Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια στην ανάγνωση.

17:50

Τέλος του αγώνα. Νικήτρια η Ιταλία με 1-0.

17:49

90+3': Κίτρινη και στον Όλσον.

17:49

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Μπουφόν για καθυστέρηση.

17:48

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:47

90+1': Κόρνερ για την Ιταλία. Κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

17:47

90+1': Κόρνερ για την Ιταλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:46

90': Κόρνερ για την Ιταλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:45

Ο Έντερ βρήκε χώρο, πάτησε περιοχή και με δυνατό σουτ νίκησε τον Ίσακσον για το 1-0 υπέρ της Ιταλίας.

17:44

88': ΓΚΟΛ για την Ιταλία! Σκόρερ ο Έντερ.

17:41

85': Αλλαγή και για τη Σουηδία. Στη θέση του Γκουιτέτι ο Μάρκους Μπεργκ.

17:41

85': Αλλαγή για την Ιταλία. Στη θέση του Φλορέντσι ο Στουράρο.

17:40

Κόρνερ για τη Σουηδία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:38

82': Δοκάρι για την Ιταλία μετά από κεφαλιά του Παρόλο σε σέντρα του Τζακερίνι. Αυτή ήταν η καλύτερη ευκαιρία του αγώνα.

17:36

80': Πλασέ του Ντουρμάζ από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

17:35

79': Αλλαγές για τη Σουηδία. Ο Ντουρμάζ στη θέση του Φόρσμπεργκ και ο Λεβίτσκι στη θέση του Έκνταλ.

17:30

74': Αλλαγή για την Ιταλία. Στη θέση του Ντε Ρόσι ο Τιάγκο Μότα.

17:29

74': Κόρνερ για την Ιταλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:28

72': Σε θέση οφσάιντ ο Ιμπραΐμοβιτς.

17:25

69': Κίτρινη κάρτα στον Ντε Ρόσι.

17:21

65': Κόρνερ για τη Σουηδία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:15

59': Αλλαγή για την Ιταλία. Στη θέση του Πελέ ο Ζάζα.

17:11

56': Σέντρα του Καντρέβα από δεξιά, ο Ίσακσον μπλοκάρει.