Εξέλιξη αγώνα
22:54

Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:52

Ρονάλντο - Ισπανία 3-3... Καλύτερη η Ισπανία, αλλά ο Ρονάλντο είναι Ρονάλντο και με χατ τρικ δεν επέτρεψε στους Ισπανούς να πάρουν τη νίκη στο ιβηρικό ντέρμπι για τον 2ο όμιλο του Μουντιάλ.

22:52
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90'+5: Λήξη του αγώνα, 3-3.

22:48
Corner

90'+1: Δύο διαδοχικά κόρνερ για τους Πορτογάλους περνούν ανεκμετάλλευτα.

22:47
Καθυστερήσεις

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:45

Ο Ρονάλντο φτάνει στο χατ τρικ με υποδειγματική εκτέλεση, άγαλμα ο Ντε Χέα και 3-3.

22:44
Goal

88': ΓΚΟΛ η ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ!

22:43

86': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο κερδίζει ο Ρονάλντο από τον Πικέ.

22:42
Αλλαγή

86': Λούκας Βάθκεθ αντί Νταβίντ Σίλβα, τρίτη αλλαγή για την Ισπανία.

22:39
Απόκρουση

83': Σουτ του Άσπας, μπλοκάρει εύκολα ο Ρουί Πατρίσιο.

22:36
Αλλαγή

80': Τρίτη αλλαγή για την Πορτογαλία, Αντρέ Σίλβα αντί Γκέντες.

22:33
Αλλαγή

77': Δεύτερη αλλαγή για την Ισπανία, Άσπας αντί Ντιέγκο Κόστα.

22:33
Out

76': Ωραίο σουτ με εξωτερικό φάλτσο από τον Κουαρέσμα, ψηλά άουτ η μπάλα.

22:28
Corner

72': Κόρνερ κερδίζει ο Κουαρέσμα για την Πορτογαλία, εκτελείται πλασαριστά, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

22:27
Out

71': Σουτ στην κίνηση του Ντιέγκο Κόστα μετά από γύρισμα του Άλμπα από αριστερά, άουτ.

22:27
Αλλαγή

70': Πρώτη αλλαγή για την Ισπανία, Τιάγκο Αλκάνταρα αντί Ινιέστα.

22:26
Αλλαγή

69': Δεύτερη αλλαγή για τους Πορτογάλους, Κουαρέσμα αντί Μπερνάρντο Σίλβα.

22:24
Αλλαγή

68': Ζοάο Μάριο αντί Μπρούνο Φερνάντες, πρώτη αλλαγή για την Πορτογαλία.

22:19
Corner

62': Κόρνερ παραχωρεί ο Ράμος για τους Πορτογάλους, εκτελεί ο Μουτίνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:15

Ο Νάτσο πιάνει εκπληκτικό σουτ εκτός περιοχής και δεξιά, η μπάλα παίρνει το φάλτσο που χρειάζεται για να βρει πρώτα στο δεξί δοκάρι, μετά στο αριστερό και να καταλήξει στα δίχτυα για το 2-3.

22:15
Goal

58': ΓΚΟΛ για την ΙΣΠΑΝΙΑ!

22:12

Εκτελεί φάουλ ο Νταβίντ Σίλβα, κεφαλιά-πάσα του Μπουσκέτς στο δεύτερο δοκάρι για τον Ντιέγκο Κόστα, που εξ επαφής ισοφαρίζει σε 2-2.

22:11
Goal

55': ΓΚΟΛ για την ΙΣΠΑΝΙΑ!

22:06
Out

49': Σουτ του Μπρούνο Φερνάντες εκτός περιοχής, άουτ.

22:02

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.