Τελικό στην Κατερίνη, Πιερικός και Ηρακλής μένουν στο 0-0.

19:51

Περνάει ανεκμετάλλευτο και αυτό το κόρνερ, κακή εκτέλεση του Σιατραβάνη

19:50

90+5': Κάρτα στον Ιασωνίδη πριν την εκτέλεση του κόρνερ, μεγάλη ένταση στο ματς στα τελευταία λεπτά

19:49

90+4': Νέο κόρνερ κερδίζει ο Ηρακλής...

19:49

Ο Σιατραβάνης το εκτελεί, ο Ζαχόρα δεν μπορεί να απειλήσει

19:48

90+3': Κόρνερ κερδίζει ο Ηρακλής, για να δούμε...

19:45

- Στην προηγούμενη φάση υπάρχει καθαρό φάουλ του Στεφανίδη πάνω στον Κηπουρό. Ο διαιτητής του αγώνα, Κιοτζένης δεν έδωσε κάτι και η φάση συνεχίστηκε κανονικά με τον Πιερικό να χάνει τεράστια ευκαιρία

19:45

Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:44

90': Μοναδική ευκαιρία για τον Πιερικό. Μετά από μονομαχία του Στεφανίδη με τον Κηπουρό, ο φορ του Πιερικού παίρνει την μπάλα, σουτάρει αλλά δεν μπορεί να σκοράρει

19:41

86': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Πιερικό. Στη θέση του Μανίκα ο Στεφανίδης

19:39

84': Ο Κοντοδήμος γυρνάει παράλληλα την μπάλα, ο Λαμπάκης είναι και πάλι εκεί!

19:39

- Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, πάνω κάτω η μπάλα, το ματς έχει ανοίξει για τα καλά

19:38

Ο Πουρτουλίδης εκτέλεσε το φάουλ, οι αμυντικοί του Πιερικού απομακρύνουν...

19:37

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ηρακλής. Έξω ο Ονουάτσι μέσα ο Τσιλιανίδης

19:37

Φάουλ σε καλή θέση για τον Ηρακλή για ένα γέμισμα. Για να δούμε...

19:35

80': Αγγίζει το γκολ ο Πιερικός! Σέντρα του Κέρι, κεφαλιά του Μανίκα, ο Κηπουρός διώχνει δύσκολα και κρατάει το 0-0

19:34

Επικίνδυνη σέντρα από τον αριστερό μπακ του Ηρακλή, ωστόσο κανένας συμπαίκτη του δεν βρέθηκε στην πορεία της μπάλας για να την σπρώξει στα δίχτυα...

19:34

78': Ο Μπάμπα ανοίγει αριστερά στον Κοντοδήμο, εκείνος πλαγιοκοπεί, σεντράρει αλλά η μπάλα περνάει παράλληλα με την εστία του Λαμπάκη

19:30

Κοντά στο γκολ ο Ηρακλής που απειλεί και πάλι με τον κορυφαίο ποδοσφαιριστή του...

19:29

74': Σουτ του Σιατραβάνη, ο Λαμπάκης με εντυπωσιακή επέμβαση του λέει όχι!

19:27

72': Αλλαγή και για τον Ηρακλή. Στην θέση του Κυριάκου ο Πουρτουλίδης

19:26

72': Ο Παπατόλιος στη θέση του Καθάριου

19:25

70': Ο Κυριάκος φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Πιερικού, ωστόσο πριν προλάβει να πλασάρει ο Κρουσταλέλλης διώχνει μακριά

19:24

Αυξάνει την πίεση του ο Ηρακλής που ανεβάζει ρυθμούς και ψάχνει το γκολ

19:23

68': Διαγώνιο σουτ του Λίμα, η μπάλα βρίσκει στο πόδι του Ντόκιτς αλλάζει λίγο πορεία και περνάει κόρνερ

19:22

Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή!

19:22

Ο Πουρτουλίδης θα είναι η δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή...

19:21

66': Σέντρα του Κοντοδήμου από αριστερά, ο Σιατραβάνης θα πάρει την κεφαλιά αλλά δεν βρίσκει στόχο

19:18

63': Ο Κέρι το εκτελεί με το αριστερό, η μπάλα άουτ...

19:18

Φόυλ σε καλή θέση έχει κερδίσει ο Πιερικός...

