0
16:50

Απόλυτος κυρίαρχος ο Ατρόμητος, συνέτριψε με 4-0 τον Πανιώνιο.

16:50

90'+2: Λήξη της αναμέτρησης.

16:49

90': Οι καθυστερήσεις θα είναι δύο λεπτά.

16:42

83': Τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ματς και ο Μπρίτο. Ο Κιβρακίδης στο ματς.

16:40

81': Μακρινό σουτ του Μητρόπουλου, άουτ.

16:36

77': Ο Ούμπιντες επιχειτεί σουτ, η μπάλα περνάει άουτ.

16:34

75': Ο Παπαδόπουλος αντικαθίσταται από τον Φωτάκη, στη δεύτερη αλλαγή του Ατρομήτου.

16:23

66': Ο Μπάλας στη θέση του Γιαννούλη, στην πρώτη αλλαγή του Ατρομήτου.

16:22

64': Ο Καμπάνταης αντί του Ντούνη για τον Πανιώνιο.

16:20

Σε οργανωμένη επίθεση του Ατρομήτου, ο Μπρίτο βρίσκεται σε θέση βολής, ο Ανέστης αποκρούει αλλά η μπάλα στρώνεται στον Ούμπιντες, που τη στέλνει στα δίχτυα κάνοντας το 4-0,

16:20

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:19

62': Ο Μπρίτο δίνει στον Παπαδόπουλο που σουτάρει αλλά ο Αυλωνίτης βάζει την κόντρα και απομακρύνει τον κίνδυνο.

16:15

58': Ο Αραβίδης πιάνει την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, μετά από σέντρα του Λάζνικ, η μπάλα βρίσκει στον Πίτου Γκαρσία και καταλήγει κόρνερ.

16:11

54': Κίτρινη κάρτα στον Κούρντι.

16:10

53': Κεφαλιά του Καραμάνου, η μπάλα περνά άουτ.

16:03

46': Ο Λάζνικ αποτελεί την πρώτη αλλαγή του Πανιωνίου. Παίρνει τη θέση του Γιάννου.

16:03

46': Έναρξη της επανάληψης.

15:48

Ανώτερος και πάνω από όλα αποτελεσματικός, ο Ατρόμητος προηγείται 3-0 του Πανιωνίου στην ανάπαυλα και έχει θέσει τις βάσεις για τη νίκη.

15:47

45': Λήξη του πρώτου μέρους. Δεν κράτησε καθυστερήσεις ο διαιτητής Δελφάκης.

15:42

Τελευταίο πεντάλεπτο στο πρώτο ημίχρονο.

15:38

Κυριαρχεί στον αγωνιστικό χώρο ο Ατρόμητος, δεν μπορεί να αντιδράσει και να απειλήσει ο Πανιώνιος.

15:28

Ο Μπρίτο βρίσκει τον Παπαδόπουλο, που περνά τον Κούρο και με πλασέ από το ύψος του πέναλτι, πετυχαίνει το 3-0!

15:28

26': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

15:25

Σε αντεπίθεση, ο Παπαδόπουλος πασάρει στον προωθημένο Νάστο, που βγαίνει απέναντι στον Ανέστη και πλασάρει σωστά για το 2-0.

15:25

22': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

15:19

Στο γήπεδο βρίσκεται και ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Γιάννης Αναστασίου.

15:18

16': Κίτρινη κάρτα στον Νάστο.

15:14

Μετά το γκολ του Ατρόμητου, ο ρυθμός του αγώνα έχει πέσει.

15:05

Ο Παπαδόπουλος με κεφαλιά, έπειτα από σέντρα του Ούμπιντες από δεξιά, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ανέστη και ανοίγει το σκορ πολύ νωρίς.

15:05

3': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

15:04

2': Κίτρινη κάρτα στον Μητρόπουλο.

15:02

1': Έναρξη της αναμέτρησης.

14:49

Ο Ατρόμητος χρειάζεται τη νίκη για να διατηρηθεί στη δεύτερη θέση, ενώ ο Πανιώνιος θέλει να απομακρυνθεί κι άλλο από τη ζώνη του υποβιβασμού.

14:42

Ατρόμητος και Πανιώνιος θα τεθούν αντιμέτωποι στο Περιστέρι σε λιγότερο από είκοσι λεπτά.