Στα προημιτελικά του Κυπέλλου ο Ατρόμητος

21:53

Τέλος του αγώνα στο Περιστέρι

21:51

90': Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου

21:46

Στο ματς έχει περάσει και ο Ουμπίδες, εκτός ο Φάμπιο

21:42

81': Στην θέση του Γιαννούλη ο Παπουτσογιαννόπουλος

21:42

Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο

21:41

80': Ο Μπρίτο με υπέροχο μακρινό σουτ γράφει το 2-0

21:41

ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος

21:39

Ο Ουμπίδες θα περάσει σε λίγα λεπτά στο ματς

21:38

77': Ο Μπρίτο πασάρει δεξιά στον Γεωργίου, αυτός σουτάρει δυνατά, αλλά ο Στεφανάκος του λέει όχι

21:36

Εξαιρετικό χτύπημα από το τελευταίο μεταγραφικό απόκτημα του Παναιτωλικού

21:35

73': Εκτέλεση κόρνερ του Νταλμά, ο Σηφάκης αγγίζει ελάχιστα την μπάλα, αυτή χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι και φεύγει σε κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο

21:35

Δοκάρι για τον Παναιτωλικό

21:34

73': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στη θέση του Ναπολεόνι ο Δημούτσος

21:31

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο στο Περιστέρι

21:28

68': Κάρτα βλέπει ο Φάμπιο για σκληρό μαρκάρισμα

21:27

Είναι φανερό πως μετά το γκολ του Φυτανίδη ο Ατρόμητος ελέγχει απόλυτα το παιχνίδι και δείχνει πιο απειλητικός

21:25

65': Ο Φάμπιο κάνει ωραία κοφτή ντρίπλα, ξεπερνά τον προσωπικό του αντίπαλο, αλλά σουτάρει έξω

21:22

61': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός. Έξω ο Μπακάκης, μέσα ο Κουτρομάνος ο οποίος επιστρέφει στους αγωνιστκούς χώρους μετά περίπου δύο χρόνια!

21:21

59': Χαμηλή σέντρα του Γιαννούλη από αριστερά, ο Φάμπιο δεν μπορεί να σκοράρει από κοντά

21:19

57': O Μπούντιμιρ αντικαθιστά τον Μπόγιοβιτς

21:11

51': Ο Φυτανίδης εκτελεί εξαιρετικά το φάουλ, περνά την μπάλα πάνω από το τείχος και αυτή καταλήγει στην δεξιά γωνιά του Στεφανάκου

21:11

21:10

Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Ατρόμητο

21:06

46': Ξεκίνησε η επανάληψη

21:05

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο για το δεύτερο μέρος

20:50

Ημίχρονο στο Περιστέρι

20:48

45': Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου

20:44

42': Σέντρα του Γιαννούλη, κακή απομάκρυνση του Γοδόι, η μπάλα στρώνεται στον Ναπολεόνι ο οποίος σουτάρει με την μια αλλά αστοχεί

20:42

39': Νέο καλό σουτ του Μπακάκη, άουτ η μπάλα!

20:41

39': Τώρα γίνεται η αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Πασά ο Σφακιανάκης

20:36

35': Δυνατό σουτ του Μπακάκη έξω από την μεγάλη περιοχή, ο Σηφάκης του λέει όχι με εντυπωσιακή επέμβαση!

20:33

Αλλαγή τακτικής θα είναι αυτή από τον Μάκη Χάβο που προφανώς έχει δει κάποια πράγματα που δεν του αρέσουν

20:33

Ο Σφακιανάκης που είχε σηκωθεί για ζέσταμα όλα δείχνουν πως θα περάσει στο ματς πριν το φινάλε του πρώτου μέρους

20:31

Θα μπορούσε να έχει καλύτερη τελική πάσα εδώ ο έμπειρος άσος του Παναιτωλικού

20:31

29': Ο Παναιτωλικός βγαίνει ωραία στην αντεπίθεση, η μπάλα φτάνει στον Νταλμά, αλλά αυτός δεν σεντράρει σωστά

20:27

Ισορροπημένο παιχνίδι με ελάχιστες φάσεις, φτάσαμε στο 26'...

20:23

Την μεγαλύτερη ευκαιρία βέβαια στο ματς την έχει ο Παναιτωλικός

20:23

Οριακά υπέρ του Ατρόμητου η κατοχή της μπάλας μέχρι τώρα

20:21

20': Λάθος του Σηφάκη ο Μπόγιοβιτς του ''τσιμπάει'' την μπάλα, πλασάρει από αρκετά πλάγια θέση, ωστόσο ο Λαζαρίδης έχει προλάβει και έχει καλύψει την εστία απομακρύνοντας πάνω στην γραμμή

20:20

Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό

20:19

Κανένα πρόβλημα για τον Στεφανάκο

20:19

18': Η πρώτη προσπάθεια στο ματς ήταν ένα μακρινό σουτ του Φάμπιο

20:18

Απολύτως τίποτα στο Περιστέρι, προσπαθεί να κρατήσει μπάλα ο Ατρόμητος και να την κυκλοφορήσει αλλά δεν απειλεί

20:13

Σηκώθηκε ο γκολκίπερ του Παναιτωλικού, δίνει ο ίδιος συνέχεια στο παιχνίδι μετά το φάουλ που κέρδισε

20:13

Νέα διακοπή, αυτή την φορά ο Στεφανάκος βρίσκεται στο έδαφος τραυματίας

20:11

Πρώτο δεκάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι μέχρι τώρα από τις δύο ομάδες χωρίς κάποια καλή στιγμή

20:09

Επέστρεψε ο Λαζαρίδης στον αγωνιστικό χώρο

20:08

Το ματς ξεκινά και πάλι, με δέκα για λίγο ο Ατρόμητος

20:07

Τώρα σηκώνεται σιγά σιγά ο αμυντικός του Ατρόμητου που θα περάσει για λίγο εκτός

20:07

Μικρή διακοπή στο ματς, ο Λαζαρίδης βρίσκεται στο έδαφος και δείχνει ζαλισμένος

20:02

1': Ξεκίνησε το ματς στο Περιστέρι

19:59

Οι δύο ομάδες μόλις τώρα κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

19:58

Να θυμίσουμε πως στο πρώτο ματς στο Αγρίνιο, ο Ατρόμητος είχε πάρει τη νίκη με 0-2

19:56

Σε περίπου πέντε λεπτά η σέντρα στο Περιστέρι στην ρεβάνς του Ατρόμητου με τον Παναιτωλικό για την 3η φάση του Κυπέλλου

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Σηφάκης, Ταυλαρίδης, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Γιαννούλης, Μπρίτο, Μπάλλας, Γεωργίου, Φάμπιο, Ναπολεόνι, Γκαρσία.
Στεφανάκος, Καλί, Κούσας, Μελισσάς, Πασάς, Μπακάκης, Παπουτσογιαννόπουλος, Νταλμά, Γοδόι, Μπικέι, Μπόγιοβιτς.
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου). Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορίνθου), Φαντόπουλος (Πειραιά). 4ος: Παπαπέτρου (Αθηνών)