1
23:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

23:52

Μετά από 14 ματς αήττητη σε τελικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, η Ισπανία γνωρίζει την ήττα από την Κροατία.

23:51

Τέλος του αγώνα. Η Κροατία νίκησε 2-1 την Ισπανία και τερμάτισε στην πρώτη θέση.

23:51

90+5': Σε θέση οφσάιντ ο Τσοπ.

23:50

90+4': Αλλαγή για την Κροατία. Στη θέση του Πέρισιτς ο Κράμαριτς.

23:48

90+2': Αλλαγή για την Κροατία. Στη θέση του Πιάτσα ο Τσοπ.

23:47

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:45

88': Κίτρινη κάρτα στον Πέρισιτς.

23:44

Σκόρερ ο Πέρισιτς με σουτ από πλάγια θέση μετά από γρήγορη αντεπίθεση. 2-1 η Κροατία.

23:44

87΄: ΓΚΟΛ για την Κροατία!

23:40

84': Αλλαγή για την Ισπανία. Στη θέση του Φάμπρεγκας ο Τιάγκο Αλκάνταρα.

23:38

82': Αλλαγή για την Κροατία. Ο Κόβασιτς στη θέση του Ρογκ.

23:35

78': Κόρνερ για την Ισπανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:27

72': Εκτελεί το πέναλτι ο Σέρχιο Ράμος, αποκρούει ο Σούμπασιτς!

23:27

70': Κίτρινες κάρτες για Σρνα και Βρσάλικο.

23:26
Πέναλτι

70': Πέναλτι για την Ισπανία! Αυστηρό πολύ.

23:23

67': Κεφαλιά του Σέρχιο Ράμος από κοντά μετά από εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα μόλις άουτ.

23:23

67': Κόρνερ για την Ισπανία.

23:23

67': Αλλαγή για την Ισπανία. Στη θέση του Μοράτα ο Αντούριθ.

23:22

66': Κόρνερ για την Ισπανία. Ανεκμετάλλευτο πέρασε.

23:16

60': Αλλαγή για την Ισπανία ο Σοριάνο στη θέση του Νολίτο.

23:13

57': Ψαλίδι από τον Πιάτσα με τον Ντε Χέα εκτός θέσης, η μπάλα πέρασε μόλις άουτ.

23:12

Κόρνερ για την Κροατία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

23:10

53': Ο Μοράτα με κοντινή προβολή στέλνει να περάσει άουτ.

23:04

48': Σουτ του Χουανφράν, η μπάλα άουτ.

23:02

46': Σε θέση οφσάιντ ο Μοράτα.