0
20:50

Τελικό στην Κρήτη. 1-0 ο ΟΦΗ τον Παναθηναϊκό στον πρώτο ημιτελικό

20:49

90'+3: Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο ΟΦΗ. Εκτος ο σκόρερ Παπάζογλου, μέσα ο Μπανούσης

20:48

90'+3: Κάρτα στον Φερνάντεζ

20:47

90'+1: Κάρτα βλέπει ο Μιλιάζες

20:46

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

20:45

88': Εκτέλεση φάουλ του Νάνο, η άμυνα του ΟΦΗ δεν αντιδρά σωστά, ωστόσο ο Μπεργκ δεν προλαβαίνει να μπει στην φάση και να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα

20:43

Απειλούν εδώ οι ''πράσινοι''

20:42

87': Οι παίκτες του Πανθηναϊκού αλλάζουν γρήγορα και με ακρίβεια την μπαλα, ο Καρέλης σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής, αστοχεί ωστόσο

20:41

85': Ο Στάθης στην θέση του Περογαμβράκη. Δεύτερη κίνηση για τον Σα Πίντο

20:38

82': Ο Αμπέντ κάνει ωραία κίνηση, γυρίζει, ωστόσο δεν μπορεί να εκτελέσει σωστά μέσα από την περιοχή

20:36

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο, ο ΟΦΗ κρατά το 1-0

20:36

80': Όλα για όλα από τον Αναστασίου. Έξω ο Δώνης, μέσα ο Κλωναρίδης

20:33

77': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ζε αποχωρεί, μέσα ο Κουτσιανικούλης

20:32

Είναι φανερό πως το γκολ του ΟΦΗ έχει... ξυπνήσει τον Παναθηναϊκό που τρέχει και δεν φτάνει

20:31

Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, ο Κροάτης έπιασε την κεφαλιά περίπου από την μικρή περιοχή, αντέδρασε σωστά ωστόσο ο γκολκίπερ των Κρητικών

20:30

75': Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Σίλντενφελντ πιάνει την κεφαλιά, ο Φερνάντεζ με το πόδι διώχνει και κρατά το 1-0

20:29

Άμεση αντίδραση του Αναστασίου μετά το γκολ του ΟΦΗ, που κάνει πιο επιθετική την ομάδα του

20:28

72': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ. Εκτός ο Μέντες, μέσα ο Πράνιτς

20:26

Εκτός από το εξαιρετικό τελείωμα του Παπάζογλου, ήταν τρομερή και η εκτέλεση φάουλ (πάρε-βάλε) του Μιλιάζες

20:25

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες ο Παπάζογλου πετάγεται και από το ύψος, περίπου, του πέναλτι εκτελεί με το κεφάλι τον Κοτσόλη και γράφει το 1-0

20:25

69': ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ!

20:23

67': Σέντρα προς τον Αμπέντ, αυτός πιάνει δυνατό διαγώνιο σουτ, η μπάλα περνά ελάχιστα άουτ και ενώ ακολουθούσε ο Καρέλης σαν τρέιλερ αλλά ούτε αυτός δεν πρόλαβε να την σπρώξει στα δίχτυα

20:23

Κοντά στο γκολ ο Παναθηναϊκός

20:20

Πάντα σε χαμηλό τέμπο το παιχνίδι, είναι φανερό πως φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό τον Γιάννη

20:19

63': Εκτέλεση φάουλ του Ντουντού, ο Κοτσολης βγαίνει καλά, διώχνει με γροθιές και καθαρίζει την φάση

20:19

11 - 22 τα φάουλ στο ματς

20:18

62': Με σέντρα το εκτελεί ο Μιλιάζες, οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού διώχνουν

20:18

Στα 29 μέτρα

20:17

61': Κάρτα στον Μέντες που το έκανε στον Μακρή

20:17

Φάουλ κερδίζει σε καλή θέση ο ΟΦΗ

20:14

58': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στην θέση του Ατζαγκούν ο Καρέλης

20:13

58': Ο Ατζαγκούν βρίσκει τον Μπεργκ, αυτός από πλάγια θέση και δεξιά σουτάρει, η μπάλα ψηλά

20:13

Απαντά στις ευκαιρίες ο ΠΑΟ!

20:13

57': Ο Αμπέντ φεύγει στην πλάτη της άμυνας, ο Ζορο με υπέροχο τάκλιν τελειώνει την φάση

20:12

56': Μετά από γέμισμα και κόντρες στα καρέ του Παναθηναϊκού η μπάλα πέφτει στα πόδια του Παπάζογλου, ο οποίος σουτάρει αλλά αστοχεί

20:08

Αυτή είναι η πρώτη πραγματική ευκαιρία που βλέπουμε στο ματς

20:07

Ωραίο άνοιγμα του Ντουντού στον Περογαμβράκη, αυτός περνά τον αντίπαλο του, φέρνει την μπάλα στο δεξί αλλά στο σουτ που επιχειρεί αυτή περνά λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Κοτσόλη

20:06

51': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ!

20:02

Πράνιτς και Καρέλη σηκώνει ο Αναστασίου για ζέσταμα

20:01

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος στην Κρήτη

20:01

Χωρίς αλλαγές ΟΦΗ και Παναθηναϊκός

20:01

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

19:46

Ημίχρονο στο ''Γεντί Κουλέ'', 0-0.

19:45

45': Ένα το λεπτό του έξτρα χρόνου

19:42

42': Να ένα σουτ μετά από αρκετή ώρα, με τον Μπούρμπο να δοκιμάζει τα πόδια του απο μακριά, ο Κοτσόλης μπλοκάρει

19:41

Τραγική επιλογή του Αμπέντ, προσπάθησε να πασάρει παράλληλα χωρίς αποτέλεσμα

19:40

40': Φάουλ σε καλή θέση, για μια σέντρα, για τον Παναθηναϊκό

19:38

Αφού δέχτηκε τις πρώτες βοήθειες, επιστρέφει στον αγωνιστικό χώρο

19:37

Νέα διακοπή, ο Ζέκα αυτή την φορά στο έδαφος

19:37

Όλα καλά με τον Νάνο, επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο και ενώ μπήκαμσ το τελευταίο δεκάλεπτο

19:36

Ξεκινά εκ νέου το ματς

19:36

Το ιατρικό τιμ του Παναθηναϊκού είναι στον αγωνιστικό χώρο και προσφέρει τις πρώτες βοήθειες στον Ισπανό μπακ

19:35

Ο Νάνο στο έδαφος μετά από μια σύγκρουση στον αέρα που είχε με τον Ζε

19:35

Κάκιστο το παιχνίδι στα τελευταία λεπτά, οι δύο ομάδες κάνουν το ένα λάθος μετά το άλλο

19:27

26': Ο Ατζαγκούν προσπαθεί να βρει τον καλά κλεισμένο Μπεργκ, αυτός δεν μπορεί να κατεβάσει την μπάλα και να εκτελέσει

19:26

Μετά το δυνατό ξεκίνημα ο ΟΦΗ έχει χάσει τον χώρο του κέντρου και ο Παναθηναϊκός κυκλοφορεί την μπάλα περισσότερη ώρα

19:20

Φτάσαμε στο 20' στο ''Γεντί Κουλέ''

19:19

Ο Παναθηναϊκός στα τελευταία λεπτά έχει καταφέρει να παγώσει κάπως τον ρυθμό, ισορροπώντας και κρατώντας μπάλα

19:16

16': Εκτελεί ο Ντουντού, οι αμυντικοί του ΠΑΟ απομακρύνουν

19:15

Κόρνερ κερδίζει ο ΟΦΗ

19:13

Καλά κλεισμένος μέχρι τώρα από τους αμυντικούς του ΟΦΗ ο Μπεργκ, ο Παναθηναϊκός δεν κρατά καθόλου μπάλα, με αποτέλεσμα ο ΟΦΗ να τον έχει στο μισό γήπεδο

19:11

11': Κακή έξοδος και απομάκρυνση του Κοτσόλη, η μπάλα φτάνει στον Περογαμβράκη, αυτός κάνει κάτι σαν σέντρα-σουτ, αλλά χωρίς αποτέλεσμα

19:09

Πρώτο δεκάλεπτο, βλέπουμε έναν ΟΦΗ αρκετά πιεστικό, σε παθητικό ρόλο ο Παναθηναϊκός μέχρι τώρα

19:09

9': Εκτέλεση φάουλ του Μιλιαζες, η μπάλα φτάνει στο δεύτερο δοκάρι, ο Ντουντού παίρνει την κεφαλιά, ο Κοτσόλης μπλοκάρει

19:06

7': Ο Μιλιάζες το εκτελεί μετά από πάτημα του Ντουντού, ψηλά η μπάλα

19:03

3': Απευθείας εκτέλεση φόυλ του Ντουντού, κανένα πρόβλημα για τον Κοτσόλη

19:01

2': Μακρινό συρτό σουτ του Ντουντού με το αριστερό, ο Κοτσόλης μπλοκάρει χωρίς προβλήματα σταθερά

19:01

1': Σέντρα στο ματς

18:59

Υπέροχη ατμόσφαιρα στο ''Γεντί Κουλέ'' από τους φίλους του ΟΦΗ

18:54

Με μια αλλαγή της τελευταίας στιγμής ξεκινάει ο ΟΦΗ καθώς αντί του Μπανούση που είχε μια αδιαθεσία παίζει ο Κάλαϊτζιτς

18:41

Να θυμίσουμε εδώ πως υπάρχουν μόνο οπαδοί του ΟΦΗ στις εξέδρες, αφού ο Παναθηναϊκός δεν πήρε εισιτήρια για το ματς

18:39

Μπορεί να βρισκόμαστε περίπου ένα 20λεπτο πριν την σέντρα, αλλά το γήπεδο είναι σχεδόν γεμάτο!