01/12/2021
Πρωτάθλημα | Κυριακή 6 Ιουνίου 2021 - 19:10

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (6/6) αναμετρήσεις των 10 ομίλων

1oς όμιλος (15η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Πανδραμαϊκός 2-2
Άρης Αβάτου - Α.Ε. Διδυμοτείχου 4-1
Αλεξανδρούπολη - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0
Νέστος Χρυσούπολης - Ελπίς Σαππών 0-0
Αετός Ορφανού - Εθνικός Σοχού 1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς - Ορφέας Ξάνθης 1-3
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ηρακλής 0-5
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Α.Ε. Ευόσμου 0-3 ά.α.

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Γιαννιτσά - Θερμαϊκός Θέρμης 4-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - Νέα Καλλικράτεια 1-2
Εδεσσαϊκός - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς - Αετός Βαρβάρας 3-2
Αναγέννηση Πλαγιάς - Θύελλα Σαρακηνών 2-1
Μακεδονικός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 5-0 (ΦΩΤΟ)
(5/6) Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Γιαννιτσών 3-2
Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Ελασσόνα - Φήκη 3-1
Δίας Δίου - Εθνικός Κεραμιδίου 0-1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Λάρισας 1-0
Κοζάνη - Α.Ο. Σελλάνων 1-0
Αετός Μακρυχωρίου - Α.Ε. Καρίτσας 1-2
Μετέωρα - Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2
Μακεδονικός Φούφα - Ερμής Αμυνταίου 3-2
Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Νέα Αρτάκη 2-1
Αταλάντη - Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-3
Ηρακλής Ψαχνών - Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1
Θησέας Αγριάς - Αλμυρός 1-1
Α.Ο. Υπάτου - Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Θύελλα Κατσικάς - Κέρκυρα 1-0
Αναγέννηση Άρτας - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1
Παναγρινιακός - Τηλυκράτης 1-0
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου - Θύελλα Μοναστηρακίου 1-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Α.Ε. Λευκίμμης 0-2
Πρέβεζα - Αμβρακικός Λουτρού 0-0
Α.Ε. Μεσολογγίου - Αχέρων Καναλακίου 0-3

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Πανναξιακός - Άνω Μερά Μυκόνου 0-1
Προοδευτική - Φωστήρας 1-2
Χαραυγιακός - Μοσχάτο 4-2
Αήττητος - Ηλιούπολη 1-2
Μαρκό - Εθνικός 2-1
Ρεπό: Πανιώνιος

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός - Κορωνίδα Κοιλάδας 0-4
Κηφισιά - Ερμής Μελιγούς 2-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Παναρκαδικός 2-1
Μολαϊκός - ΠΑΟ Ρουφ 1-1
Άρης Σκάλας - Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-1
Ερμιονίδα - Άγιος Ιερόθεος 2-2
Ρεπό: Πανγυθεατικός

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μικρασιατική - Αίας Σαλαμίνας 0-0
Ακράτητος - Αιολικός 0-2
Α.Ο. Πυλίου Κω - Κερατσίνι 1-0
Πανελευσινιακός - Α.Ο. Καραβά 0-2
Αετός Λουτρών - Αστέρας Βάρης 1-0
Θύελλα Ραφήνας - Πυθαγόρας Κοντακαίικων 5-1

9ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος - ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Αχαϊκή 3-0
Α.Ο. Διαβολιτσίου - Πάμισος Μεσσήνης 0-2
Ναυπακτιακός Αστέρας - Εθνικός Σκουλικάδου 0-0
Ζάκυνθος - Παλληξουριακός 2-1
Αίας Γαστούνης - Θύελλα Πατρών ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Α.Ο. Τσιλιβή

10ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Γιούχτας - Πλατανιάς 2-1
Αστέρας Ρεθύμνου - Άρης Σούδας 1-3
Αλμυρός Γαζίου - Ατσαλένιος 4-3
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ηρόδοτος 1-1
Α.Ε. Νεάπολης - Ρεθυμνιακός 2-0
Α.Ο. Πόρου - Α.Ο. Δαμάστας 2-1
Παλαιόχωρα - Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 ά.α.
Άγιος Νικόλαος - Άρης Περιβολίων 3-0 ά.α.
Μοιραστείτε το: