Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια στην ανάγνωση.

20:50

Τέλος του αγώνα! Ρουμανία και Ελβετία ήρθαν ισόπαλες με σκορ 1-1.

20:49

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Εμπολό.

20:47

90+1': Αλλαγή για την Ελβετία: Ο Ταρασάι παίρνει τη θέση του Τσακίρι.

20:47

3 λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:44

Οι Ελβετοί δείχνουν να έχουν συμβιβαστεί με την ισοπαλία και κάνουν passing game.

20:43

87': Κόρνερ για τη Ρουμανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:39

83': Αλλαγή για τη Ρουμανία. Ο Αντόνε στη θέση του Στάνκου.

20:39

83': Αλλαγή για την Ελβετία. Ο Λανγκ στη θέση του Τζεμαΐλι.

20:38

Βγαίνει κούραση στις δύο ομάδες. Πολλά τα λάθη στα τελευταία λεπτά.

20:34

77': Σουτ στην κίνηση από τον Τζεμαΐλι, η μπάλα μόλις άουτ.

20:33

77': Κακή εκτέλεση φάουλ του Σακίρι, η μπάλα φτάνει στον Μεχμέντι ο οποίος τη στέλνει στην αγκαλιά του Ταταρουσάνου.

20:32

76': Κίτρινη κάρτα στον Γκριγκόρε.

20:30

74': Γυριστό του Σακίρι από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα άουτ.

20:26

70': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Τόρζε, ο Ζόμερ αποκρούει εντυπωσιακά στη γωνία του.

20:25

62%-38% υπέρ της Ελβετίας η κατοχή.

20:24

68': Σέντρα του Λιχτστάινερ από δεξιά, κεφαλιά του Εμπολό, η μπάλα αουτ.

20:22

66': Σε θέση οφσάιντ ο Εμπολό.

20:21

65': Σέντρα του Φίλιπ από αριστερά, ο Κέσερου πιάνει την κεφαλιά, όμως ο Ζόμερ μπλοκάρει την μπάλα.

20:19

64': Αλλαγή για την Ελβετία. Στη θέση του Σεφέροβιτς ο Εμπολό.

20:18

62': Αλλαγή για τη Ρουμανία. Στη θέση του Ρατς, ο Φίλιπ.

20:16

60': Εκτέλεση φάουλ του Σακίρι λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

20:13

Με δυνατό σουτ που δεν άφησε κανένα περιθώριο στον Ταταρουσάνου, το γκολ του Μεχμέντι.

20:12

56': ΓΚΟΛ για την Ελβετία με τον Μεχμέντι.

20:11

55': Σε θέση οφσάιντ ο Μεχμέντι.

20:09

53': Κόρνερ για τη Ρουμανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:08

53': Ο Τζουρού παραλίγο να βάλει αυτογκόλ μετά από γύρισμα στην περιοχή της ομάδας του.

20:06

50': Κίτρινη κάρτα στον Τσάκα.

20:04

48': Κόρνερ για την Ελβετία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:02

46': Σουτ του Χομπάν από πλάγια θέση μέσα στην περιοχή, η μπάλα μόλις άουτ.

20:02

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

20:01

Αλλαγή για τη Ρουμανία. Στη θέση του Πιντιλί ο Χομπάν.

20:01

Όλα έτοιμα για την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

19:47

Τέλος του ημιχρόνου, το οποίο βρίσκει τη Ρουμανία να προηγείται με 1-0.

19:46

45+1': Κόρνερ για τη Ρουμανία. Περνάει κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

19:45

45+1': Κόρνερ για τη Ρουμανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:45

Σε θέση οφσάιντ ο Λιχτστάινερ.

19:44

44': Ο Λιχτστάινερ δεν καταφέρνει να νικήσει από κοντά τον Ταταρουσάνου.