26/01/2022
Πρωτάθλημα | Κυριακή 16 Μαΐου 2021 - 19:16

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (16/5) αναμετρήσεις των 10 ομίλων

1oς όμιλος (11η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Ελπίς Σαππών 1-0
A.E. Ευόσμου - Εθνικός Σοχού 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Ορφέας Ξάνθης 1-3
Α.Ε. Διδυμοτείχου - Ηρακλής 0-1
Πανδραμαϊκός - Α.Ε. Αμπελοκήπων 2-0
Άρης Αβάτου - Αναγέννηση Θαλασσιάς 3-0
Αλεξανδρούπολη - Αετός Ορφανού 2-2
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Νέστος Χρυσούπολης 0-3 ά.α.

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αετός Βαρβάρας 1-1
Ποσειδών Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών 2-1
Νέα Καλλικράτεια - Εθνικός Γιαννιτσών 4-3
Θερμαϊκός Θέρμης - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-0
Γιαννιτσά - Αγροτικός Αστέρας 1-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας - Αναγέννηση Πλαγιάς 1-6
Εδεσσαϊκός - Νίκη Αγκαθιάς 0-3
Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ο. Σελλάνων 1-0
Ηρακλής Λάρισας - Α.Ε. Καρίτσας 1-2
Εθνικός Κεραμιδίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Φήκη - Ερμής Αμυνταίου 6-0
Ελασσόνα - Μετέωρα 1-1
Δίας Δίου - Αετός Μακρυχωρίου 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κοζάνη 2-0
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Φωκικός - Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-4
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Αλμυρός 0-0
Αταλάντη - Θησέας Αγριάς 2-2
Α.Ο. Υπάτου - Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Νέα Αρτάκη - Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Θύελλα Κατσικάς - Α.Ε. Λευκίμμης 0-0
Θύελλα Μοναστηρακίου - Αμβρακικός Λουτρού 0-1
Τηλυκράτης - Α.Ε. Μεσολογγίου 3-0
Κέρκυρα - Πρέβεζα 1-0
Αναγέννηση Άρτας - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Αχέρων Καναλακίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου - Παναγρινιακός ANABOΛΗ

6ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ηλιούπολη - Φωστήρας 3-2
Μοσχάτο - Πανιώνιος ΑΝΑΒΟΛΗ
Αήττητος - Πανναξιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
(15/5) Χαραυγιακός - Προοδευτική 3-1 (ΦΩΤΟ)
(17/5) Εθνικός - Άνω Μερά Μυκόνου
Ρεπό: Μαρκό

7ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός - Πανγυθεατικός 1-1
Ερμής Μελιγούς - Παναρκαδικός 0-0
Κορωνίδα Κοιλάδας - ΠΑΟ Ρουφ 0-2
Κηφισιά - Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Άγιος Ιερόθεος 0-2
Άρης Σκάλας - Μολαϊκός 0-0
Ρεπό: Ερμιονίδα

8ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας - Κερατσίνι 0-1
Μικρασιατική - Αστέρας Βάρης 0-4
Α.Ο. Πυλίου Κω - Θύελλα Ραφήνας 0-1
Πανελευσινιακός - Αετός Λουτρών 3-1
(17/5) Αιολικός - Α.Ο. Καραβά
(17/5) Ακράτητος - Πυθαγόρας Κοντακαίικων

9ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος - Α.Ο. Τσιλιβή 2-0
Αχαϊκή - Πάμισος Μεσσήνης 2-0
ΠΑΟ Βάρδας - Εθνικός Σκουλικάδου 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Παλληξουριακός 1-0
Α.Ο. Διαβολιτσίου - Θύελλα Πατρών 3-1
Ζάκυνθος - Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Γιούχτας - Ατσαλένιος 0-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας - Ρεθυμνιακός 2-1
Άρης Σούδας - Α.Ο. Δαμάστας 2-0
Πλατανιάς - Α.Ο. Πόρου 0-1
Αστέρας Ρεθύμνου - Α.Ε. Νεάπολης 1-2
Άγιος Νικόλαος - Αλμυρός Γαζίου 1-0
Άρης Περιβολίων - Ηρόδοτος 0-3 ά.α.
Παλαιόχωρα - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 ά.α.
Μοιραστείτε το: