0
19:49

Τελικό στην Καβάλα, στο 0-0 μένουν οι δύο ομάδες

19:46

90'+2: Εκτελέστηκε, κεφαλιά του Ντουτσαρίδη, μπλοκάρει ο Κουδουνάς

19:46

Κόρνερ για την Καβάλα

19:45

90'+1: Εκτέλεση φάουλ του Κουρέλλα, ο Κουδουνάς δεν διώχνει όπως θα ήθελε, η μπάλα φτάνει στον Ντουτσαρίδη αλλά αυτός σουτάρει από το ύψος του πέναλτι ψηλά

19:44

90': Κάρτα στον Χαρίση

19:44

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:43

Εκτελέστηκε, η μπάλα φτάνει στον Παπαδόπουλο που δεν προλαβαίνει να σουτάρει

19:43

19:42

Φτάσαμε στο 88', η Καβάλα πάντα στην επίθεση, έχει κλείσει στο μισό γήπεδο τον Βατανιακό που κρατά το μηδέν με νύχια και με δόντια

19:40

86': Αλλαγή για την Καβάλα. Στο ματς ο Σουαΐμπ Ρασίντ, έξω ο Μαυρίδης

19:39

85': Γέμισμα του Βαλεριάνου, κεφαλιά του Κουρέλλα, άουτ η μπάλα

19:36

82': Αλλαγή για τον Βατανιακό. Στο ματς περνά ο Γιαξής, έξω ο Μπάσταζιτς

19:35

81': Το φάουλ εκτελέστηκε, η μπάλα μετά από κόντρες άουτ

19:35

Φάουλ κερδίζει η Καβάλα σε καλή θέση

19:34

Ο διαιτητής έδωσε παίζετε, ήταν δύσκολη περίπτωση, φάνηκε ακούσιο το χέρι

19:33

Πριν την φάση με τον Καρλόπουλο, η Καβάλα ''φωνάζει'' για πέναλτι, όταν αμυντικός του Βατανικού βρήκε την μπάλα μέσα στην περιοχή με το χέρι

19:33

Ευκαιρία για την Καβάλα που έχει βγει όλη μπροστά για να σκοράρει

19:32

78': Σουτ του Καρλόπουλου από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ο Κουδουνάς διώχνει

19:30

Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο

19:29

73': Αλλαγή έκανε και ο Βατανιακός. Εκτός αγώνα ο Βουτσιάς, μέσα ο Χαρίσης

19:28

73': Στην θέση του Πάλλα ο Παπαδόπουλος για την Καβάλα

19:26

Όλος ο Βατανιακός σε θέση άμυνας

19:26

Όσο περνάνε τα λεπτά η Καβάλα αυξάνει και την πίεση της

19:24

69': Κάρτα στον Βουτσιά για κράτημα στον Πάλλα

19:22

67': Σουτ του Κουρέλλα, η μπάλα κοντράρει σε αμυντικό, παίρνει πορεία προς την δεξια γωνια του Κουδουνα, ωστόσο ο γκολκίπερ του Βατανιακού πέφτει και κρατά το μηδέν!

19:22

Ευκαιρία για την Καβάλα

19:20

Έχουμε μπει στο τελευταίο 25λεπτο, ο Βατανιακός προσπαθεί με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο να ''παγώσει'' τον ρυθμό

19:12

58': Ευκαιρία για την Καβάλα, σουτ με το αριστερό του Καπνίδη από εξαιρετική θέση, η μπάλα φεύγει κόρνερ

19:11

57': Αλλαγή για τον Βατανιακό. Στην θέση του Εμβουε ο Γιαπιτζής

19:11

57': Κάρτα στον Βαλεριάνο

19:10

56': Λάθος του Εμανουήλ, η μπάλα φτάνει στον Πάλλα, αυτός σουτάρει διαγώνια δυνατά αλλά αστοχεί

19:09

Εκτελεί ο Καρλόπουλος, επιθετικό φάουλ κερδίζει ο Βατανιακός

19:08

Κόρνερ κερδίζει η Καβάλα

19:07

53': Σουτ του Εμβούε για τον Βατανιακό, κανένα πρόβλημα για τον Γιαννίκογλου που δεν ανησυχεί

