1
-
1
16:54

Δύο γκολ στα τελευταία λεπτά, έκριναν την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον ΠΑΣ Γιάννινα, που έληξε ισόπαλη 1-1.

16:53

90'+5': Λήξη της αναμέτρησης.

16:50

90'+2': Κίτρινη κάρτα στον Τσάβες.

16:49

Ο Τσάβες με σουτ νικάει τον Φερνάντες και φέρνει το ματς στα ίσα.

16:49

90'+1': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

16:47

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:45

88': Σουτ του Τσάβες με το αριστερό, μπλοκάρει ο Φερνάντες.

16:42

85': Ο Στρούνα αντί του Μιχαήλ, στην τελευταία αλλαγή του ΠΑΣ Γιάννινα.

16:42

Ο Νούνιες με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Βελλίδη και ανοίγει το σκορ για τον ΟΦΗ.

16:41

84': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:36

79': Κλείνει τις αλλαγές του ο Σα Πίντο με τον Νούνιες να μπαίνει στο ματς αντί του Μπανούση.

16:33

76': Εκτός αγώνα ο Περογαμβράκης, τον αντικαθιστά ο Ροβίθης.

16:33

76': Ο Τσάβες περνά στη θέση του Κοροβέση.

16:32

75': Κίτρινη κάρτα στον Μπανούση.

16:30

73': Αμαρκάριστος στην περιοχή του ΟΦΗ ο Κοροβέσης, επιχειρεί μονοκόματο σουτ αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

16:27

70': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτός ο Ακόστα, στη θέση του ο Λίλα.

16:23

66': Κίτρινη κάρτα στον Ίλιτς.

16:22

64': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιάζες.

16:21

63': Σε θέση βολής ο Κουτσιανικούλης, όμως ο Βελλίδης κερδίζει τη μονομαχία τους.

16:19

62': Σουτ του Τζημόπουλου εκτός περιοχής, άουτ.

16:17

60': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ με τον Κουτσιανικούλη να παίρνει τη θέση του Ζε Εντουάρντο.

16:17

59': Κεφαλιά του Παπάζογλου, μπλοκάρει εύκολα ο Βελλίδης.

16:15

Πολλά λάθη στο παιχνίδι, δεν βρίσκουν ρυθμό οι δύο ομάδες...

16:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Ακόστα.

16:08

Τίποτα το ιδιαίτερο ως τώρα στην επανάληψη.

16:02

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:46

Ο ΟΦΗ διατήρησε τον έλεγχο αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει την καλά οργανωμένη άμυνα του ΠΑΣ σε ένα κακό πρώτο ημίχρονο.

15:45

45'+1': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

15:45

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

15:41

41': Φαλτσαριστό σουτ του Ίλιτς, η μπάλα περνά πάνω απότο δοκάρι του ΟΦΗ.

15:37

37': Σουτ του Παπάζογλου με το αριστερό, εκτός στόχου.

15:27

27': Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ίλιτς, ο Φερνάντες απομακρύνει τον κίνδυνο προ του Μπέριου.

15:22

21' Δυνατό σουτ του Ντουντού, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

15:12

12': Ο Βελλίδης μπλοκάρει την μπάλα μετά την κεφαλιά του Παπάζογλου.

15:10

10': Σουτ του Μπανούση, έπειτα από πάσα του Παπάζογλου, ο τερματοφύλακας Βελλίδης πέφτει στην αριστερή γωνία και απομακρύνει σε κόρνερ.

15:07

Ισορροπημένα και χωρίς φάσεις τα πρώτα επτά λεπτά της συνάντησης.

15:02

Οι φίλοι του ΟΦΗ χειροκρότησαν τον προπονητή του ΠΑΣ Γιάννινα, Γιάννη Πετράκη, ο οποίος πέρυσι εργάστηκε στην ομάδα τους.

15:01

1': Έναρξη της αναμέτρησης.