2
22:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:52

Η Βραζιλία επικρατεί με 2-0 της Σερβίας και προκρίνεται ως πρώτη του 5ου ομίλου στους «16», όπου θα αντιμετωπίσει το Μεξικό.

22:52

Τέλος στο ματς.

22:50

90+3': Ευκαιρία για τη Βραζιλία. Γκάμπριελ Ζεσούς και Νεϊμάρ κάνουν το ένα - δύο, ο σούπερ σταρ της Παρί βγαίνει τετ α τετ με τον Στοΐκοβιτς, πλασάρει αλλά ο Σέρβος γκολκίπερ αποκρούει.

22:48

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:47

89': Τρίτη αλλαγή για τη Σερβία. Γιόβιτς αντί Μίτροβιτς.

22:44

86': Ευκαιρία για τη Βραζιλία. Από καραμπόλες, ο Νεϊμάρ βγαίνει φάτσα με τον Στοΐκοβιτς και πλασάρει, αλλά ο Σέρβος γκολκίπερ αποκρούει.

22:40

83': Ευκαιρία για τη Βραζιλία. Γύρισμα του Γουίλιαν από τα δεξιά, ο Νεϊμάρ κάνει ένα σκαστό σουτ αλλά η μπάλα περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

22:39

82': Αλλαγή για τη Σερβία. Ο Ράντονιτς αντικαθιστά τον Κόστιτς.

22:37

80': Τρίτη αλλαγή για τη Βραζιλία. Ο Κουτίνιο αφήνει τη θέση του στον Ρενάτο Αουγκούστο.

22:36

78': Μακρινό σουτ του Κασεμίρο, στα... πουλιά.

22:32

75': Αλλαγή για τη Σερβία. Έξω ο Λιάγιτς, μέσα ο Ζίβκοβιτς.

22:29

71': Δυνατό σουτ του Φιλίπε Λουίς, αποκρούει εντυπωσιακά ο Στοΐκοβιτς.

22:28

70': Κόρνερ για τη Βραζιλία από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

22:27

71': Κίτρινη κάρτα στον Μίτροβιτς.

22:26

Ο Νεϊμάρ εκτελεί το κόρνερ, ο Τ. Σίλβα προλαβαίνει τον Μιλένκοβιτς στο πρώτο δοκάρι και με κεφαλιά γράφει το 0-2.

22:25

68': ΓΚΟΛ για τη ΒΡΑΖΙΛΙΑ!

22:25

68': Κόρνερ για τη Βραζιλία από τα αριστερά.

22:23

66': Αλλαγή για τη Βραζιλία. Φερναντίνιο αντί Παουλίνιο.

22:22

65': Ευκαιρία για τη Σερβία. Ο Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς κάνει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Μίτροβιτς πιάνει την κεφαλιά αλλά ο η μπάλα καταλήγει στην αγκαλιά του Άλισον.

22:18

61': Ευκαιρία για τη Σερβία. Σέντρα του Ρουκάβινα από τα δεξιά, ο Άλισον αποκρούει ασταθώς, ο Μίτροβιτς κάνει την κεφαλιά αλλά ο Τ. Σίλβα διώχνει προ της γραμμής, με τον Βραζιλιάνο γκολκίπερ να μπλοκάρει στη συνέχεια τη μπάλα.

22:14

57': Ευκαιρία για τη Βραζιλία. Ο Κουτίνιο ξεχύνεται στην αντεπίθεση πασάρει στον Νεϊμάρ, ο οποίος σουτάρει μέσα από την περιοχή με το αριστερό αλλά ο Στοΐκοβιτς αποκρούει με τα πόδια σε κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

22:14

56': Επικίνδυνη σέντρα του Λιάγιτς, ο Μιράντα διώχνει με ρίσκο προς τα πίσω σε κόρνερ, που δεν αποφέρει κάτι.