0
18:02

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

17:57

90+5': Τέλος του αγώνα!

17:56

90+5': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

17:56

Ο Αρτυματάς υποπίτει σε χέρι, σωστή η απόφαση.

17:55
Πέναλτι

90+5': Πέναλτι για τον Ατρόμητο!

17:54

90'+4': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Η εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα από δεξιά φέρνει σε θέση βολής τον Βασιλακάκη που παίρνει την κεφαλιά, άουτ!

17:53

90+3': Σε θέση οφσάιντ ο Ντάουντα σωστή η υπόδειξη.

17:52

90+2': Κόρνερ από δεξιά για τον Ατρόμητο με τον Ουάρντα διώχνει ο Ντιόγκο με κεφαλιά.

17:51

+4' καθυστερήσεων

17:47

86': Φοβερή ευκαιρία για τον Ατρόμητο! ο Κιβρακίδης πατά περιοχή από δεξιά και ο Ουάρντα στρώνει στον Ντάουντα με τον Γιαννακόπουλο να κάνει εντυπωσιακή επέμβαση!

17:45

85': Σε θέση οφσάιντ σωστά υποδεικνύεται ο Ουάρντα.

17:43

82': Μακρινό σουτ του Γιαννούλη, άουτ.

17:43

Στα επίσημα του Περιστερίου και ο Σούλης Παπαδόπουλος.

17:42

62% - 38% η κατοχή της μπάλας

17:40

80': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από αριστερά με τον Ουάρντα με τον Ντιόγκο Ζορντάο να διώχνει τη μπάλα με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι.

17:38

78': Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γεωργίου περνά στο ματς αντί του Μεληκιώτη.

17:36

75': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Κάθετη πάσα του Ντιγκινί με τον Ντάουντα να ξεφεύγει από δεξιά και να γυρίζει στο πέναλτι για τον Μανούσο που αδυνατεί να πλασάρει εξ επαφής με τη μπάλα να καταλήγει σε πλάγιο άουτ!

17:30

Για την Κέρκυρα πέρασε ως δεξιός εξτρέμ ο Κόντος με τον Ζορμπά να μετακινείται δεξιιά και τον Μπάουμαν να παίρνει θέση φουνταριστού.

17:30

68': Κόρνερ από δεξιά για τον Ατρόμητο και ο Μανούσος παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

17:29

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ντάουντα επωφελείται σε λάθος του Αρτυματά και πλασάρει με τον Γιαννακόπουλο να κάνει εντυπωσιακή επέμβαση! Όλα ξεκινούν από κάθετη πάσα του Βασιλακάκη.

17:28

67': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα. Στη θέση του Νούνιες περνά ο Κόντος.

17:28

67': Στη θέση του Ζαν Οριόλ περνά ο Γιαννούλης ολοκληρώνοντας τις αλλαγές για τον Ατρόμητο.

17:27

67': Μακρινό σουτ του Ντάουντα, άουτ.

17:27

Η Κέρκυρα αγωνίζεται με τους Ντιόγκο και Αναστασίου αμφότεροι αριστεροπόδαροι μπακ.

17:25

64': Κίτρινη κάρτα στον Χατζησαΐα

17:24

63': Εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα με τον Ντιγκινί να παίρνει την κεφαλιά και τη μπάλα να βρίσκει στον Μανούσο και να περάσει αυτή η φάση.

17:20

59': Τρίτο κόρνερ για τον Ατρόμητο για να μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

17:17

Ως εξτρέμ περνά ο Μανούσος στέλνοντας τον Βασιλακάκη σε ρόλο επιτελικού χαφ και τον Ουάρντα ως αριστερό εξτρέμ. Ως σέντερ φορ μπαίνει ο Ντιγκινί.

17:16

55': Οι Μενσά και Ούμπιντες περνούν εκτός με τους Μανούσο και Ντιγκινί να τους αντικαθιστούν.

17:13

53': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ορθά ο Μεληκιώτης.

17:13

52': Πρώτη αλλαγή στο ματς για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς αντικαθιστά τον Βάργκας.

17:11

51': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Κρητικός βγάζει τον Νούνιες στην πλάτη της άμυνας των γηπεδούχων, αλλά ο Πορτογάλος κάνει άστοχο σουτ από θέση πλάγια και δεξιά εκτός περιοχής.

17:10

49': Κόρνερ με τον Ουάρντα από αριστερά και διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.