Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ. Έμειναν ζωντανοί οι Τσέχοι.

20:54
Corner

90'+9: Κόρνερ για την Τσεχία, απομακρύνουν οι Κροάτες.

20:53
Αλλαγή

90'+8: Βρσάλικο αντί Στρίνιτς για την Κροατία.

20:52
Αλλαγή

90'+7: Σίλντενφελντ αντί Ράκιτιτς για την Κροατία.

20:51

Υπάρχει χρόνος ακόμα γιατί είχαμε και τα λεπτά της διακοπής.

20:50

Ο Νέτσιντ αναλαμβάνει την εκτέλεση, σουτάρει δυνατά προς το κέντρο και ισοφαρίζει σε 2-2.

20:49
Goal

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΧΙΑ!

20:48
Κίτρινη Κάρτα

90'+3: Κίτρινη στον Βίντα, ο οποίος έχει κάνει χέρι.

20:48
Πέναλτι

90'+3: ΠΕΝΑΛΤΙ για την Τσεχία.

20:46
Καθυστερήσεις

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:45

Αρχίζει ξανά το ματς.

20:41

Καπνογόνα τώρα έπεσαν στο πέταλο των οπαδών της Κροατίας και διακοπή, προσωρινή βέβαια.

20:41
Αλλαγή

86': Τρίτη αλλαγή για την Τσεχία. Ο Νέτσιντ αντικαθιστά τον Πλασίλ.

20:40
Out

85': Νέο κόρνερ από την ίδια πλευρά και με τον εκτελεστή, κεφαλιά Βίντα από το πρώτο δοκάρι, άαουτ.

20:40
Corner

85': Κόρνερ για την Κροατία με τον Ράκιτιτς από τα αριστερά, μαζεύει ο Τσεχ.

20:38
Οφσάιντ

83': Οφσάιντ ο Σκόντα. Σωστή υποδειξη.

20:36
Corner

81': Kόρνερ για την Κροατία από τα δεξιά με τον Σρνα, απομακρύνουν οι αμυντικοί της Τσεχίας.

20:36
Corner

80': Σουτ Μπρόζοβιτς μέσα από την περιοχή, κόντρα και κόρνερ.

20:33
Σχόλιο

Σπουδαία ποσοστά... ευστοχίας για τους Τσέχους, στη δεύτερη επί της ουσίας προσπάθεια στην αντίπαλη περιοχή σκοράρουν! Αντί να έχει γίνει χαλαρά το 3-0 μπαίνει στο ματς ξανά η Τσεχία.

20:31

Σέντρα ακριβείας από τον Ροσίτσκι από τα δεξιά του ημικύκλιου, κεφαλιά του Σκόντα και στα δίχτυα, 1-2.

20:31
Goal

76': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΧΙΑ!

20:28
Out

73' Φάουλ για την Κροατία στα αριστερά του ηικύκλιου και πέντε μέτρα έξω από την περιοχή. Απευθείας ο Ράκιτιτς, άουτ.

20:27

72': Κίτρινη στον Σίβοκ. Και η δεύτερη κάρτα του ματς σε παίκτη της Τσεχίας.

20:22
Αλλαγή

67': Δύο αλλαγές μαζί για την Τσεχία. Ο Σκόντα αντί του Λάφατα και ο Σούραλ στη θέση του Σκάλακ.

20:22
Out

67': Μεγάλη ευκαιρία για την Κροατία. Λάθος διώξιμο της άμυνας της Τσεχίας, η μπάλα φτάνει στον Μάντζουκιτς, δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι... φάτσα με το γκολ, άουτ!

20:20
Απόκρουση

65': Κόρνερ για την Κροατία με τον Ράκιτιτς, διώχνει με τις γροθιές ο Τσεχ.

20:18
Απόκρουση

63': Ευκαιρία για την Κροατία. Ο Μάντζουκιτς σε θέση μέσα αριστερά, κακό τελείωμα με αδύναμο συρτό σουτ, εύκολα μαζεύει ο Τσεχ.

20:17
Αλλαγή

62': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή της Κροατίας. Ο Κόβασιτς στη θέση του Μόντριτς.

20:16

61': Αντιμετωπίζει πρόβλημα στον προσαγωγό ο Μόντριτς.

20:14

Κάθετη Μπρόζοβιτς, ο Ράκιτιτς βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της Τσεχίας, τετ α τετ με τον Τσέχ, λόμπα και 0-2.

20:14
Goal

59': ΓΚΟΛ για την ΚΡΟΑΤΙΑ!

20:08
Απόκρουση

53': Κεφαλιά-απόκρουση στην άμυνα της Κροατίας, γυριστό από τον Κρεΐτσι και ο Σούμπασιτς, κάνει το πρώτο μπλοκάρισμα του!

20:01
Out

46': Σουτ Ράκιτιτς έξω από την περιοχή, πάνω από την εστία του Τσεχ.

20:01
Αλλαγή

46': Έναρξη β' ηιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.