01/12/2021
Πρωτάθλημα | Τρίτη 5 Οκτωβρίου 2021 - 20:25

Σούπερ Λίγκα 2: Η κλήρωση του πρωταθλήματος (pics)

Το πρόγραμμα στον 1ο και στο 2ο όμιλο για τη σεζόν 2021-22

1oς όμιλος

1η αγωνιστική-16η

Ολυμπιακός Β' - Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Βέροια

Πιερικός - Θεσπρωτός

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β'

Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας

Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου - Ξάνθη

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

2η-17η

Βέροια - Ολυμπιακός Β'

Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας

ΠΑΟΚ Β' - Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ

Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

3η-18η

Ολυμπιακός Β' - Θεσπρωτός

Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β'

Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου - Ξάνθη

Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός

Τρίκαλα - Βέροια

4η-19η

ΠΑΟΚ Β' - Ολυμπιακός Β'

Θεσπρωτός - Βέροια

Νίκη Βόλου - Τρίκαλα

Πανσερραϊκός - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - ΑΕΛ

Αναγέννση Καρδίτσας - Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας

5η-20ή

Ολυμπιακός Β' - Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας

Πιερικός - Ξάνθη

ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός

Ηρακλής - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Θεσπρωτός

Βέροια - ΠΑΟΚ Β'

6η-21η

Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β'

Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια

ΠΑΟΚ Β' - Θεσπρωτός

Ηρακλής - Τρίκαλα

Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός - ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός

Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

7η-22η

Ολυμπιακός Β' - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός - Πανσερραϊκός

ΑΕΛ - Νίκη Βόλου

Απόλλων Πόντου - Ηρακλής

Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β'

Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας

Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας

8η-23η

Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β'

Ξάνθη - Βέροια

Αναγέννηση Καρδίτσας - Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β'

Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα

Ηρακλής - ΑΕΛ

Νίκη Βόλου - Πιερικός

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας

9η-24η

Ολυμπιακός Β' - Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου

Πιερικός - Ηρακλής

ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας

Θεσπρωτός - Ξάνθη

Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου

10η-25η

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β'

Πανσερραϊκός - Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός

Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β'

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ - Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου - Πιερικός

Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας

11η-26η

Ολυμπιακός Β' - Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου

Πιερικός - ΑΕΛ

Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Αλμωπός Αριδαίας - Ξάνθη

ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός

Βέροια - Νίκη Βόλου

12η-27η

Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β'

Ηρακλής - Βέροια

Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β'

Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας

Ξάνθη - Αναγέννηση Καρδίτσας

Πιερικός - Τρίκαλα

ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας

13η-28η

Ολυμπιακός Β' - ΑΕΛ

Απόλλων Λάρισας - Πιερικός

Τρίκαλα - Ξάνθη

Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας - Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Β' - Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός - Ηρακλής

Βέροια - Απόλλων Πόντου

14η-29η

Πιερικός - Ολυμπιακός Β'

ΑΕΛ - Βέροια

Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός

Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β'

Νίκη Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα

15η-30ή

Ολυμπιακός Β' - Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου

Ξάνθη - Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής

ΠΑΟΚ Β' - Απόλλων Πόντου

Θεσπρωτός - ΑΕΛ

Βέροια - Πιερικός 

2oς όμιλος

1η αγωνιστική-16η

Κηφισιά - Ρόδος

Αστέρας Βλαχιώτη - Ηρόδοτος

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Παναθηναϊκός Β'

Καλλιθέα - Επισκοπή

Λεβαδειακός - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Χανιά - Καλαμάτα

Εργοτέλης - Αιγάλεω

Διαγόρας - ΑΕΚ Β'

2η-17η

Ηρόδοτος - Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β' - Αστέρας Βλαχιώτη

Επισκοπή - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλλιθέα

Καλαμάτα - Λεβαδειακός

Αιγάλεω - Χανιά

ΑΕΚ Β' - Εργοτέλης

Ρόδος - Διαγόρας

3η-18η

Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β'

Αστέρας Βλαχιώτη - Επισκοπή

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Καλλιθέα - Καλαμάτα

Λεβαδειακός - Αιγάλεω

Χανιά - ΑΕΚ Β'

