19:11
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τέλος αγώνα στην Κομοτηνή

19:09

Όλα ξεκίνησαν από την εξαιρετική σέντρα του Καθάριου, ο Ιγκόρ κατέβασε ωραία την μπάλα, πέρασε και τον Διούδη και έκανε το 2-1

19:08

Ο Ιγκόρ ο σκόρερ με σουτ

19:07
Goal

90': ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός

19:04
Αλλαγή

86': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στο ματς ο Καθάριος, εκτός ο Τζανής

19:02

Διαγώνιο σουτ, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Αθαναδιάδη

19:01
Out

84': Ευκαιρία για τον Άρη!

19:01
Αλλαγή

82': Στην θέση του Τσιάρα ο Αγγελούδης για τον Άρη

18:57
Απόκρουση

80': Καλό σουτ του Μολίνα, ο Διούδης απομακρύνει και κρατά το 1-1

18:54

Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο

18:53
Αλλαγή

75': Αλλαγή για τον Άρη. O Κουσίδης αντικαθιστά τον Βλάχο

18:50

Με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μολίνα οι Θρακιώτες ισοφαρίζουν

18:50
Goal

72': ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός

18:48

Παίζετε λέει ο διαιτητής Γιάννης Δελφάκης

18:48

''Φωνάζουν'' για πέναλτι οι του Πανθρακικού, φαίνεται να υπάρχει επαφή του αμυντικού του Άρη με τον Ιγκόρ

18:47
Κίτρινη Κάρτα

69': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή

18:44

Να θυμίσουμε πως ο Ιγκόρ ήταν αυτός που είχε το δοκάρι και στο α' μέρος (32')

18:43
Δοκάρι

65': Δεύτερο ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανθρακικό. Κεφαλιά του Ιγκόρ, ο Διουδης με την βοήθεια και του δοκαριού του κρατά το μηδέν

18:42
Αλλαγή

64': Αλλαγή για τον Άρη. Εκτός ο Καμινιώτης, μέσα ο Ηρακλής

Απόκρουση

52': Σουτ του Ρομέου, ο Διουδης κρατά το μηδέν

18:24

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

18:23
Αλλαγή

46': Διπλή αλλαγή για τον Πανθρακικό. O Μολίνα αντικαθιστά τον Ντιόγκο και ο Χασομέρης τον Παπαγεωργίου

18:22

Επιστρέφουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την σέντρα στην επανάληψη

18:06

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

18:01

Τελευταίο πεντάλεπτο στο α' μέρος, πάντα στο 0-1 ο Άρης

17:57

38': Κάρτα βλέπει ο Λαδάκης

17:54

Μετά από την εκτέλεση κόρνερ του Τάτου, ο Αθανασιάδης έκανε κακή έξοδο και ο Κύργιας με κεφαλιά ανοίγει το σκορ

17:54
Goal

36': ΓΚΟΛ ο Άρης

17:53
Απόκρουση

35': Ευκαιρία για τον Άρη με μακρινό σουτ του Τάτου, ο Αθανασιάδης σε κόρνερ

17:50

Ο Τζανής βρήκε τον Ιγκόρ, αυτός σουτάρει από την μικρή περιοχή, αλλά καταφέρνει να στείλει την μπάλα στο δοκάρι!

17:50
Δοκάρι

32': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανθρακικό με σουτ του Ιγκόρ

17:48

Συμπληρώσαμε το πρώτο μισάωρο στην Κομοτηνή

17:48

29': Καλή στιγμή για τον Άρη, ούτε ο Μανιάς, ούτε και ο Βαγγέλη ωστόσο βρίσκουν στόχο

17:40

Καλύτερος ο Άρης στα τελευταία λεπτά, κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει το γκολ

17:40
Απόκρουση

21': Σουτ του Μανιά, εύκολα ο Αθανασιάδης μπλοκάρει

17:37
Απόκρουση

20': Ο Τάτος εκτελεί, η μπάλα κοντράρει, φτάνει στον Βλάχο που σουτάρει, ο Αθανασιάδης ωστόσο είναι εκεί!

17:36

Έμμεσο έχει κερδίσει ο Άρης αφού ο Αθανασιάδης έπιασε την μπάλα μετά από γύρισμα

17:35

Αγγίζουν το γκολ εδώ οι Θρακιώτες

17:34
Απόκρουση

16': Ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Κεφαλιά του Ιγκόρ, απόκρουση από τον Διούδη

17:34

15': Κίτρινη κάρτα και στον Τσιάρα

17:33

13': Κάρτα βλέπει ο Ρομέου

17:29

10': Καλή ευκαιρία για τον Πανθρακικό με τον Ιγκόρ να μην μπορεί να σκοράρει

17:28

Ξεκινά και πάλι το παιχνίδι

17:27

Ο διαιτητής Γιάννης Δελφάκης (Αρκαδίας) μάζεψε τους παίκτες και τους βοηθούς του και τους ενημέρωσε πως αν συμβεί κάτι στην συνέχεια θα διακόψει το ματς

17:26

Αποτέλεσμα είναι ο διαιτητής να διακόψει για λίγο το ματς έτσι ώστε να ηρεμήσουν τα πράγματα

17:26

Αρκετές κροτίδες πέφτουν από τους φίλους του Άρη στην εστία που βρίσκεται ο γκολκίπερ του Πανθρακικού Αθανασιάδης

17:24
Out

6': Σέντρα του Τσιάρα, ο Αθανασιάδης έχασε την μπάλα μέσα από τα χέρια του, αλλά ο Καμινιώτης δεν μπορεί να σκοράρει

17:23

Πεντάλεπτο στην Κομοτηνή, χωρίς κάτι ιδιαίτερο, αναγνωριστικό παιχνίδι

17:18

1': Ξεκίνησε το ματς