2
-
1
19:11

Εκπληκτική ανατροπή στο φινάλε για τον Λεβαδειακό, 2-1 τον Παναιτωλικό και οι Βοιωτοί "κλείδωσαν" την παραμονή τους στη Σούπερ Λίγκα

19:11

90'+7: Λήξη της αναμέτρησης

19:09

90'+6: ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό! Ο Μάντζιος ευστόχησε από την άσπρη βούλα και δίνει μεγάλη νίκη στον Λεβαδειακό

19:09
Κόκκινη Κάρτα

90'+5: Κόκκινη κάρτα για τον Κουτρομάνο

19:08
Πέναλτι

90'+5: Πέναλτι για τον Λεβαδειακό! Ανατροπή του Χαραλάμπους από τον Κουτρομάνο

19:05

90'+1: Μύγας αντί Καμαρά, τέλος οι αλλαγές και για τον Παναιτωλικό

19:05

Σκόρερ ο Κονέ με εξαιρετική απευθείας εκτέλεση φάουλ

19:04

90+1': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

18:59

85': Δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Γκάλο και αποβολή για τον παίκτη του Παναιτωλικού

18:56

82': Ο Καμαρά βγήκε μόνος προ του Στρατηλάτη, αλλά ο τερματοφύλακας του Λεβαδειακού πρόλαβε να τον σταματήσει, απάντησε στις ευκαιρίες ο Παναιτωλικός

18:55

81': Σημαντική ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, ο Γουόρντεν έκανε επικίνδυνο γύρισμα στη μεγάλη περιοχή, δεν βρέθηκε κανείς όμως στην πορεία της μπάλας για να την σπρώξει στα δίχτυα

18:52

78': Ο Λυκογιάννης στη θέση του Μιλοσάβλιεφ, τέλος οι αλλαγές του Λεβαδειακού

18:50

77': Πλασέ του Κώτσιου εν κινήσει, έφυγε ψηλά άουτ η μπάλα, καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό

18:49

76': Κίτρινη κάρτα στον Γκάλο

18:44

70': Ο Μπόγιοβιτς αντικαθιστά τον Μπούντιμιρ, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό

18:43

69': Ο Μπακάκης βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση, αλλά νικήθηκε από τον Στρατηλάτη

18:40

67': Ο Καμαρά έκανε την ατομική προσπάθεια και το πλασέ, ο Στρατηλάτης απέκρουσε

18:35

62': Ο Γουόρντεν αντί του Βαρέλα, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό

18:34

60': Αυτή τη φορά είναι η σειρά των γηπεδούχων να ζητήσουν πέναλτι σε ανατροπή του Ορτέγκα από τον Ανέν

18:31

56': Μαρκάρισμα του Κώτσιου στον Μαρτίνες, διαμαρτυρίες για πέναλτι από πλευράς Παναιτωλικού, δεν υπέδειξε τίποτα ο Καμπαξής

18:30

56': Καλό σουτ από τον Μπούντιμιρ, πέρασε άουτ

18:26

52': Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

18:03

Ο Παναιτωλικός προηγείται με 1-0 από το τέρμα του Μπούντιμιρ με το... καλημέρα σε ένα μέτριο παιχνίδι

18:02

45'+2: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:55

40': Κίτρινη κάρτα στον Ιντζίδη

17:50

35': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κονέ, έφυγε λίγο άουτ η μπάλα

17:47

31': Ο Μπούντιμιρ έκανε το σουτ μέσα από τη μεγάλη περιοχή, ήταν όμως αδύναμο και μπλόκαρε ο Στρατηλάτης

17:42

26': Αναγκαστική αλλαγή και για τον Λεβαδειακό, ο Ροτζέριο αντί του Πετράτσι

17:38

Ο διαιτητής Καμπαξής αποβάλλει τον Μάκη Χάβο για διαμαρτυρίες!

17:37

22': Κίτρινη κάρτα και για τον Μπούντιμιρ

17:36

21': Κίτρινη κάρτα στον Μπικέι

17:35

20': Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό, ο Κουτρομάνος αντικαθιστά τον τραυματία Τζούνιορ

17:29

13': Σουτ του Χαραλάμπους, έφυγε άουτ

17:23

7': Κίτρινη κάρτα για τον Τζούνιορ

17:18

Σκόρερ ο Μπούντιμιρ, που δέχτηκε την πάσα από τον Καμαρά και με πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής... πάγωσε τους γηπεδούχους

17:17

2' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό!

17:15

1': Έναρξη του αγώνα

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Στρατηλάτης, Νικολακάκης, Κώτσιος, Χαραλάμπους, Ιντζίδης, Κονέ, Πετράτσι, Βαρέλα, Μάντζιος, Ορτέγκα, Μιλοσάβλιεφ
Αναπ: Πρζιρόφσκι, Γεωργίου, Μάγκας, Λυκογιάννης, Μουλόπουλος, Ροτζέριο, Γουόρντεν
Ράφαελ, Κούσας, Γοδόι, Γκάλο, Μαρτίνες, Μπακάκης, Ανέν, Μπικέι, Τζούνιορ, Καμαρά, Μπούντιμιρ
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Καλί, Πασάς, Μύγας, Παπουτσογιαννόπουλος, Μπόγιοβιτς
Διαιτητής: Καμπαξής (Ευβοίας), Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Καμπούρης (Ευβοίας)