Εξέλιξη αγώνα
22:56

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:55

Από την πλευρά τους, οι Σέρβοι έμειναν στους 3 και θέλουν νίκη με τη Βραζιλία για να προκριθούν.

22:54

Μεγάλη νίκη με ανατροπή για τους Ελβετούς, που πιάνουν τη Βραζιλία στην πρώτη θέση με 4 βαθμούς και στην τελευταία αγωνιστική του 5ου ομίλου θα παίξουν με την αποκλεισμένη Κόστα Ρίκα, συνεπώς κρατούν την τύχη στα χέρια τους για την πρόκριση στους «16» του Μουντιάλ.

22:54
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+6: Τέλος αγώνα, 1-2.

22:53
Out

90'+6: Σουτ του Σακίρι, άουτ.

22:52
Corner

90'+5: Κόρνερ για την Ελβετία παραχωρεί ο Ράντονιτς, πλασαριστά εκτελείται για να κερδίσουν χρόνο οι παίκτες του Πέτκοβιτς.

22:50
Αλλαγή

90'+3: Ντρμιτς αντί Ζούμπερ, τρίτη αλλαγή για την Ελβετία.

22:50
Κίτρινη Κάρτα

90'+3: Κίτρινη στον Σακίρι.

22:48
Καθυστερήσεις

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:48

O Σακίρι στην αντεπίθεση κερδίζει στη μονομαχία τον Τόσιτς, πλασάρει τον Στοΐκοβιτς και 1-2.

22:47
Goal

90': ΓΚΟΛ για την ΕΛΒΕΤΙΑ!

22:46
Corner

89': Κόρνερ παραχωρεί ο Ιβάνοβιτς για την Ελβετία, εκτελεί ο Ροντρίγκες, διώχνει η σερβική άμυνα.

22:45

87': Κίτρινη στον Μίτροβιτς για διαμαρτυρία.

22:44
Corner

87': Κόρνερ για τους Σέρβους θα κερδίσει ο Ράντονιτς, εκτελεί ο Κολάροφ και επιθετικό φάουλ.

22:43
Corner

86': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ροντρίγκες, κοντράρει στο τείχος η μπάλα και κόρνερ, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

22:41
Απόκρουση

84': Κοντινό σουτ του Γκαβράνοβιτς μετά από κεφαλιά-πάσα του Εμπολό, αποκρούει ο Στοΐκοβιτς σε σημαντική ευκαιρία για την Ελβετία.

22:40
Corner

83': Κόρνερ παραχωρεί ο Ιβάνοβιτς για την Ελβετία, που λίγο έλειψε να σημειώσει αυτογκόλ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

22:39
Απόκρουση

82': Μακρινό σουτ του Εμπολό, σε δύο χρόνους αποκρούει ο Στοΐκοβιτς.

22:38
Αλλαγή

81': Ράντονιτς αντί Μιλιβόγεβιτς, δεύτερη αλλαγή για τη Σερβία.

22:31
Οφσάιντ

74': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Γκαβράνοβιτς.

22:30
Αλλαγή

73': Δεύτερη αλλαγή για την Ελβετία, Εμπολό αντί Τζεμαϊλί.

22:25

68': Ο Κολάροφ κάνει τη συρτή πάσα από αριστερά, δεν θα προλάβει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Μίτροβιτς στο δεύτερο δοκάρι, χάνεται η ευκαιρία για τη Σερβία.

22:22
Αλλαγή

64': Λιάγιτς αντί Κόστιτς, πρώτη αλλαγή για τη Σερβία.

22:15
Δοκάρι

58': ΔΟΚΑΡΙ για την ΕΛΒΕΤΙΑ! Φοβερό σουτ του Σακίρι από δεξιά της περιοχής, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

22:11

Ο Zούμπερ πασάρει εντός περιοχής στον Σακίρι που θα πλασάρει και ο Κολάροφ βάζει σωτήρια την κόντρα, όμως η μπάλα καταλήγει στον Τζάκα, ο οποίος θα πιάσει υπέροχο μακρινό σουτ και η μπάλα θα καρφωθεί στην αριστερή γωνία του Στοΐκοβιτς για το 1-1.

22:10
Goal

52': ΓΚΟΛ για την ΕΛΒΕΤΙΑ!

22:09
Out

52': Εκτελεί από αριστερά ο Τάντιτς, κεφαλιά του Μίτροβιτς και η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

22:09
Corner

51': Κόρνερ παραχωρεί για τη Σερβία ο Ακανζί.

22:07
Out

50': Σουτ του Ροντρίγκες, πολύ άστοχο...

22:03
Αλλαγή

46': Γκαβράνοβιτς αντί Σεφέροβιτς, πρώτη αλλαγή για την Ελβετία.

22:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.