26/01/2022
Διαιτησία | Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου 2021 - 16:26

SL2: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

Τακίδης στο Νίκη Βόλου - Ξάνθη, Πολυχρόνης στο ΑΕΛ - Βέροια, Τζαμουτζαντώνης στο Καλλιθέα - Λεβαδειακός

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2 ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ την Πέμπτη (2/12). Στα πιο σημαντικά ματς ορίστηκαν οι Τακίδης στο Νίκη Βόλου - Ξάνθη, Πολυχρόνης (ΦΩΤΟ) στο ΑΕΛ - Βέροια, Τζαμουτζαντώνης στο Καλλιθέα – Λεβαδειακός.

Αναλυτικά, όλοι οι διαιτητές είναι οι ακόλουθοι:

1ος (Βόρειος) ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου
14:45 Απόλλων Λάρισας-Τρίγλια
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος – Δελής (Βοιωτίας)
Τέταρτος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

14:45 Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών) – Δημόπουλος (Φλώρινας)
Τέταρτος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου
14:45 Αλμωπός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης – Κουβαλάκης (Δράμας)
Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14:45 Νίκη Βόλου-Ξάνθη
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς) – Νίκζας (Λάρισας)
Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας)

14:45 ΠΑΟΚ Β'-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης – Τζιότζιος (Θράκης)
Τέταρτος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

14:45 Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)
Τέταρτος: Μπούμπας (Ηπείρου)

14:45 ΑΕΛ-Βέροια
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης – Βρούζος (Πιερίας)
Τέταρτος: Τάσης (Ηπείρου)

14:45 Ολυμπιακός Β'-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων) – Κόττορος (Δωδεκανήσου)
Τέταρτος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Ρεπό: Καβάλα

2ος (Νότιος) ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου
14:45 Διαγόρας-ΑΕΚ Β'
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος – Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιά)

14:45 Αιγάλεω-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)
Τέταρτος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

17:00 Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β’
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής) – Ισσα (Αθηνών)
Τέταρτος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου
14:45 Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας) – Κακαφώνης (Αχαΐας)
Τέταρτος: Καδδάς (Αχαΐας)

14:45 Χανιά-Κηφισιά
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης Α. – Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
Τέταρτος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

14:45 Ζάκυνθος-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
Τέταρτος: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

14:45 ΟΦ Ιεράπετρας-Ρόδος
Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης – Αλέξανδρος (Αθηνών)
Τέταρτος: Μαχαίρας (Αθηνών)

17:00 Καλλιθέα-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Μάνος – Παραφέστας (Λάρισας)
Tέταρτος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ρεπό: Α.Ε. Καραϊσκάκης

Μοιραστείτε το: