Λήξη της αναμέτρησης στη Νέα Σμύρνη

19:04

Αυτό εκτελέστηκε, ο Λάζνικ σουτάρει, άουτ η μπάλα

19:04

90'+2: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λάζνικ, κόρνερ από τον Χογκ

19:03

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις, δύο λεπτα

18:59

Όλα για όλα από τον Πανιώνιο που πιέζει για δεύτερο γκολ αλλά δεν απειλεί

18:58

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Καλλονή. Ο Φουρλάνος στη θέση του Μανούσου

18:58

Πέντε λεπτά ακόμα, χωρίς κάτι ιδιαίτερο τα τελευταία λεπτά

18:51

Αντέχει η Καλλονή και κρατά την ισοπαλία

18:51

80': Εκτέλεση φάουλ του Λάζνικ, ο Χογκ μπλόκαρε χωρίς δυσκολία

18:50

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, πάντα στο 1-1 οι δύο ομάδες

18:50

79': Ο Φαρία στη θέση του Λεοζίνιο, δεύτερη κίνηση από τον πάγκο για την Καλλονή

18:47

Τώρα εκτελέστηκε το κόρνερ αλλά περνά ανεκμετάλλευτο

18:46

75': Αλλαγή για την Καλλονή. Εκτός ο Περόνε, μέσα ο Ζος

18:45

74': Εκτέλεση φάουλ του Λάζνικ, ο Αυλωνίτης παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ωστόσο ο Αναστασιάδης διώχνει σε κόρνερ

18:43

Ουσιαστικά κόντρα στην ροή του αγώνα ήρθε αυτό το 1-1, αφού ο Πανιώνιος είχε τον έλεγχο και κρατούσε εύκολα το προβάδισμα. Πληρώνει ωστόσο μια ολιγωρία στο κέντρο της άμυνας...

18:42

Μετά από σέντρα του Λεοζίνιο ο Αναστασιάδης ξεχασμένος μέσα στην περιοχή του Πανιωνίου νικά τον Ανέστη και με κεφαλιά ισοφαρίζει

18:41

70': ΓΚΟΛ, 1-1 η Καλλονή

18:34

63': Εκτέλεση κόρνερ του Λάζνικ, ο Παντίδος έπιασε την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι αλλά ο Χογκ μπλόκαρε

18:31

Το γκολ του Πανιωνίου έχει βάλει... φωτιά στο παιχνίδι που έχει αποκτήσει ρυθμό

18:30

60': Κι άλλη καλή στιγμή για την Καλλονή με τον Περόνε να πλασάρει αλλά να στέλνει την μπάλα άουτ

18:30

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα, έχουν αλλάξει πλέον τα δεδομένα στη Νέα Σμύρνη

18:29

57': Απειλεί η Καλλονή με τον Περόνε να κάνει ωραία κίνηση αλλά δεν μπορεί να τελειώσει σωστά την φάση

18:26

Ο Κολοβός μπαίνει από τα δεξιά βρίσκει τον Ντούνη στην μικρή περιοχή, αυτός πλασάρει δεν μπορεί να νικήσει τον Χογκ, η μπάλα μένει ωστόσο στα καρέ της Καλλονής και ο Κολοβός που έχει ξεκινήσει την φάση την τελειώνει κιόλας και γράφει από κοντά με το μυτάκι το 1-0

18:26

54': ΓΚΟΛ ο Πανιώνιος

18:23

52': Απειλεί η Καλλονή. Εκτελεση φάουλ του Λεοζίνιο, ο Αναστασιάδης πιάνει την κεφαλιά αλλά η μπάλα περνά έξω

