26/04/2024
Γαλλία | Κυριακή 23 Ιουλίου 2017 - 14:35

Το μυαλό στη... Μύκονο ο Τραπ (video)

Δύο τραγικά λάθη του τερματοφύλακα της Παρί Σεν Ζερμέν «στοίχισαν» στην ομάδα του στη βαριά ήττα από την Τότεναμ

Ξέμεινε στη... Μύκονο όπου βρέθηκε φέτος το καλοκαίρι για διακοπές με τη σέξι σύντροφό του όπως φαίνεται ο Κέβιν Τραπ.

Ο τερματοφύλακας της Παρί Σεν Ζερμέν ήταν ο αρνητικός πρωταγωνιστής στην ήττα της Παρί Σεν Ζερμέν με 4-2 από την Τότεναμ στο πλαίσιο του International Champions Cup, αφού δύο λάθη του «στοίχισαν» στην ομάδα του.

Ο Τραπ... χάρισε ουσιαστικά το γκολ στον Έρικ Ντάιερ για το 2-1 υπέρ των Άγγλων στο 18ο λεπτό, ενώ στο ξεκίνημα του δεύτερου ημιχρόνου σταμάτησε την μπάλα με το χέρι... εκτός περιοχής την προσπάθεια του Τόμπι Αλντερβάιρελντ, με αποτέλεσμα να αποβληθεί, αφήνοντας την ομάδα του με δέκα παίκτες και χωρίς τον βασικό της τερματοφύλακα, με συνέπεια να χάσει με 4-2 κι ενώ είχε ισορροπήσει το σκορ.