19:05

51': Να η πρώτη καλή στιγμή στην επανάληψη με σουτ του Καρλόπουλου, άουτ η μπάλα

19:04

Απολύτως τίποτα στο πρώτο πεντάλεπτο

18:59

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος

18:45

Ημίχρονο στην Καβάλα, στο 0-0 οι δύο ομάδες

18:44

45': Ένα λεπό ο έξτρα χρόνος του πρώτου μέρους

18:43

Εκτελεί ο Καρλόπουλος, ο Καπνίδης παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα άουτ

18:43

44': Κόρνερ για την Καβάλα

18:42

Τελευταίες στιγμές στο πρώτο μέρος, εδώ και περίπου δέκα λεπτά ο Βατανιακός έχει ισορροπήσει

18:40

Μετά από παράλληλο γύρισμα και πλασέ του Αλεξίου στην κίνηση η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Γιαννίκογλου!

18:39

40': ΔΟΚΑΡΙ ο Βατανιακός!

18:38

39': Ωραία κίνηση του Άρτσε που πασάρει κάθετα, ωστόσο δεν βρίσκει συμπαίκτη του, καθώς ο Κουδουνάς διαβάζει την φάση, βγαίνει και μπλοκάρει

18:34

35': Καλή φάση για την Καβάλα με κεφαλιά του Καπνίδη μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κουδουνάς

18:32

Φτάσαμε στο 33'

18:31

Δεν αλλάζει το σκηνικό στην Καβάλα, πάντα στην επίθεση οι γηπεδούχοι που ψάχνουν με μεγαλύτερη διάθεση το γκολ, κυρίως από δεξιά με τον Πάλλα

18:27

Εδώ ο Βουτσιάς μπορούσε να πασάρει σε συμπαίκτες του που ήταν φάτσα με τον αντίπαλο γκολκίπερ!

18:26

27': Στην αντεπίθεση ο Βατανιακός χάνει τεράστια ευκαιρία! Ο Βουτσιάς κάνει ωραία προσπάθεια, σουτάρει από καλή θέση αλλά αστοχεί...

18:26

Εκτελέστηκε, περνά ανεκμετάλλευτο για την Καβάλα

18:26

27': Μακρινό σουτ του Άρτσε, κόρνερ η μπάλα

18:18

20': Νέα ευκαιρία για την Καβάλα με κεφαλιά του Άρτσε, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

18:17

18': Το κόρνερ εκτελέστηκε, οι αμυντικοί του Βατανιακού δεν απομακρύνουν σωστά, ο Μαυρίδης έπιασε το δυνατό σουτ, η μπάλα βρήκε σε αμυντικό και έφυγε κόρνερ το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο

18:17

18:16

Η Καβάλα είναι αυτή που έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων στο πρώτο τέταρτο

18:12

13': Χαμηλά εκτελέστηκε το φάουλ, η μπάλα φτάνει στον Καρλόπουλο, που σουτάρει αλλά αστοχεί

18:12

Αρκετά δυνατά μαρκαρίσματα στο ξεκίνημα

18:11

13': Κάρτα στον Εμμανουήλ και φάουλ σε καλή θέση για την Καβάλα

18:09

9': Ο Ποτουρίδης εκτελεί, η μπάλα στο τείχος

18:08

Αυτή την φορά ο Βατανιακός είναι αυτός που κερδίζει στημένο σε καλό σημείο

18:06

7': Ο Καρλόπουλος εκτελεί, η μπάλα στην αγκαλιά του Κουδουνά

18:05

Φάουλ σε καλή θέση για την Καβάλα

18:04

Πρώτο πεντάλεπτο στην Καβάλα, αναγνωριστικό παιχνίδι μέχρι τώρα χωρίς κάποια καλή φάση

18:01

2': Κάρτα στον Τροΐρη για τον Βατανιακό

17:59

1': Σέντρα στο παιχνίδι

ΚΑΒΑΛΑ
Γιαννίκογλου, Παπαργυρίου, Πάλλας, Ντουτσαρίδης, Καρλόπουλος, Βαλεριάνος, Άρτσε, Καπνίδης, Κουρέλλας, Γκαρακλίδης, Μαυρίδης.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
Κουδουνάς, Λαζαρίδης, Εμμανουήλ, Γιαλαμίδης, Στούμπος, Τροΐρης, Εμβούε, Βουτσιάς, Αλεξίου, Ποτουρίδης, Μπάσταζιτς.
Διαιτητής: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας). Βοηθοί: Βαφειάδης, Διπλάρης (Καρδίτσας). 4ος: Κοτσάνης (Δράμας)