18:21

Δυνατά έχει μπει στην επανάληψη ο Πανιώνιος, κάτι που έκανε και στο πρώτο μέρος

18:17

46': Έναρξη δευτέρου μέρους στην Πλατεία

18:15

46': Ο Αραβίδης θα μπει στη θέση του Γιάννου για τον Πανιώνιο

18:15

Σε λίγα λεπτά η έναρξη της επανάληψης

18:01

Ημίχρονο στη Νέα Σμύρνη, 0-0 το αποτέλεσμα

17:59

43': Ωραία πάσατου Λεοζίνιο στην πλάτη της άμυνας του Πανιωνίου, ο Περόνε σουτάρει αλλά ο Ανέστης του λέει όχι

17:58

Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο λίγο πριν το φινάλε του πρώτου μέρους

17:57

42': Εκτέλεση φάουλ του Λάζνικ, ο Λαμπρόπουλος πήρε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε άουτ

17:56

41': Κίτρινη κάρτα στον Γιορέντε

17:54

Το κόρνερ εκτελέστηκε, ο Ανέστης βγαίνει με γροθιές και καθαρίζει την φάση

17:54

38': Απειλεί ο Λεοζίνιο με σουτ μέσα από την περιοχή, ο Ανέστης σε κόρνερ

17:52

Τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος, έχει καταφέρει να ισορροπήσει η Καλλονή ως έναν βαθμό

17:50

35': Ο Λαμπρόπουλος βγήκε στην επίθεση ωστόσο η σέντρα του είναι κάκιστη και ο Χογκ μπλοκάρει

17:47

31': Ωραία κάθετη πάσα του Λεοζίνιο, ο Ανέστης διαβάζει την φάση, βγαίνει και μπλοκάρει πριν μπει στην φάση ο Περόνε

17:44

61% - 39% η κατοχή υπέρ των Πανιωνίου, δείγμα της εικόνας του αγώνα στη Νέα Σμύρνη

17:41

25': Κίτρινη κάρτα στον Λεοζίνιο

17:39

Συμπληρώσαμε 25 λεπτά αγώνα, σε παθητικό ρόλο η Καλλονή

17:34

17': Πάσα του Λάζνικ στον Κολοβό, αυτός δεν πλάσαρε σωστά και ο Χογκ απέκρουσε

17:34

Χαμένη ευκαιρία για τους γηπεδούχους

17:32

15': Επικίνδυνη σέντρα του Λάζνικ, οι αμυντικοί της Καλλονής απομακρύνουν

17:31

Καλύτερος και πιο επιθετικός στο πρώτο τέταρτο ο Πανιώνιος

17:28

12': Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Σέντρα του Λαμπρόπουλου από τα δεξιά αλλά ο Γιάννου δεν μπόρεσε να πιάσει σωστά το γυριστό σουτ και ο Χογκ μπλοκάρει

17:23

Χαμηλός ο ρυθμός με τους γηπεδούχους πάντως να προσπαθούν να πάρουν την κατοχή και τον έλεγχο της μπάλας

17:20

Πρώτο πεντάλεπτο αναγνωριστικό παιχνίδι στη Νέα Σμύρνη

17:19

3': Μακρινό σουτ του Γιάννου ο Χογκ αναγκάζεται να απομακρύνει σε κόρνερ

17:16

1': Έναρξη της αναμέτρησης

17:13

Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο, όλα είναι έτοιμα για την έναρξη της αναμέτρησης

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ανέστης, Κούρντι, Αυλωνίτης, Κούρος, Κολοβός, Λάζνικ, Παντίδος, Μητρόπουλος, Ντούνης, Λαμπρόπουλος, Γιάννου
Αναπ: Παπαδόπουλος, Παναγιωτούδης, Ζαχαράκης, Κουλοχέρης, Αραβίδης, Μπούζας, Πάνος.
ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Ζακουάνι, Αναστασιάδης, Γιορέντε, Κεϊτά, Ποντάνι, Καλτσάς, Λεοζίνιο, Γιονάν, Μανούσος, Περόνε
Αναπ: Σιδεράκης, Ζος, Νιαμπούγιου, Γιούκαρης, Φουρλάνος, Ντάμπος, Φαρία.
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών). Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Πετρόπουλος (Αρκαδίας). 4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)