26/01/2022
Πρωτάθλημα | Κυριακή 23 Μαΐου 2021 - 19:08

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (23/5) αναμετρήσεις των 10 ομίλων

1oς όμιλος (12η αγωνιστική)
Α.Ε. Ευόσμου - Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Ελπίς Σαππών - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 1-0 
Εθνικός Σοχού - Α.Ε. Διδυμοτείχου 3-1
Ορφέας Ξάνθης - Πανδραμαϊκός 1-0
Ηρακλής - Άρης Αβάτου 0-0 (ΦΩΤΟ)
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Αλεξανδρούπολη 0-2 
Αετός Οφρυνίου - Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Αναγέννηση Θαλασσιάς - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α.

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
Αετός Βαρβάρας - Νέα Καλλικράτεια 2-1
Θύελλα Σαρακηνών - Θερμαϊκός Θέρμης 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-1
Μακεδονικός - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 5-1
Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός 1-4 
Αναγέννηση Πλαγιάς - Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Παλαμά 2-1
Α.Ο. Σελλάνων - Εθνικός Κεραμιδίου 0-1
Α.Ε. Καρίτσας - Φήκη 1-0
Ερμής Αμυνταίου - Ελασσόνα 1-0 
Μακεδονικός Φούφα - Δίας Δίου 1-3
Μετέωρα - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-4
Αετός Μακρυχωρίου - Κοζάνη 2-2
Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Νέα Αρτάκη - Φωκικός 2-0 
Αμβρυσσέας Διστόμου - Αταλάντη 1-3
Αλμυρός - Α.Ο. Υπάτου 1-1
Θησέας Αγριάς - Ηρακλής Ψαχνών 3-1
Οπούντιος Μαρτίνου - Δημήτρα Ευξεινούπολης 0-3 ά.α.
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου 4-0
Α.Ε. Μεσολογγίου - Κέρκυρα 3-1
Α.Ε. Λευκίμμης - Τηλυκράτης 1-1
Θύελλα Μοναστηρακίου - Θύελλα Κατσικάς 1-2
Αμβρακικός Λουτρού - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0
Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Άρτας 1-0
Πρέβεζα - Παναγρινιακός 4-1

6ος όμιλος (8η αγωνιστική-εξ αναβολής)
Αήττητος - Πανναξιακός 0-0

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Ερμής Μελιγούς - Πανναυπλιακός 1-0
Παναρκαδικός - Κηφισιά 0-2
Ατρόμητος Χιλιομοδίου - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1
Ερμιονίδα - Μολαϊκός 2-0
Άγιος Ιερόθεος - Άρης Σκάλας 1-1
Πανγυθεατικός - Κορωνίδα Κοιλάδας ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

8ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Αιολικός - Αίας Σαλαμίνας 2-0
Κερατσίνι - Μικρασιατική 4-0
Α.Ο. Καραβά - Ακράτητος 2-0
Αστέρας Βάρης - Α.Ο. Πυλίου Κω 0-1
Πυθαγόρας Κοντακαίικων - Πανελευσινιακός 3-4
Θύελλα Ραφήνας - Αετός Λουτρών 6-0

9ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Παλληξουριακός - Α.Ο. Διαβολιτσίου 0-1
Α.Ο. Τσιλιβή - ΠΑΟ Βάρδας 0-1
Αχαϊκή - Παναιγιάλειος 0-0
Πάμισος Μεσσήνης - Διαγόρας Βραχνέικων 1-2
Αίας Γαστούνης - Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0
Θύελλα Πατρών - Ζάκυνθος ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

10ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Ατσαλένιος - Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-0
Ηρόδοτος - Άρης Σούδας 2-1
Α.Ο. Δαμάστας - Αστέρας Ρεθύμνου 1-0
Α.Ε. Νεάπολης - Άγιος Νικόλαος 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Αλμυρός Γαζίου 0-0
Άρης Περιβολίων - Γιούχτας 0-3 ά.α.
Α.Ο. Πόρου - Παλαιόχωρα 3-0 ά.α.
(22/5) Ρεθυμνιακός - Πλατανιάς 2-1
Μοιραστείτε το: