28/03/2024
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή 2 Οκτωβρίου 2022 - 20:16

Κόλμαν: «Δώσαμε εύκολα την μπάλα και είμαι απογοητευμένος...»

Ο τεχνικός του Ατρομήτου είχε να λέει για τη χαμένη ευκαιρία του Φριντζόνσον στο ματς με τον Ολυμπιακό

Δεν τα κατάφερε ο Ατρόμητος στο «Γ. Καραϊσκάκης» κόντρα στον Ολυμπιακό και ο Κρις Κόλμαν δήλωσε απογοητευμένος για την ευκολία με την οποία έχαναν την μπάλα οι παίκτες του.

Παράλληλα, μιλώντας στην Cosmote TV, o Oυαλός τεχνικός στάθηκε και στη χαμένη ευκαιρία του Φριντζόνσον στα πρώτα λεπτά του β' ημιχρόνου, λέγοντας ότι θα ήταν διαφορετικό το ματς αν γινόταν το 1-1.

«Σίγουρα το γεγονός ότι παίζεις απέναντι σε μία τόσο καλή ομάδα ξέραμε ότι θα έχουμε δυσκολίες. Δώσαμε εύκολα την μπάλα και ειδικά ατομικά. Όταν παίζεις με τον Ολυμπιακό ξέρεις ότι θα το εκμεταλλευτεί. Γι' αυτό είμαι απογοητευμένος και πρέπει να βελτιωθούμε.

Πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στον αντίπαλο. Παίζαμε απέναντι σε μία πολύ καλή ομάδα. Πρέπει τη μία σου ευκαιρία να την κάνεις γκολ. Αν είχαμε κάνει το 1-1, το παιχνίδι θα ήταν διαφορετικό», είπε ο Κόλμαν.