Εντυπωσιακή η Ρωσία στην πρεμιέρα της, συνέτριψε με 5-0 της Σαουδική Αραβία.

19:56

Τέλος του αγώνα.

19:55

Ο Γκολόβιν με εκπληκτική εκτέλεση φάουλ στην κλειστή γωνία του Αλ Μαγιούφ γράφει το 5-0.

19:55

90+5': ΓΚΟΛ για τη ΡΩΣΙΑ!

19:53

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Αλ Τζασίμ.

19:51

Ο Τζιούμπα πασάρει με το κεφάλι στον Τσερίσεφ, οποίος πιάνει από την αριστερή γωνία ένα φοβερό σουτ με εξωτερικό φάλτσο και κάνει το 4-0.

19:51

90+1': ΓΚΟΛ για τη Ρωσία!

19:50

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:49

89': Κόρνερ για τη Ρωσία από τα δεξιά, χωρίς αποτέλεσμα.

19:46

87': Κόρνερ για τους Ρώσους από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:44

84': Τρίτη αλλαγή για τη Σαουδική Αραβία. Έξω ο Αλ Σαλαουί, μπαίνει ο Ασιρί.

19:34

74': Αλλαγή για τη Σαουδική Αραβία. Μπαχεμπρί αντί Αλ Σεχρί.

19:34

73': Ευκαιρία για τη Σαουδική Αραβία. Σουτ εκτός περιοχής από τον Αλ Νταουσαρί, η μπάλα μόλις άουτ.

19:32

Σέντρα του Γκολόβιν από τα δεξιά, ο Τζιούμπα πιάνει την κεφαλιά, γυρίζοντας ωραία το σώμα του, και κάνει το 3-0.

19:31

71': ΓΚΟΛ για τη ΡΩΣΙΑ!

19:29

70': Τρίτη αλλαγή για τη Ρωσία. Ο Τζιούμπα αντικαθιστά τον Σμόλοφ.

19:27

68': Ευκαιρία για τη Ρωσία. Σουτ του Σμόλοφ μέσα από την περιοχή, αποκρούει ασθενώς ο Αλ Μαγιούφ και στη συνέχεια η άμυνα της Σαουδικής Αραβίας απομακρύνει όπως, όπως.

19:25

64': Αλλαγή και για τη Ρωσία. Ο Σαμέντοφ δίνει τη θέση του στον Κουζιάεφ.

19:23

64': Αλλαγή για τη Σαουδική Αραβία. Έξω ο Οταΐφ, μέσα ο Αλ Μουαλάντ.

19:19

58': Ευκαιρία για τη Σαουδική Αραβία. Μετά από εκτέλεση φάουλ του Αλ Τζασίμ από τα αριστερά, ο Αλ Φαράτζ πιάνει την κεφαλιά αλλά δεν βρίσκει στόχο.

19:15

56': Ευκαιρία για τη Σαουδική Αραβία. Φαρμακερή σέντρα του Αλ Σεχρί από τα δεξιά, Αλ Σαλαουί και Αλ Τζασίμ κάνουν την προβολή αλλά δεν μπορούν να σπρώξουν από τη μπάλα στα δίχτυα.

19:11

52': Σουτ εκτός περιοχής του Σαμέντοφ με το δεξί, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:09

50': Κόρνερ για τη Ρωσία από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:05

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.