

60': Ο Μέσι κάνει το σουτ στην κίνηση από το ύψος της περιοχής, αποκρούει ο Κυρίταης.

16:01

59': Κίτρινη στον Στίκα.

15:57

Ο Πανσερραικός έχει μπει δυνατά στο δεύτερο μέρος και πιέζει.

15:56

55': O Μέσι κάνει την σέντρα από τα αριστερά και ο Πόντσι πιάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, μπλοκάρει ο Κυρίτση.

15:51

Διακοπή στο ματς. ο Κρητικός βρίσκεται στο έδαφος και δέχεται τις πρώτες βοήθειες.

15:47

46': Σουτ στην κίνηση του Γαβριηλίδη έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Καβουσάκης.

15:47

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:46

46': Τριπλή αλλαγή για τον Πανσερραικό. Οι Τσιμίκας, Γκούρτσας Κόντσι αντί των Γεωργιάδη, Ψάλτη και Πράντο.

15:30

Η Καβάλα πηγαίνει στα αποδυτήρια προηγούμενη του Πανσερραϊκού με 1-2.

15:30

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

15:29

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

15:28

44': Ο Παντεκίδης δεν προλαβαίνει να σπρώξει την μπάλα, αμαρκάριστος μέσα στην περιοχή, μετά από γέμισμα του Ορφανίδη.

15:23

40': O Γεωργιάδης εκτελεί σκάβοντας την μπάλα πάνω από το τείχος, η μπάλα ψηλά άουτ.

15:22

39': Ο Μέσι κερδίζει ένα φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Πανσερραικό.

15:21

38': Oφσάιντ ο Θωμαίδης.

15:18

35': Ο Ορφανίδης κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Κόκκορης κάνει την κεφαλιά πάσα στο δεύτερο δοκάρι και ο Κολλάς κάνει το σουτ στη κίνηση, μπλοκάρει ο Καβουσάκης.

15:16

33': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Μέσι αντί του Λουφάκη.

15:14

31': Kίτρινη στον Ορφανίδη.

15:13

Αρχικά, ο βοηθός είχε υποδείξει οφσάιντ αλλά ο διαιτητής Κατσικογιάννης το πήρε πάνω του και μέτρησε το γκολ.

15:13

Ο Ψάλτης εκτελεί το φάουλ, η μπάλα φτάνει στην καρδιά της περιοχής και κοντράρει και ο Παντεκίδης άθελα του στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, για το 1-2.

15:12

29': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟ!

15:11

28': Kίτρινη στον Θωμαίδη.