0
20:07

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:06

Η Ξάνθη ξεκινά νικηφόρα τις υποχρεώσεις στον 6ο όμιλο του Κυπέλλου Ελλάδας επικρατώντας με 2-0 κόντρα στον Παναιτωλικό.

20:06

90+3': Τέλος του αγώνα!

20:05

90+2': Εκτέλεση φάουλ του Λουσέρο καταλήγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσέναμο.

20:03

+3' καθυστερήσεων

20:03

90': Σε θέση οφσάιντ ξανά ο Μαρκόφσκι, σωστή και αυτή η υπόδειξη.

20:01

88': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Τσοκάνης.

19:58

85': Δυνατό σουτ του Ροντρίγκες περνά πολύ μακριά από τα δοκάρια του Ζίβκοβιτς.

19:55

82': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη. Στη θέση του Τριάδη περνά ο Κίκε.

19:54

82': Για τέταρτη φορά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Μαρκόφσκι.

19:54

81': Ο Λουσέρο επιχειρεί μακρινό σουτ, άουτ.

19:44

72': Σε θέση οφσάιντ ο Μαρκόφσκι, σωστή η απόφαση.

19:43

71': Κίτρινη κάρτα παίρνει ο Χαντάκιας για φάουλ στον έτερο νεοεισελθόντα, Μπρίτο.

19:43

70': Τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Κλέσιο περνά ο Χαντάκιας.

19:42

69': Αλλαγή για την Ξάνθη. Στη θέση του Κάστρο περνά ο Μπρίτο.

19:42

69': Κόρνερ από δεξιά για τον Παναιτωλικό με τον Μάζουρεκ, αλλά ο Σβάρνας διώχνει τη μπάλα.

19:40

3(2) - 6(1) οι τελικές προσπάθειες

19:40

67': Εκτέλεση φάουλ του Μάζουρεκ σε κόρνερ ο Ζίβκοβιτς που εκτελείται από δεξιά δίχως αποτέλεσμα.

19:38

65': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλούδης περνά στο ματς αντί του Φάρλεϊ.

19:35

62': O Ρότσα στη θέση του Μάρκος Πάουλο.

19:34

Ο Καμαρά ανοίγει για τον Ρόσε που πατά περιοχή από αριστερά και γυρίζει στον Τριάδη που πλασάρει άψογα για το 2-0!

19:33

60': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

19:31

58': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη. Στη θέση του Μεχία περνά ο Ντε Λούκας.

19:28

55': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Τριάδης.

19:26

53': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Ζίβκοβιτς προλαβαίνει τον Μάζουρεκ με καίρια επέμβαση.

19:22

49': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό ο Κλέσιος συνεργάζεται εκ νέου με τον Μάζουρεκ που σουτάρει άουτ!