2
20:53

Σας ευχαριστούμε που απολαύσατε μαζί μας το ματς. Καλό βράδυ.

20:52

Η Αυστρία δεν δικαιολόγησε σε κανένα σχεδόν σημείο την ταμπέλα του φαβορί και από τη στιγμή που έμεινε με 10 παίκτες όλα τελείωσαν, δεδομένου ότι η Ουγγαρία είχε ήδη προηγηθεί στο σκορ.

20:52

Τέλος αγώνα. Αυστρία - Ουγγαρία 0-2.

20:50

93': Πλασέ του Αρναούτοβιτς από το ύψος της περιοχής, ο Κίραλι σε ετοιμότητα.

20:47

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:46

89': Τρίτη αλλαγή για την Ουγγαρία. Ο Πίντερ, πρώην άσος του Λεβαδειακού, στη θέση του Νέμεθ.

20:44

Ιδανική αντεπίθεση των τυπικά φιλοξενούμενων, o Πρίσκιν προωθεί δεξιά στο... απόλυτο κενό, ο Στίμπερ πλασάρει ψύχραιμα με ψηλοκρεμαστή προσπάθεια τον Άλμερ και κλειδώνει τη νίκη για την ομάδα του.

20:44

87': ΓΚΟΛ! Αυστρία - Ουγγαρία 0-2.

20:43

86': Αποχωρεί υποβασταζόμενος ο Φιόλα.

20:39

84': Σουτ του Αλάμπα, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει σε κόρνερ από δεξιά. Το εκτελεί ο Φουχς, ο Κίραλι μαζεύει την μπάλα χωρίς δυσκολία.

20:36

80': Κίτρινη στον Νέμεθ για σύγκρουση με τον Σοπφ.

20:35

79': Δεύτερη αλλαγή για την Ουγγαρία. Ο Στίμπερ στη θέση του Κλαϊνχάισλερ.

20:35

Ελάχιστες αξιόλογες επισκέψεις της Αυστρίας στα αντίπαλα καρέ μετά την αποβολή.

20:34

77': Τρίτη αλλαγή για την Αυστρία. Ο Σοπφ στη θέση του Χάρνικ.

20:34

77': Οφσάιντ ο Πρίσκιν. Σωστή η απόφαση.

20:32

Ο Μπαουμγκάρτλινγκερ έχει οπισθοχωρήσει στο κέντρο της αυστριακής άμυνας μετά την αποβολή του Ντράγκοβιτς.

20:31

74': Δεύτερο σερί κόρνερ, αυτή τη φορά από δεξιά, ο Τζούτζακ εκτελεί, οι αμυνόμενοι απομακρύνουν.

20:30

74': Κόρνερ από αριστερά με τον Νέμεθ για την Ουγγαρία.

20:30

Πολύ ανοικτό το ματς μετά το γκολ και την αποβολή.

20:29

73': Γύρισμα του Φουχς από αριστερά, ο επερχόμενος Ζάμπιτσερ σουτάρει με τη μία και στέλνει την μπάλα πολλά μέτρα πάνω από τα δοκάρια.

20:28

71': Σουτ του Νέμεθ, ο Άλμερ αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ. Ο Τζούτζακ εκτελεί από δεξιά, οι αμυνόμενοι απομακρύνουν.

20:26

70': Ωραία επιθετική ανάπτυξη από πλευράς Ούγγρων, ο Γκέρα σουτάρει, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

20:25

69': Πρώτη αλλαγή για την Ουγγαρία. Ο Πρίσκιν στη θέση του σκόρερ Σαλάι.

20:22
Κόκκινη Κάρτα

66': ΑΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ! Ο Ντράγκοβιτς κλωτσά με προβολή τον Κάνταρ και τιμωρείται με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Σωστή η απόφαση. Από το κακό στο χειρότερο η ομάδα του Κόλερ.

20:22

65': Κόρνερ για την Αυστρία από αριστερά, το εκτελεί ο Φουχς.

20:21

65': Δεύτερη αλλαγή για την Αυστρία. Ο Οκότιε στη θέση του κάκιστου Γιάνκο.

20:19

Υπέροχη συνεργασία μεταξύ των Κλαϊνχάισλερ και Σαλάι, o 28χρονος επιθετικός προλαβαίνει την έξοδο του Άλμερ και ανοίγει το σκορ.

20:19

62': ΓΚΟΛ! Αυστρία - Ουγγαρία 0-1.

20:17

Κόρνερ για την Αυστρία από αριστερά. Το εκτελεί ο Φουχς, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:15

59': Πρώτη αλλαγή για την Αυστρία. Ο Ζάμπιτσερ στη θέση του τραυματία Γιουνούζοβιτς.