0
16:57

Τελικό στο ''Κλεάνθης Βικελίδης'', Άρης και Ατρόμητος έμειναν στο 0-0

16:55

90'+2: Κάρτα και στον Μπάλλα

16:54

90'+2: Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Ατρόμητος. Εκτός ο Δημούτσος, μέσα ο Μπάλλας

16:54

90'+1: Κάρτα στον Νάστο

16:53

90': Τρία τα λεπτα του έξτρα χρόνου

16:52

89': Αλλαγή για τον Άρη, τρίτη και τελευταια. Στη θέση του Ηρακλή ο Νταμαρλής

16:50

87': Σουτ του Ναπολεόνι έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα κοντράρει στο πόδι του Οικονομόπουλο και ο Διούδης την μπλοκάρει με δυσκολία

16:47

86': Κάρτα στον Τσουμάνη

16:45

82': Ο Μανιάς δεν προλαβαίνει να γίνει κάτοχος της μπάλας και ο Τσενάμο απομακρύνει, πριν ο φορ του Άρη βγει φάτσα με την εστία

16:45

Πάνω κάτω η μπάλα...

16:44

82': Γυριστό σουτ του Ναπολεόνι, άουτ η μπάλα!

16:43

81': Μοναδική ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ούτε ο Ναπολεόνι δεν μπορεί να νικήσει τον Διούδη ο οποίος με νέα επέμβαση κρατά το μηδέν

16:41

78': Εκτελέστηκε από τον Τάτο, ο Αγκάνθο πεσμένος από το ύψος του πέναλτι προσπαθεί να σκοράρει με σουτ, η μπάλα στην αγκαλιά του Τσενάμο

16:41

Κόρνερ κερδίζει ο Άρης

16:40

77': Αλλαγή κάνει όμως και ο Ατρόμητος. Στη θέση του Δημήτρη Παπαδόπουλου ο Φάμπιο Τάβαρες

16:40

76': Αλλαγή για τον Άρη. Έξω ο Σουνάς, μέσα ο Μαργαρίτης

16:38

Έχει αποκτήσει ρυθμό και πάλι το παιχνίδι στα τεευταία λεπτά

16:36

74': Τετ-α-τετ του Καραμάνου με τον Διούδη, ο γκολκίπερ του Άρη σταματά τον αντίπαλο επιθετικό!

16:33

70': Κεφαλιά του Ταυλαρίδη μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Παπαδόπουλος δεν πρόλαβε να σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα

16:32

Τελευταίο 20λεπτο στο ''Κλ. Βικελίδης''

16:31

Απαντά ο Άρης!

16:31

68': Στην κίνηση σουτάρει ο Μανιάς, η μπάλα περνάει δίπλα απ' την εστία του Ατρόμητου

16:29

67': Σέντρα σουτ του Ουμπίδες, ο Διούδης λέει όχι και κρατά το μηδέν για τον Άρη

16:28

Πιέζει ο Ατρόμητος, ψάχνει το γκολ

16:27

65': Κάρτα στον Σουνά για μαρκάρισμα στον Ουμπίδες

16:24

62': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στη θέση του Μπρίτο ο Ναπολεόνι

16:23

58': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη

16:19

57': Εκτελέστηκε, η μπάλα κοντράρει, φτάνει στον Τσουμάνη ο οποίος με διπλή προσπάθεια δεν μπορεί να σκοράρει

16:18

55': Φάουλ σε καλή θέση για τον Άρη, κάρτα βλέπει ο Γιαννούλης

16:17

52': Σέντρα του Ουμπίδες ο Παπαδόπουλος παίρνει την κεφαλιά αλλά αστοχεί

16:16

51': Κάρτα βλέπει ο Ηρακλής

16:15

Να η πρώτη αξιόλογη στιγμή στο δεύτερο μέρος, ανήκει στον Ατρόμητο

16:15

52': Σέντρα από τα δεξιά, ο Παπαδόπουλος παίρνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα

16:14

Πρώτο πενάλεπτο στην επανάληψη χωρίς κάτι ιδιαίτερο με τον Ατρόμητο να εξακολουθεί να έχει την κατοχή της μπάλας

16:08

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

16:08

46': Αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Γιάννη Παπαδόπουλου ο Καραγκούνης

16:07

Οι δύο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο, σε λίγα λεπτά η σέντρα στην επανάληψη

15:50

Ημίχρονο στο ''Κλεάνθης Βικελίδης''

15:49

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

15:47

Αρκετή ένταση στα τελευταία λεπτά, πολλά τα δυνατά μαρκαρίσματα

15:46

Τελευταίες στιγμές στο πρώτο μέρος, φτάσαμε στο 44'...

