Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα

Τέλος του αγώνα. Ισοπαλία για Πορτογαλία και Ισλανδία με σκορ 1-1.

23:50
Κίτρινη Κάρτα

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Φινμπόγκασον.

23:46
Καθυστερήσεις

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:46
Αλλαγή

90': Αλλαγή για την Ισλανδία. Στη θέση του Γκούντμουντσον ο Ε. Μγιάναρσον.

23:44
Corner

89': Κόρνερ για την Πορτογαλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:42
Απόκρουση

86': Μεγάλη ευκαιρία από τον Φινμπόγκασον, όμως του είπε «όχι» ο τερματοφύλακας της Πορτογαλίας.

23:40
Απόκρουση

85': Ο Κριστιάνο Ρονάλντο με κεφαλιά μέσα από την περιοχή δεν καταφέρνει να νικήσει τον Χάλντορσον.

23:39
Αλλαγή

84': Αλλαγή για την Πορτογαλία. Ο Έντερ στη θέση του Αντρέ Γκόμες.

23:37
Out

82': Κεφαλιά του Πέπε στο πρώτο δοκάρι από το κόρνερ, η μπάλα μόλις αουτ.

23:37
Corner

82': Κόρνερ για την Πορτογαλία.

23:36
Αλλαγή

81': Αλλαγή για την Ισλανδία. Στη θέση του Σιγκμπόρσον, ο Φινμπόγκασον.

23:34
Corner

79': Κόρνερ για την Πορτογαλία. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

23:33
Corner

78': Κόρνερ για την Πορτογαλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:33
Απόκρουση

78': Σουτ του Κουαρέσμα, η μπάλα κοντράρει και ο Χάλντορσον αποκρούει.

23:31
Αλλαγή

75': Αλλαγή για την Πορτογαλία. Ο Κουαρέσμα στη θέση του Ζοάο Μάριο.

23:27
Out

71' Μεγάλη ευκαιρία για την Πορτογαλία με την κεφαλιά του Νάνι μετά από φάουλ του Ρονάλντο, να περνάει μόλις άουτ.

23:26
Αλλαγή

71': Αλλαγή για τον Σάντος. Ο Ζοάο Μουτίνιο δίνει τη θέση του στον Ρενάτο Σάντσες.

23:22
Σχόλιο

Ο Πέπε γλίτωσε την κίτρινη κάρτα για ένα χτύπημα εκτός φάσης.

23:18
Απόκρουση

63': Φάση διαρκείας στα καρέ του Χάλντορσον, όμως ο γκολκίπερ της Ισλανδίας κατάφερε να μπλοκάρει την μπάλα.

23:17
Σχόλιο

Μετά το γκολ της Ισλανδίας, οι Πορτογάλοι έχουν αποδιοργανωθεί.

23:16
Corner

61': Κόρνερ για την Πορτογαλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:15
Απόκρουση

60': Σουτ του Αντρέ Γκόμερς, αποκρούει ο Χάλντορσον

23:10

55': Κίτρινη κάρτα στον Μπγιάναρσον.

23:09
Corner

54': Κόρνερ για την Πορτογαλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.