1
16:52

Απόλυτα δίκαιη η επικράτηση της Ξάνθης επί του Λεβαδειακού με το εμφατικό 4-1

16:51

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

16:51

90'+4: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σολτάνι, έφυγε λίγο άουτ η μπάλα

16:49

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Ορτέγκα

16:48

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:43

87': Ο Ράνος αντικαθιστά τον Κάλβο, τέλος οι αλλαγές για την Ξάνθη

16:43

Σκόρερ ο Σολτάνι με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, δεχόμενος την πάσα του Ντε Γκούζμαν. Διαστάσεις θριάμβου, πλέον, παίρνει η νίκη των ακριτών

16:43

86': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

16:41

84': Ο νεοεισελθών Μαρίν ευστοχεί από την άσπρη βούλα και "κλειδώνει" το τρίποντο για τους Θρακιώτες (3-1)

16:40
Πέναλτι

83': Δεύτερο πέναλτι για την Ξάνθη! Ο Σολτάνι ανατράπηκε από τον Βαρέλα

16:37

80': Μαρίν αντί Μάνταλου για τη δεύτερη αλλαγή της Ξάνθης

16:34

77': Κίτρινη κάρτα στον Λυκογιάννη

16:32

Ο Γεωργίου με ωραία κεφαλιά αξιοποίησε το κόρνερ που εκτέλεσε ο Ορτέγκα

16:32

75': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

16:27

Φουλ επίθεση για τους Βοιωτούς μήπως και αλλάξει κάτι στον αγώνα

16:27

70': Ο Μάντζιος στη θέση του Ροτζέριο, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Λεβαδειακού

16:24

67': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, ο Βασιλακάκης στη θέση του Σολάρι

16:19

62': Ο Λυκογιάννης στη θέση του Πετράτσι, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό

16:13

56': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χαραλάμπους, πέρασε άουτ η μπάλα

16:11

54': Ο Μιλοσάβλιεφ σούταρε μέσα από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι, σημαντική ευκαιρία για τον Λεβαδειακό

16:09

52': Κακό σουτ του Μιλοσάβλιεφ, μπλόκαρε εύκολα ο Κυριακίδης

16:06

Δεύτερο προσωπικό τέρμα του Αργεντινού επιθετικού, γρήγορο γκολ και πάλι για τους ακρίτες

16:06

49': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη, ευστοχεί ο Σολάρι

16:04
Πέναλτι

47': Πέναλτι για την Ξάνθη σε ανατροπή του Κάλβο από τον Κώτσιο

16:02

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

15:47

Η Ξάνθη προηγείται 1-0 με το γρήγορο γκολ του Σολάρι

15:46

45'+2: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

15:45

45'+1: Κίτρινη κάρτα στον Φλίσκα

15:42

42': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Γιάντσης στη θέση του τραυματία Καπό

15:39

39': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κάλβο, έφυγε λίγο άουτ η μπάλα

15:33

33' Σέντρα του Κάλβο από τα δεξιά, ο Μουλόπουλος προσπάθησε με το στήθος να γυρίσει την μπάλα στον Στρατηλάτη για να παρέμβει ο Σολτάνι, ωστόσο ο τερματοφύλακας του Λεβαδειακού έδιωξε σε κόρνερ. Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη

15:31

31': Σουτ από τον Κάλβο από το ύψος της περιοχής, σε ετοιμότητα ο Στρατηλάτης

15:25

25': Δυνατό σουτ του Βαρέλα, έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κυριακίδης, πολύ καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό

15:19

19': Σουτ του Ντε Γκούζμαν λίγο έξω από την περιοχή, δεν ήταν όμως δυνατό και ο Στρατηλάτης μπλόκαρε εύκολα

15:12

12': Μακρινό σουτ του Πετράτσι, καμία ανησυχία για τον Κυριακίδη

15:09

9': Δυνατό σουτ από τον Κάλβο, αλλά πολύ άστοχο

15:08

8': Κίτρινη κάρτα στον Βαρέλα, πρώτη στον αγώνα

15:06

6': Ωραίο σουτ από τον Ροτζέριο, πέρασε λίγο άουτ, πρώτη καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό

15:05

5': Σουτ του Μάνταλου έξω από τη μεγάλη περιοχή, έφυγε άουτ

15:03

Σκόρερ ο Σολάρι με πλασέ μετά από πάσα του Μάνταλου από τα αριστερά και αφού προηγήθηκε λάθος των παικτών του Λεβαδειακού

15:02

3': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

15:01

1': Έναρξη του αγώνα