15:35

30': Κάρτα βλέπει ο Καραμάνος, η πρώτο στο ματς

15:32

27': Αρχικά ο Καραμάνος δεν μπορεί να νικήσει τον Διούδη, ενώ στη συνέχεια ο Παπαδόπουλος βλέπει την μπάλα να σταματά στο αριστερό δοκάρι του γκολκίπερ του Άρη

15:31

Δοκάρι ο Ατρόμητος!

15:30

25': Ο Νάστος έκανε καλή σέντρα από τα δεξιά, όμως ο Καραμάνος με πλασέ στην κίνηση αστόχησε

15:29

Απαντά στις ευκαιρίες ο Ατρόμητος

15:28

Μεγάλη στιγμή για τον Άρη

15:28

23': Ο Τάτος σεντράρει, όμως ο Αγκάνθο αν και αμαρκάριστος στέλνει την μπάλα έξω!

15:24

Συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο, παραμένει σε παθητικό ρόλο ο Άρης ο οποίος έχει ισορροπήσει κάπως την κατάσταση

15:20

17': Σέντρα του Γιαννούλη από αριστερά, ο Τσουμάνης έξυπνα παίρνει καλύτερη θέση από τον Παπαδόπουλο ο οποίος δεν μπορεί να απειλήσει

15:17

14': Ο Άρης σκοράρει με τον Μανιά αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφ σάιντ

15:16

Πιέζει ο Ατρόμητος που ελέγχει απόλυτα τον ρυθμό

15:14

10': Φάση διαρκείας στα καρέ του Άρη, ο Δημούτσος πιάνει το ανάποδο ψαλίδι, ψηλά η μπάλα

15:12

Πιο απειλητικός στο πρώτο δεκάλεπτο ο Ατρόμητος

15:12

7': Η μπάλα φτάνει στον Παπαδόπουλο στην μικρή περιοχή, πριν καταφέρει να τελειώσει τη φάση απομακρύνει ο Γιαννίτσης και σώζει τον Άρη

15:07

4': Πρώτη μεγάλη φάση στο ματς είναι για τον Ατρόμητο! Πάσα του Μπρίτο αριστερά στον Γιαννούλης, αυτός σουτάρει δυνατά, η μπάλα άουτ

15:03

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι

15:02

Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής προέκυψε στον Ατρόμητο, καθώς ο Ιγκλέσιας ένιωσε ενοχλήσεις. Ο Αργεντινός μέσος πάντως είναι στον πάγκο

15:01

Όλα έτοιμα για τη σέντρα

ΑΡΗΣ
Διούδης, Κύργιας, Γιαννίτσης, Οικονομόπουλος, Σουνάς, Αγκάνθο, Τάτος, Τσουμάνης, Γιάννης Παπαδόπουλος, Μανιάς, Ηρακλής.
Αναπ: Γκελής, Καραγκούνης, Αγγελούδης, Γκόλιας, Μαργαρίτης, Νταμαρλής, Ρένια.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσενάμο, Ταυλαρίδης, Φυτανίδης, Μπρίτο, Δημήτρης Παπαδόπουλος, Νάστος, Γιαννούλης, Καραμάνος, Δημούτσος, Ουμπίδες, Λαζαρίδης.
Αναπ: Σηφάκης, Γεωργίου, Ναπολεόνι, Μπάλλας, Ιγκλέσιας, Αρκούδας, Ταβάρες.
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου). Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Ποντίκης (Πρέβεζας). 4ος: Αμπάρκιολης (Καβάλας).