Εργοτέλης - Διαγόρας

Ρόδος - Ηρόδοτος

4η-19η

Επισκοπή - Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β' - Ηρόδοτος

Εργοτέλης - Ρόδος

Διαγόρας - Χανιά

ΑΕΚ Β' - Λεβαδειακός

Αιγάλεω - Καλλιθέα

Καλαμάτα - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αστέρας Βλαχιώτη

5η-20ή

Κηφισιά - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Αιγάλεω

Καλλιθέα - ΑΕΚ Β'

Λεβαδειακός - Διαγόρας

Χανιά - Εργοτέλης

Ρόδος - Παναθηναϊκός Β'

Ηρόδοτος - Επισκοπή

6η-21η

Καλαμάτα - Κηφισιά

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Ηρόδοτος

Επισκοπή - Παναθηναϊκός Β'

Χανιά - Ρόδος

Εργοτέλης - Λεβαδειακός

Διαγόρας - Καλλιθέα

ΑΕΚ Β' - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Αιγάλεω - Αστέρας Βλαχιώτη

7η-22η

Κηφισιά - Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη - ΑΕΚ Β'

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Διαγόρας

Καλλιθέα - Εργοτέλης

Λεβαδειακός - Χανιά

Ρόδος - Επισκοπή

Παναθηναϊκός Β' - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Ηρόδοτος - Καλαμάτα

8η-23η

ΑΕΚ Β' - Κηφισιά

Αιγάλεω - Ηρόδοτος

Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β'

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Επισκοπή

Λεβαδειακός - Ρόδος

Χανιά - Καλλιθέα

Εργοτέλης - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαγόρας - Αστέρας Βλαχιώτη

9η-24η

Κηφισιά - Διαγόρας

Αστέρας Βλαχιώτη - Εργοτέλης

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Χανιά

Καλλιθέα - Λεβαδειακός

Ρόδος - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Επισκοπή - Καλαμάτα

Παναθηναϊκός Β' - Αιγάλεω

Ηρόδοτος - ΑΕΚ Β'

10η-25η

Εργοτέλης - Κηφισιά

Διαγόρας - Ηρόδοτος

ΑΕΚ Β' - Παναθηναϊκός Β'

Αιγάλεω - Επισκοπή

Καλαμάτα - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Καλλιθέα - Ρόδος

Λεβαδειακός - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Χανιά - Αστέρας Βλαχιώτη

11η-26η

Κηφισιά - Χανιά

Αστέρας Βλαχιώτη - Λεβαδειακός

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Καλλιθέα

Ρόδος - Καλαμάτα

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αιγάλεω

Επισκοπή - ΑΕΚ Β'

Παναθηναϊκός Β' - Διαγόρας

Ηρόδοτος - Εργοτέλης

12η-27η

Λεβαδειακός - Κηφισιά

Χανιά - Ηρόδοτος

Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Β'

Διαγόρας - Επισκοπή

ΑΕΚ Β' - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αιγάλεω - Καλαμάτα

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ρόδος

Καλλιθέα - Αστέρας Βλαχιώτη

13η-28η

Κηφισιά - Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Ρόδος - Αιγάλεω

Καλαμάτα - ΑΕΚ Β'

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Διαγόρας

Επισκοπή - Εργοτέλης

Παναθηναϊκός Β' - Χανιά

Ηρόδοτος - Λεβαδειακός

14η-29η

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Κηφισιά

Καλλιθέα - Ηρόδοτος

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Β'

Χανιά - Επισκοπή

Εργοτέλης - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαγόρας - Καλαμάτα

ΑΕΚ Β' - Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη - Ρόδος

15η-30ή

Κηφισιά - Αστέρας Βλαχιώτη

Ρόδος - ΑΕΚ Β'

Αιγάλεω - Διαγόρας

Καλαμάτα - Εργοτέλης

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Χανιά

Επισκοπή - Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός Β' - Καλλιθέα

Ηρόδοτος - Ο.Φ. Ιεράπετρας

Μοιραστείτε το: