0
23:52

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:51

Λήξη αγώνα, χωρίς σκορ. Πέρασαν οι Άγγλοι, πολλές οι πιθανότητες και για τους Σλοβάκους.

23:48

90'+3: Μακρινό σουτ του Άλι, ψηλά φεύγει η μπάλα.

23:46

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:45

Στο έδαφος και ο Σκρτελ, προσωρινή διακοπή.

23:43

88': Βγάζει τη σέντρα ο Χέντερσον, ο Κέιν κάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

23:40

Στο έδαφος ο Μακ, δεν μπορεί να συνεχίσει και η ομάδα του δεν έχει αλλαγή. Έτσι ίσως ξαναμπεί.

23:38

83': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ρούνεϊ και στέλνει την μπάλα άουτ.

23:37

82': Ένα ακόμη κόρνερ για την Αγγλία, εκτελείται πλασαριστά και η σέντρα του Ρούνεϊ κοντράρει.

23:34

78': Σκρίνια αντί Βάις για την Σλοβακία.

23:31

76': Στη θέση του Στάριτζ ο Κέιν για την Αγγλία.

23:30

75': Κόρνερ για την Αγγλία. Ο Ρούνεϊ το εκτελεί και νέο κόρνερ.

23:29

Ωραία η πάσα που γίνεται από τον Ντάιερ στον Στάριτζ, δεν πιάνει εκείνος το σουτ.

23:26

Στο έδαφος ο Ντάιερ, φαίνεται ότι δεν μπορεί να συνεχίσει.

23:23

68': Μακρινό σουτ από τον Ντάιερ, είναι εντελώς άστοχο.

23:22

66': Γκιομπέρ αντί Πετσόφσκι για την Σλοβακία.

23:20

Ανέβηκε αισθητά η Αγγλία με την είσοδο του Άλι.

23:17

61': Ευκαιρία για την Αγγλία! Ο Χέντερσον από δεξιά κάνει το γύρισμα στο δεύτερο δοκάρι, ο Άλι πλασάρει στην κίνηση και με δυσκολία διώχνει ο Σκρτελ.

23:15

60': Άλι αντί Λαλάνα για την Αγγλία.

23:12

57': Σβέντο αντί Ντούντα για τη Σλοβακία.

23:11

56': Στη θέση του Γουίλσιρ ο Ρούνεϊ για την Αγγλία.

23:10

55': Μπαίνει στην περιοχή ο Βάις, κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και ο Χαρτ μπλοκάρει.

23:08

54': Ευκαιρία για την Αγγλία! Ο Στάριτζ δίνει στον Κλάιν, εκείνος από μέσα δεξιά κάνει το δυνατό σουτ και ο Κόζατσικ αποκρούει.

23:08

53': Ευκαιρία για τη Σλοβακία! Ο Σμόλινγκ με το στήθος προσπαθεί να δώσει στον Χαρτ, αλλά κάνει κακή εκτίμηση και ο Μακ λίγο έλειψε να προλάβει την μπάλα.

23:07

52': Κίτρινη στον Μπέρτραντ.

23:05

Κυκλοφορεί την μπάλα η Αγγλία.

23:01

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.