Τέλος της αναμέτρησης, νέα γκέλα της Παναχαϊκής, έμεινε στο 0-0 με τα Χανιά

21:51

Κοντά στο γκολ τα Χανιά...

21:50

90+3': Ο Καμπλιώνης σουτάρει δυνατά, ο Λαζαρίδης του λέει οχι!

21:48

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

21:47

90': Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους και τα Χανιά. Στη θέση του Τσάτσου ο Καμπλιώνης

21:45

88': Δυνατό σουτ του Μαραγκουδάκη, πέφτει και μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος

21:44

87': Κάρτα στον Μπουντόπουλο για διαμαρτυρία

21:39

81': Ξεκίνησε και πάλι το ματς, όλα καλά με τον Σιτόε που επιστρέφει στον αγωνιστικό χώρο

21:39

Μικρή διακοπή στο ματς, πρόβλημα τραυματισμού δείχνει να αντιμετωπίζει ο Σιτόε

21:34

77': Αλλαγή για τα Χανιά. Αποχωρεί από το ματς ο Λουκίνας και στη θέση του μπαίνει ο Σαντριάς

21:33

- Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο, πιέζει η Παναχαϊκή που ψάχνει το γκολ της νίκης

21:32

75': Κόρνερ του Μπόζιτς, ο Κοντογουλίδης παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, ωστόσο η μπάλα φεύγει άουτ

21:28

71': Σουτ του Κωστόπουλου, δεν βρίσκει στόχο

21:27

70': Κάρτα στον Πότσι ο οποίος κάνει ζέσταμα ακριβώς στο σημαιάκι του κόρνερ και κράτησε την μπάλα, όταν ο Λίτσης πήγε να την πάρει για να εκτελέσει

21:26

Πιέζει η Παναχαϊκή που κερδίζει κόρνερ...

21:23

67': Αλλαγή και για τα Χανιά. Ο Μπουντόπουλος στη θέση του Βασιλόγιαννη

21:21

Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Παναχαϊκή

21:21

64': Ο Μπόζιτς στη θέση του Φατιόν

21:19

Όλα αυτά και ενώ έχουμε συμπληρώσει μια ώρα αγώνα...

21:19

- Πάνω κάτω η μπάλα πλέον, το ματς έχει ρυθμό με την Παναχαϊκή να πιέζει ψηλά και να αφήνει κενά στην άμυνα τα οποία ο ΑΟΧ είναι έτοιμος να εκμεταλλευτεί

21:18

60': Ο Παγώνης φεύγει από τα δεξιά, κάνει την παράλληλη πάσα στον Λουκίνα, ωστόσο εκείνος πλασάρει λίγο άουτ

21:17

Αγγίζει το γκολ ο ΑΟΧ!

21:16

59': Κακή εκτέλεση, η μπάλα φεύγει άουτ

21:15

Ο Λίτσης έχει πάρει φόρα, για να δούμε...

21:15

58': Κάρτα στον Μανωλά και φάουλ σε καλό σημείο για την Παναχαϊκή

21:10

Πρέπει να τον... πούλησε ο κακός αγωνιστικός χώρος τον Μαραγκουδάκη, καθώς η μπάλα φαίνεται να σηκώνεται λίγο πριν εκείνος πλασάρει

21:09

52': Ο Βασιλαντωνόπουλος μπαίνει από τα αριστερά, σπάει την μπάλα προς το πέναλτι, αλλά ο Μαραγκουδάκης πλασάρει άουτ και ενώ ήταν ολομόναχος

21:09

Μοναδική ευκαιρία για την Παναχαϊκή!

21:07

Περνάει ανεκμετάλλευτο, οι αμυντικοί του ΑΟΧ απομακρύνουν

21:06

49': Κόρνερ κερδίζει η Παναχαϊκή που πιέζει σε αυτά τα πρώτα λεπτά...

21:04

Για να δούμε αν οι κινήσεις του Καβακά από τον πάγκο βελτιώσουν την Παναχαϊκή

21:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

21:03

Διπλή αλλαγή για την Παναχαϊκή

21:01

Κιάσσος - Ζλάτκοβιτς έξω, Βασιλαντωνόπουλος - Κοντογουλίδης μέσα

20:48

Κακή η εικόνα της Παναχαϊκής, θα μπορούσε ακόμα και να βρίσκεται πίσω στο σκορ, αν ο Πάγκαλος ήταν εύστοχος στην φάση του 44'

20:47

Τέλος του πρώτου μέρους με αποδοκιμασίες από την εξέδρα

20:44

44': Ασυνεννοησία στην άμυνα της Παναχαϊκής, ο Πάγκαλος περνάει και τον Λαζαρίδη, πλασάρει ουσιαστικά σε κενό τέρμα αλλά πριν η μπάλα περάσει την γραμμή ο Παληγεώργος απομακρύνει

20:44

20:43

Λογικά η αλλαγή θα γίνει με την επανάληψη, πρόθεση του Καβακά ήταν να αποσύρει από το ματς τον Ζλάτκοβιτς

20:43

43': Ο Κιάσσος το εκτελεί, η μπάλα ψηλά...

20:42

42': Φάουλ σε καλό σημείο έχει κερδίσει η Παναχαϊκή, για να δούμε...

20:40

Ο Καβακάς βλέπει πως κάτι δεν λειτουργεί σωστά στην Παναχαϊκή και θα κάνει αλλαγή πριν το φινάλε του πρώτου μέρους

20:39

- Έχει χάσει τον ρυθμό του το ματς, πολλά τα λάθη και αρκετές οι διακοπές από τα δυνατά μαρκαρίσματα

20:38

38': Κίτρινη βλέπει ο Τσάτσος, για δυνατό μαρκάρισμα στον Γκαντιάγκα

20:36

36': Κάρτα στον Κιάσσο για διαμαρτυρία

20:34

34': Καλή εκτέλεση, η μπάλα λίγο άουτ!

20:34

Ο Τσάτσος πίσω από την μπάλα, για να δούμε...

20:33

Κάρτα και στον Φατιόν

20:32

32': Το κέρδισε ο Πάγκαλος από τον Καραμανλή, ο οποίος βλέπει και κάρτα

20:23

23': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κιάσσου, η μπάλα φεύγει άουτ

20:23

Να η πρώτη αξιόλογη ευκαιρία για την Παναχαϊκή

20:21

20': Επικίνδυνο γύρισμα του Ζλάτκοβιτς, αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του να μπει στην πορεία της μπάλας και οι Κρητικοί αμυντικοί απομακρύνουν

20:16

Πρώτη απόπειρα της Παναχαϊκής να απειλήσει, χωρίς αποτέλεσμα

20:16

16': Μακρινό σουτ του Κωστόπουλου, η μπάλα φεύγει άουτ

20:13

- Έχουμε συμπληρώσει δέκα λεπτά αγώνα και η Παναχαϊκή ακόμα ψάχνει τα πατήματα της

20:08

7': Πρώτη καλή στιγμή στο ματς για τα Χανιά! Ο Πάγκαλος έφυγε στην αντεπίθεση, έπιασε ένα σουτ η μπάλα βρίσκει στον Παληγεώργο και φεύγει έξω

20:06

- Πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι μέχρι στιγμής χωρίς κάποια φάση

20:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι