Εξέλιξη αγώνα
19:58

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:57

Το Ιράν κερδίζει 1-0 το Μαρόκο χάρις στο αυτογκόλ του Μπουχαντούζ στις καθυστερήσεις και ξεκινάει ιδανικά τις υποχρεώσεις του στον 2ο όμιλο του Μουντιάλ.

19:57
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Λήξη του αγώνα.

19:56

Ο Χατζισαφί εκτελεί το φάουλ και ο Μπουχαντούζ άθελά του με το κεφάλι, στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

19:54
Goal

90+5': ΓΚΟΛ για το ΙΡΑΝ!

19:53

90+4': Φάουλ από τα αριστερά για το Ιράν.

19:51
Κίτρινη Κάρτα

90+2΄: Κίτρινη κάρτα στον Ανσαριφάρντ.

19:50
Out

90+1': Μακρινό σουτ του Ντα Κόστα, απελπιστικά άουτ.

19:49
Καθυστερήσεις

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:47
Αλλαγή

84': Τρίτη αλλαγή για το Ιράν. Γκοντός αντί Τζαχανμπάχς.

19:43

83': Στο έδαφος, με κράμπα ο Τζαχανμπάχς. Αποχωρεί με το φορείο.

19:41
Αλλαγή

82': Τρίτη αλλαγή για το Μαρόκο, Έξω ο Χαρίτ, μέσα ο Ντα Κόστα.

19:39
Απόκρουση

80': Ευκαιρία για το Μαρόκο. Εντυπωσιακό σουτ του Ζιγιέκ έξω από την περιοχή, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μπεϊρανβάντ, που δεν αποφέρει κάτι.

19:38
Αλλαγή

79': Αναγκαστική αλλαγή για το Ιράν. Ο τραυματίας Εμπραχίμι παραχωρεί τη θέση του στον Μονταζερί.

19:36
Αλλαγή

77': Αλλαγή για το Μαρόκο. Μπουχαντούζ αντί Ελ Κααμπί.

19:34
Αλλαγή

76': Αλλαγή για το Μαρόκο. Ο Ν. Αμράμπατ δεν μπορεί να συνεχίσει και αφήνει τη θέση του στον αδερφό του, Σοφιάν.

19:32

72': Στο έδαφος ο Ν. Αμράμπατ, φαίνεται να έχει πρόβλημα, μετά από άσχημη πτώση του. Δείχνει ζαλισμένος ο Μαροκινός άσος.

19:29
Corner

70': Κόρνερ για το Ιράν από τα δεξιά, χωρίς αποτέλεσμα.

19:23
Αλλαγή

68': Αλλαγή για το Ιράν. Ο Ταρεμί παίρνει τη θέση του Μασούντ.

19:20
Corner

62': Κόρνερ για το Μαρόκο από τα δεξιά, διώχνει με τις γροθιές ο Μπεϊρανβάντ.

19:15
Σχόλιο

Μπορεί το παιχνίδι να μην είναι και το πιο εμπορικό, ωστόσο το γήπεδο είναι κατάμεστο.

19:09
Out

49': Γύρισμα του Ν. Αμράμπατ από τα δεξιά, εναέριο βολέ του Χαρίτ από την απέναντι πλευρά, απελπιστικά άουτ η μπάλα.

19:06

47': Κίτρινη κάρτα στον Τζαχανμπάχς.

19:05

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.