19:17

- Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα χωρίς κάτι ιδιαίτερο στην επανάληψη, με το ματς να είναι μοιρασμένο

19:16

61': Στη θέση του Αποστολίδη ο Κέρι. Πρώτη αλλαγή για τον Πιερικό

19:12

57': Κάρτα στον Μπουκουβάλα

19:10

Ότι καλό φτιάχνει ο Ηρακλής το δημιουργεί από αριστερά με τον κινητικό Σιατραβάνη

19:10

56': Ο Σιατραβάνης πλαγιοκοπεί από τα αριστερά, σπάει την μπάλα προς το πέναλτι ωστόσο ο Ζαχόρα υπό πίεση αστοχεί

19:08

52': Ο Κυριάκος το εκτελεί, ο Ιασωνίδης απομακρύνει σε πλάγιο άουτ

19:08

Κόρνερ έχει κερδίσει ο Ηρακλής, για να δούμε...

19:07

51': Ο Λίμα δοκιμάζει τα πόδια του από μακρινή απόσταση, καμία τύχη...

19:07

51': Κάρτα στον Νίκου για μαρκάρισμα στον Σιατραβάνη

19:04

49': Ο Ιασωνίδης εκτέλεσε ένα φάουλ, η μπάλα καταλήγει άουτ, καθώς δεν βρέθηκε κάποιος επιθετικός του Πιερικού να μπει στην πορεία

19:01

46': Σέντρα στην επανάληψη

19:01

46': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Στη θέση του Ματσούκα ο Ζαχόρα

18:43

44': Ο Κηπουρός πήγε να μπερδευτεί με τους αμυντικούς του μετά από παρακινδυνευμένη έξοδο, ο Μπριλάκης απομακρύνει

18:41

Δεν αποκλείεται ο Κροάτης φορ να περάσει στο ματς στην επανάληψη

18:41

Ο Σίνισα Γκόγκιτς βλέπει πρόβλημα στην επίθεση και σηκώνει για ζέσταμα τον Ζαχόρα

18:39

41': Ο Πιερικός έφυγε στην αντεπίθεση με τον Ελευθεριάδη ο οποίος σέντραρε από τα δεξιά, ωστόσο ο Μανίκας δεν μπόρεσε να κοντρολάρει και να πλασάρει τον Κηπουρό και ενώ βρισκόταν σε εξαιρετική θέση μέσα στην περιοχή

18:38

40': Κάρτα στον Κρουσταλέλλη για δυνατό μαρκάρισμα

18:37

Ο Κυριάκος το εκτέλεσε, ο Λαμπάκης βγαίνει και απομακρύνει με γροθιές

18:37

Το τρίτο για τον Ηρακλή...

18:37

39': Σουτ του Ματσούκα, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ...

18:34

35': Ο Σερέτης δοκιμάζει τα πόδια του έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Κηπουρού

18:32

33': Κάρτα στον Μπάμπα για μαρκάρισμα στον Ιορδανίδη

18:29

31': Απαντά ο Πιερικός με ένα δυνατό σουτ του Ιορδανίδη, η μπάλα άουτ

18:29

Καλή ευκαιρία για τον Ηρακλή μετά από αρκετή ώρα

18:28

30': Σουτ του Σιατραβάνη, ο Λαμπάκης μπλοκάρει σταθερά!

18:24

25': Ξεκίνησε και πάλι η αναμέτρηση, όλα καλά με τον άσο του Πιερικού

18:23

Μικρή διακοπή καθώς στο έδαφος βρίσκεται ο Ιορδανίδης που δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού

18:21

23': Κάρτα στον Σερέτη για μαρκάρισμα στον Σαββίδη

18:18

- Συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο, μοιρασμένο το παιχνίδι με πολλές δυνατές μονομαχίες στην μεσαία γραμμή

18:11

Κλασική ευκαιρία για τον ''Γηραιό'' που προσπαθεί όσο περνάει η ώρα να ανεβάσει την πίεση του

18:10

11': Ο Λίμα σπάει την μπάλα αριστερά στον Σιατραβάνη, εκείνος πλασάρει η μπάλα ελάχιστα άουτ

18:10

Αγγίζει το γκολ ο Ηρακλής!

18:08

- Συμπληρώσαμε το πρώτο δεκάλεπτο στην Κατερίνη, καλός ο ρυθμός στο ματς με τον Πιερικό να είναι πιο απειλητικός από τον Ηρακλή

18:07

9': Νέα καλή στιγμή για τον Πιερικό. Ο Μανίκας φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Ηρακλή, σουτάρει όμως δεν βρίσκει στόχο

18:02

3': Ο Πιερικός απειλεί με μια επικίνδυνη σέντρα, ο Ελευθεριάδης δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας και εκείνη φεύγει άουτ

17:59

1': Πρώτο σουτ στο ματς, είναι για τον Πιερικό, η μπάλα φεύγει άουτ

17:59

1': Σέντρα στο παιχνίδι