16:59

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:58
Σχόλιο

Ο Άρης επικρατεί με 2-0 του Αγροτικού Αστέρα σε ένα άνετο απόγευμα. Οι ποδοσφαιριστές των γηπεδούχων χειροκροτούν τους οπαδούς τους.

16:58
Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

90+4': Τέλος του αγώνα

16:57
Κίτρινη Κάρτα

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Πάτο

16:54
Καθυστερήσεις

+3' καθυστερήσεων

16:54

90': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Βουτσιάς που βρίσκεται στον πάγκο.

16:53
Οφσάιντ

89': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Πάτο.

16:52
Corner

88': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά περνά ανεκμετάλλευτο.

16:52
Σχόλιο

88': Ένα άτσαλο μαρκάρισμα του Τεγούση στην περιοχή ίσως υπάρχει πέναλτι.

16:51
Σχόλιο

Τα Τρίκαλα προηγούνται με 4-0 κόντρα στον Αιγινιακό.

16:50
Out

86': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Μιλούνοβιτς πλασάρει τον Γιακουμή με λόμπα από θέση πλάγια και δεξιά καταλήγει άουτ.

16:49

85': Κίτρινη κάρτα στον Τεγούση για σκληρό μαρκάρισμα στον Ντόγο.

16:47
Σχόλιο

Ο ΟΦΗ κάνει το 2-0 κόντρα στον Αχαρναϊκό.

16:46
Out

82': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φάουλ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γιακουμή.

16:44
Σχόλιο

Τα Τρίκαλα προηγούνται με 3-0 επί του Αιγινιακού και ο Απόλλων Σμύρνης πέτυχε δεύτερο γκολ κόντρα στην Καλλονή. Ο ΟΦΗ ανοίγει το σκορ κόντρα στον Αχαρναϊκό.

16:44
Αλλαγή

80': Τελευταία αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντόγος αντικαθιστά τον Παυλίδη.

16:40
Corner

76': Κόρνερ για τον Άρη από δεξιά είναι το έκτο και ο Τάτος εκτελεί πλασαριστά για τον Τζανακάκη που κάνει χαμηλή σέντρα και ο Φιλίπε απομακρύνει τη μπάλα.

16:39
Σχόλιο

9(7) - 8(2) οι τελικές προσπάθειες.

16:39
Out

75': Εκτέλεση φάουλ του Τάι προς τον Πάτο που κάνει άστοχη κεφαλιά.

16:37
Απόκρουση

73': Μακρινό σουτ του Τάι πάνω στον Διούδη.

16:36
Αλλαγή

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Ντούνη περνά ο Μιλούνοβιτς.

16:34
Απόκρουση

70': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Τάτος βγαίνει τετ-α-τετ απέναντι στον Γιακουμή με έξοχη ατομική προσπάθεια και ο γκολκίπερ του Αγροτικού Αστέρα επεμβαίνει σωτήρια!

16:33
Corner

69': Κόρνερ για τον Αγροτικό από δεξιά εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

16:33
Αλλαγή

68': Διπλή αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Τάι και Θεοδωρίδης αντικαθιστούν τους Βουτσιά καιΤριανταφυλλάκο αντίστοιχα.

16:31
Corner

68': Μακρινό σουτ του Μπουτζίκου και ο Διούδης παραχωρεί κόρνερ.

16:31
Αλλαγή

67': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Ίλιτς περνά ο Καπνίδης.

16:30
Corner

66': Δεύτερο κόρνερ στο ματς για τον Αγροτικό με τον Τεγούση να εκτελεί πλασαριστά και τους γηπεδούχους ν' απομακρύνουν τη μπάλα.

16:28
Σχόλιο

Τα υπόλοιπα ματς βρίσκονται περίπου στο ημίωρο και έχουμε τα εξής αποτελέσματα: Απόλλων Σμύρνης - Καλλονή 1-0, ΟΦΗ - Αχαρναϊκός 0-0, Τρίκαλα - Αιγινιακός 2-0, Σπάρτη - Καλλιθέα 1-0 και Πανελευσινιακός - Κισσαμικός 0-0.

16:25
Απόκρουση

61': Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Τζανακάκης "κόβει" στο πέναλτι για τον Παυλίδη που πλασάρει πάνω στον Γιακουμή.

16:23
Corner

60': Κόρνερ για τον Άρη που είναι το πέμπτο με τον Τάτο από δεξιά και ο Φιλίπε απομακρύνει με κεφαλιά.

16:22

58': Σωστή κίτρινη κάρτα στον Χατζή για φάουλ στον Ντούνη στο ύψος του ημικυκλίου της περιοχής του Αγροτικού.

16:21
Out

57': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Αγροτικό. Ο Φιλίπε εκτελεί από το ημικύκλο της περιοχής, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:20

56': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη για κράτημα στον Φιλίπε.

16:16
Out

52': Μακρινό σουτ του Τεγούση, πολλά μέτρα πάνω από τα δοκάρια του Διούδη.

16:15
Out

51': Ο Πάτο προσπαθεί να γυρίσει από δεξιά και σεντρα΄ρει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

16:12
Απόκρουση

48': Σουτ του Ντούνη προσκρούει στον Χατζή και ο Γιακουμής μπλοκάρει εύκολα τη μπάλα.

16:10

46': Κίτρινη κάρτα στον Κουκόλη που έκανε ένα εξαιρετικά άτσαλο μαρκάρισμα πάνω στον Παυλίδη.

16:09

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

16:08
Αλλαγή

46': Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Στη θέση του Μέρντοβιτς περνά ο Χατζής.

15:50

45+2': Λήξη στο α' ημίχρονο

15:48
Corner

45+1': Πρώτο κόρνερ του Αγροτικού Αστέρα με τον Τεγούση προς τον Τριανταφυλλάκο που σουτάρει και διώχνουν οι γηπεδούχοι.

15:48

+1' καθυστερήσεων

15:47

44': Κίτρινη στον εκνευρισμένο Τάτο που έπιασε τον Γκότοβο από το πρόσωπο που είχαν μία λεκτική αντιπαράθεση. Ο Ίλιτς έσπευσε να ηρεμήσει τον συμπαίκτη του.

15:46
Οφσάιντ

42': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Τάτος, σωστή η υπόδειξη.

15:45
Corner

42': Κόρνερ για τον Άρη -από δεξιά αυτή τη φορά- που αναλαμβάνει ο Τάτος πλασαριστά.

15:42
Απόκρουση

39': Γρήγορη έξοδος από τον Διούδη που πρόλαβε τον ταχύτατο Πάτο.