Το γκολ του Σαντίκου στο 43', έκρινε το ματς.

Τέλος του αγώνα! Ιστορική νίκη για την Αλβανία.

Κόρνερ για την Αλβανία.

23:51

Σουτ του Στάντσιου, η μπάλα άουτ.

23:50

90+3': Κίτρινη κάρτα στο Χισάι.

23:49

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Τόρζε.

23:48

90+1': Κόρνερ για την Αλβανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:47

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:44

Κόρνερ για την Αλβανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:43

Σουτ του Μάβραϊ στην κίνηση μετά τη εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα μόλις άουτ.

23:42

86': Κόρνερ για την Αλβανία.

23:41

85': Κίτρινη κάρτα στον Μενούσαϊ.

23:40

83': Αλλαγή για την Αλβανία. Στη θέση του Μπάσα ο Τσάνα.

23:38

81': Μακρινό σουτ του Στάντσιου, η μπάλα ψηλά άουτ.

23:33

77': Αλλαγή για την Αλβανία. Στη θέση του Λενιάνι ο Ρόσι.

23:33

76': Δοκάρι για τη Ρουμανία με τον Αντόνε ο οποίος σούταρε από πλάγια θέση δεξιά.

23:31

74': Σε θέση οφσάιντ ο Μπάλαϊ.

23:29

72': Σε θέση οφσάιντ ο Τόρζε.

23:26

69': Ο Τόρζε σουτάρει μακριά από την εστία του Μπερίσα.

23:25

68': Αλλαγή για τη Ρουμανία. Στη θέση του Πόπα ο Αντόνε.

23:24

Πιέζει τώρα η Ρουμανία και η Αλβανία έχει ευκαιρία να βρει κενούς χώρους με αντεπιθέσεις.

23:20

63': Σουτ του Μεμουσάι, ο Ταταρουσάνου με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει την μπάλα.

23:19

61': Κόρνερ για τη Ρουμανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:15

58': Αλλαγή για την Αλβανία. Στη θέση του Σαντίκου ο Μπάλαϊ.

23:13

56': Αλλαγή για τη Ρουμανία. Στη θέση του τραυματία Αλιμπέκ, ο Τόρζε.

23:12

Ο Αλιμπέκ έχει τραυματιστεί σοβαρά και θα αντικατασταθεί.

23:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Ματσέλ

23:07

50': Η Αλβανία βγήκε σε μια γρήγορη αντεπίθεση με δύο παίκτες έναντι ενός της Ρουμανίας, όμως ο Σαντίκου έκανε λάθος και η ευκαιρία χάθηκε.

23:03

46': Κόρνερ για την Αλβανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:01

Σέντρα για την Αλβανία στο δεύτερο ημίχρονο.

23:01

Αλλαγή για τη Ρουμανία. Στη θέση του Πρεπέλιτσα ο Λουτσιάν Σανμαρτεάν.

22:47

Τέλος του ημιχρόνου με την Αλβανία να προηγείται με 1-0 χάρις στο γκολ του Σαντίκου στο 43'.