2
18:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:52

Πανάξια επιστρέφει η Αγγλία στα ημιτελικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου μετά από 24 χρόνια, αντίπαλος της ο νικητής του Ρωσία - Κροατία.

18:51

Λήξη αναμέτρησης! Σουηδία - Αγγλία 0-2.

18:50

90'+4: Κίτρινη στον Λάρσον.

18:47

90'+1: Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Αγγλία. Ο Ράσφορντ αντί του Στέρλινγκ.

18:46

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

18:46

90': Φάουλ σε καλή θέση για τη Σουηδία. Στα δεξιά του ημικυκλίου και τρία μέτρα έξω, ο Αουγκούστινσον με φόρα, χηλά άουτ.

18:42

87': Κίτρινη στον Γκουιντέντι.

18:42

87': Κίτρινη στον Μαγκουάιρ.

18:41

86': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Σουηδία. Ο Γιάνσον αντί του Κραφτ.

18:40

85': Δεύτερη αλλαγή για την Αγγλία. Ο Ντάιερ στη θέση του Χέντερσον.

18:40

84': Φάουλ για την Αγγλία. Ο Τρίπερ απευθείας, άουτ.

18:32

76': Πρώτη αλλαγή για την Αγγλία... Ο Ντελφ στη θέση του Άλι.

18:27

71': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σουηδία. Γυριστό Μπεργκ από το σημείο του πέναλτι, ο Πίκφορντ με τα ακροδάκτυλα διώχνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Εκτελείται το κόρνερ, αλλά υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη του.

18:25

69': Ακόμα ένα κόρνερ για την Αγγλία. Από τα δεξιά ο Τρίπερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:22

66': Κόρνερ για τηυν Αγγλία από τα δεξιά με τον Τρίπιερ, η μπάλα δεν απομακρύνεται και φτάνει στον Μαγκουάιρ, σουτ από θέση μέσα αριστερά, ψηλά πάνω από την εστία της Σουηδίας.

18:21

65': Δύο αλλαγές μαζί για τη Σουηδία. Ο Γκουιντέντι αντί του Τόιβονεν και ο Όλσον αντί του Φόρσμπεργκ.

18:18

63': Μεγάλη ευκαιρία για την Σουηδία. Ο Μπεργκ ανοίγει για τον Κλάεσον, μετά από συρτή σέντρα του Τόιβονεν, σουτ από θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι διώχνει σωτήρια ο Πίκφορντ.

18:14

Σέντρα Λίνγκαρντ από τα δεξιά, κεφαλιά Άλι από ο ύψος του δεύτερου δοκαριού και... μέσα, 0-2.

18:14

59': ΓΚΟΛ για την ΑΓΓΛΙΑ!

18:13

57': Κόρνερ για την Αγγία από τα δεξιά ο Τρίπιερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:10

54': Φάση διαρκείας στα καρέ της Σουηδίας, αλλεπάλληλες κεφαλιές του Μαγκουάιρ, ενδιάμεση προσπάθεια για ανάποδο ψαλιδάκι από τον Στέρλινγκ, απομακρύνουν τον κίνδυνο οι αμυντικοί...